
FAMAS (Yeti Camo)
FAMAS (Yeti Camo) är ett FAMAS-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den tillhör Ascent Collection.
Item facts
FAMAS (Yeti Camo)-priser på 24 marknader
Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →Inga marknader matchar det här filtret.
Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026
Inga marknader matchar det här filtret.
Siffran till höger är ditt netto efter plattformens säljaravgift. Var sälja: alla plattformar jämförda → · Så beräknar vi nettoutbetalningar → · Bedrägeriskydd →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week
Samma samling (The Ascent Collection): Midnight Laminate · Mint Fan · Rose Nacre · Sky Blue · Grey Smoke · Robin's Egg · Alla 28 föremål →
Mer från FAMAS-skins
Alla →FAMAS (Yeti Camo): design, slitage och marknad
Comes out of contracts: 10x Industriklass from The Ascent Collection can craft into this skin.
This + 9 more Militärklass from The Ascent Collection craft into one of:
Trade-up-kalkylator →Över 26 marknader rörde sig FN-golvet -23.6 % på 58 dagar: 18,26 kr → 13,96 kr.
Hur mycket kostar FAMAS (Yeti Camo)?
FAMAS (Yeti Camo) börjar på 1,11 kr över 26 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 13,96 kr · MW 5,66 kr · FT 1,43 kr · WW 1,46 kr · BS 1,11 kr.
Var kan jag sälja eller växla ut FAMAS (Yeti Camo)?
Bästa nettot just nu är 16,40 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform efter vad du faktiskt behåller.
Finns FAMAS (Yeti Camo) i StatTrak eller Souvenir?
Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 382,47 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.



