R8 Revolver (Cobalt Grip) Inspektera i spelet
float 0.00 0.80

R8 Revolver (Cobalt Grip)

Konsumentklass Souvenir -7% · 9 d0% · 32 d

R8 Revolver (Cobalt Grip) är ett R8 Revolver-skin av Consumer-klass i CS2. Den tillhör Ascent Collection.

Item facts

SällsynthetKonsumentklassR8 Revolver-skins
Sålda / dag2.2Endast Steam
LikviditetLåghur snabbt det säljs
58d-spannSEK 0.35 – SEK 0.64lägsta utropspris, min–max
Steam-spread0,096 kr9 % · utropspris vs köporder

R8 Revolver (Cobalt Grip)-priser på 19 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
1,05 kr+139% mer än C5 Game
Visa
Bästa pris
Kinamarknad428 erbjudandenKYC
0,440 kr−58% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Kinamarknad539 erbjudandenKYC
0,449 kr+0,01 kr
Visa erbjudande
#3
Marknadsplats425 erbjudandenKYC
0,478 kr+0,04 kr
Visa erbjudande
#4
Kinamarknad460 erbjudandenKYC
0,507 kr+0,07 kr
Visa erbjudande
#5
P2P470 erbjudandenKYC
0,574 kr+0,13 kr
Visa erbjudande
#6
Direktförsäljning426 erbjudanden
0,643 kr+0,20 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning15 erbjudanden
0,669 kr+0,23 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning37 erbjudandenKYC
0,669 kr+0,23 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 0,046 US$ -31% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Ascent Collection): Midnight Laminate · Mint Fan · Rose Nacre · Yeti Camo · Sky Blue · Grey Smoke · Alla 28 föremål →

R8 Revolver (Cobalt Grip): design, slitage och marknad

Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -31.3 % på 58 dagar: 0,641 kr → 0,440 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 5,85 kr skillnad (58 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar R8 Revolver (Cobalt Grip)?

R8 Revolver (Cobalt Grip) börjar på 0,029 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 0,440 kr · MW 0,057 kr · FT 0,029 kr · WW 0,029 kr · BS 0,029 kr. Steam begär 1,05 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut R8 Revolver (Cobalt Grip)?

Bästa nettot just nu är 0,469 kr på CSFloat efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 0,956 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns R8 Revolver (Cobalt Grip) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 123,54 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.