SG 553 (Bulldozer) Inspektera i spelet
float 0.06 0.80

SG 553 (Bulldozer)

Begränsad -1.1% · 9 d-11.7% · 32 d

SG 553 (Bulldozer) är ett SG 553-skin av Restricted-klass i CS2. Den tillhör Chop Shop Collection.

Item facts

SällsynthetBegränsadSG 553-skins
Sålda / dag~91alla marknader
LikviditetHöghur snabbt det säljs
Rättvist pris2 582,75 krföreslaget
58d-spannSEK 2,067 – SEK 2,582lägsta utropspris, min–max
Steam-spread1 186,41 kr28 % · utropspris vs köporder

SG 553 (Bulldozer)-priser på 23 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
4 302,75 kr+105% mer än CSFloat
Visa
Bästa pris
P2P23 erbjudanden
2 100,79 kr−51% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Direktförsäljning4 erbjudanden
2 222,63 kr+121,83 kr
Visa erbjudande
#3
Kinamarknad33 erbjudandenKYC
2 237,61 kr+136,82 kr
Visa erbjudande
#4
Kinamarknad9 erbjudandenKYC
2 265,06 kr+164,27 kr
Visa erbjudande
#5
Kinamarknad20 erbjudandenKYC
2 270,24 kr+169,44 kr
Visa erbjudande
#6
Marknadsplats7 erbjudandenKYC
2 285,33 kr+184,54 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning7 erbjudanden
2 293,18 kr+192,38 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning7 erbjudandenKYC
2 295,37 kr+194,58 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 219,71 US$ -19% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Bulldozer på andra vapen

3 vapen bär den här finishen

Cheapest way into the family: MAG-7 (Bulldozer) at 124,68 kr · SG 553 (Bulldozer) tops it at 1 694,71 kr.

Samma samling (The Chop Shop Collection): Hot Rod · Twilight Galaxy · Fade · Night · Para Green · Whiteout · Alla 16 föremål →

SG 553 (Bulldozer): design, slitage och marknad

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Militärklass from The Chop Shop Collection can craft into this skin.

This + 9 more Begränsad from The Chop Shop Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 24 marknader rörde sig FN-golvet -18.6 % på 58 dagar: 2 581,56 kr → 2 100,79 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 21 054,39 kr skillnad (51 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 24 marknader.
Hur mycket kostar SG 553 (Bulldozer)?

SG 553 (Bulldozer) börjar på 1 694,71 kr över 24 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 2 100,79 kr · MW 1 810,22 kr · FT 1 694,71 kr · WW 3 545,04 kr · BS 2 080,81 kr. Steam begär 4 302,75 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut SG 553 (Bulldozer)?

Bästa nettot just nu är 1 995,90 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 3 116,34 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.