P250 (Crimson Kimono) Inspektera i spelet
float 0.00 0.80

P250 (Crimson Kimono)

Industriklass Souvenir -14.8% · 9 d-40.9% · 32 d

P250 (Crimson Kimono) är ett P250-skin av Industrial-klass i CS2. Den tillhör Rising Sun Collection.

Item facts

SällsynthetIndustriklassP250-skins
Sålda / dag~353alla marknader
LikviditetHöghur snabbt det säljs
Rättvist pris465,16 krföreslaget
58d-spannSEK 339 – SEK 540lägsta utropspris, min–max
Steam-spread54,21 kr7 % · utropspris vs köporder

P250 (Crimson Kimono)-priser på 22 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
808,25 kr+136% mer än ECOSteam
Visa
Bästa pris
Kinamarknad70 erbjudandenKYC
343,15 kr−58% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Direktförsäljning13 erbjudandenKYC
345,56 kr+2,41 kr
Visa erbjudande
#3
Direktförsäljning49 erbjudanden
345,75 kr+2,60 kr
Visa erbjudande
#4
Direktförsäljning49 erbjudandenKYC
346,04 kr+2,89 kr
Visa erbjudande
#5
Marknadsplats53 erbjudandenKYC
351,01 kr+7,86 kr
Visa erbjudande
#6
Kinamarknad139 erbjudandenKYC
353,04 kr+9,89 kr
Visa erbjudande
#7
Marknadsplats139 erbjudanden
354,45 kr+11,30 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning22 erbjudanden
356,08 kr+12,93 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 35,44 US$ -21% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Crimson Kimono på andra vapen

2 vapen bär den här finishen

Cheapest way into the family: P250 (Crimson Kimono) at 101,80 kr · Specialisthandskar (Crimson Kimono) tops it at 10 847,81 kr.

Samma samling (The Rising Sun Collection): Hydroponic · Bamboo Forest · Akihabara Accept · Daybreak · Midnight Storm · Sunset Storm 壱 · Alla 15 föremål →

P250 (Crimson Kimono): design, slitage och marknad

Trade-up position

This + 9 more Industriklass from The Rising Sun Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 24 marknader rörde sig FN-golvet -20.6 % på 58 dagar: 427,02 kr → 338,87 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 4 447,12 kr skillnad (58 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 24 marknader.
Hur mycket kostar P250 (Crimson Kimono)?

P250 (Crimson Kimono) börjar på 101,80 kr över 24 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 338,87 kr · MW 152,10 kr · FT 101,80 kr · WW 155,28 kr · BS 110,05 kr. Steam begär 808,25 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut P250 (Crimson Kimono)?

Bästa nettot just nu är 472,35 kr på WhiteMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 754,03 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns P250 (Crimson Kimono) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 525,89 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.