UMP-45 (Late Night Transit) Inspektera i spelet
float 0.00 1.00

UMP-45 (Late Night Transit)

Militärklass Souvenir -5% · 9 d-46.9% · 32 d

UMP-45 (Late Night Transit) är ett UMP-45-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den droppar ur Austin 2025 Train Souvenir Package.

Item facts

SällsynthetMilitärklassUMP-45-skins
Faller frånAustin 2025 Train Souvenir Packagelåda från 29,35 kr
Sålda / dag1.1Endast Steam
LikviditetLåghur snabbt det säljs
58d-spannSEK 26 – SEK 65lägsta utropspris, min–max
Steam-spread0,096 kr0 % · utropspris vs köporder

UMP-45 (Late Night Transit)-priser på 22 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
74,39 kr+183% mer än Youpin
Visa
Bästa pris
Kinamarknad529 erbjudandenKYC
26,29 kr−65% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Kinamarknad331 erbjudandenKYC
26,30 kr+0,02 kr
Visa erbjudande
#3
Marknadsplats529 erbjudanden
26,39 kr+0,11 kr
Visa erbjudande
#4
Direktförsäljning23 erbjudandenKYC
26,58 kr+0,30 kr
Visa erbjudande
#5
Kinamarknad518 erbjudandenKYC
26,78 kr+0,50 kr
Visa erbjudande
#6
P2P1051 erbjudanden
26,96 kr+0,68 kr
Visa erbjudande
#7
Marknadsplats503 erbjudandenKYC
27,06 kr+0,77 kr
Visa erbjudande
#8
P2P363 erbjudandenKYC
27,73 kr+1,44 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 2,75 US$ -50% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Train 2025 Collection): Steel Sentinel · LongDog · Copper Fiber · 2A2F · Green Apple · Green Line · Alla 16 föremål →

UMP-45 (Late Night Transit): design, slitage och marknad

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Industriklass from The Train 2025 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Militärklass from The Train 2025 Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 25 marknader rörde sig FN-golvet -50.5 % på 58 dagar: 53,07 kr → 26,29 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 459,96 kr skillnad (65 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 25 marknader.
Hur mycket kostar UMP-45 (Late Night Transit)?

UMP-45 (Late Night Transit) börjar på 1,05 kr över 25 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 26,29 kr · MW 6,98 kr · FT 1,91 kr · WW 1,43 kr · BS 1,05 kr. Steam begär 74,39 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut UMP-45 (Late Night Transit)?

Bästa nettot just nu är 29,14 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 74,29 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns UMP-45 (Late Night Transit) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 64,85 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.

Hur får jag UMP-45 (Late Night Transit)?

Den droppar ur Austin 2025 Train Souvenir Package (behållaren själv handlas från 29,35 kr), eller så köper du den direkt från 1,05 kr på marknadsplatserna ovan — att köpa ett specifikt skin är nästan alltid billigare än att öppna behållare för det.