MP9 (Buff Blue) Inspektera i spelet
float 0.00 0.70

MP9 (Buff Blue)

Konsumentklass Souvenir -7.2% · 9 d-12% · 32 d

MP9 (Buff Blue) är ett MP9-skin av Consumer-klass i CS2. Den tillhör Ascent Collection.

Item facts

SällsynthetKonsumentklassMP9-skins
Sålda / dag2.3Endast Steam
LikviditetLåghur snabbt det säljs
58d-spannSEK 0.57 – SEK 0.86lägsta utropspris, min–max
Steam-spread0,096 kr7 % · utropspris vs köporder

MP9 (Buff Blue)-priser på 25 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
1,34 kr+56% mer än C5 Game
Visa
Bästa pris
Kinamarknad1588 erbjudandenKYC
0,861 kr−36% mot Steam
Visa erbjudande
#2
P2P560 erbjudanden
0,861 kr
Visa erbjudande
#3
Kinamarknad1326 erbjudandenKYC
0,861 kr
Visa erbjudande
#4
Direktförsäljning14 erbjudanden
0,956 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#5
Marknadsplats116 erbjudandenKYC
0,956 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#6
Marknadsplats1568 erbjudandenKYC
0,956 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#7
P2P1154 erbjudandenKYC
0,956 kr+0,10 kr
Visa erbjudande
#8
Kinamarknad1504 erbjudandenKYC
1,00 kr+0,14 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 0,090 US$ 0% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Ascent Collection): Midnight Laminate · Mint Fan · Rose Nacre · Yeti Camo · Sky Blue · Grey Smoke · Alla 28 föremål →

MP9 (Buff Blue): design, slitage och marknad

Market read

Över 27 marknader rörde sig FN-golvet 0 % på 58 dagar: 0,861 kr → 0,861 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 4,57 kr skillnad (36 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 27 marknader.
Hur mycket kostar MP9 (Buff Blue)?

MP9 (Buff Blue) börjar på 0,029 kr över 27 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 0,861 kr · MW 0,067 kr · FT 0,029 kr · WW 0,029 kr · BS 0,029 kr. Steam begär 1,34 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut MP9 (Buff Blue)?

Bästa nettot just nu är 1,41 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 1,24 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns MP9 (Buff Blue) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir (från 65,14 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.