MAC-10 (Copper Borre) Inspektera i spelet
float 0.00 0.50

MAC-10 (Copper Borre)

Militärklass -4.6% · 9 d-17.6% · 32 d

MAC-10 (Copper Borre) är ett MAC-10-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den tillhör Norse Collection.

Item facts

SällsynthetMilitärklassMAC-10-skins
Sålda / dag~99alla marknader
LikviditetMedelhur snabbt det säljs
Rättvist pris1 227,49 krföreslaget
58d-spannSEK 938 – SEK 1,148lägsta utropspris, min–max
Steam-spread340,59 kr18 % · utropspris vs köporder

MAC-10 (Copper Borre)-priser på 22 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
1 861,27 kr+92% mer än Youpin
Visa
Bästa pris
Kinamarknad24 erbjudandenKYC
969,40 kr−48% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Marknadsplats24 erbjudanden
973,28 kr+3,88 kr
Visa erbjudande
#3
Kinamarknad15 erbjudandenKYC
973,79 kr+4,39 kr
Visa erbjudande
#4
Marknadsplats15 erbjudandenKYC
983,13 kr+13,73 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning10 erbjudandenKYC
992,88 kr+23,48 kr
Visa erbjudande
#6
Kinamarknad29 erbjudandenKYC
1 007,74 kr+38,34 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning4 erbjudanden
1 009,62 kr+40,22 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning24 erbjudanden
1 012,87 kr+43,47 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 101,38 US$ -14% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Norse Collection): Gungnir · Emerald Jörmungandr · Mjölnir · Moss Quartz · Pathfinder · Night Borre · Alla 18 föremål →

MAC-10 (Copper Borre): design, slitage och marknad

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Industriklass from The Norse Collection can craft into this skin.

This + 9 more Militärklass from The Norse Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -14.3 % på 58 dagar: 1 131,72 kr → 969,40 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 8 527,81 kr skillnad (48 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar MAC-10 (Copper Borre)?

MAC-10 (Copper Borre) börjar på 709,86 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 969,40 kr · MW 793,52 kr · FT 736,52 kr · WW 1 080,66 kr · BS 709,86 kr. Steam begär 1 861,27 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut MAC-10 (Copper Borre)?

Bästa nettot just nu är 1 040,12 kr på CSFloat efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 1 520,69 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.