MP7 (Teal Blossom) Inspektera i spelet
float 0.00 0.50

MP7 (Teal Blossom)

Militärklass -4.6% · 9 d-10.2% · 32 d

MP7 (Teal Blossom) är ett MP7-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den tillhör St. Marc Collection.

Item facts

SällsynthetMilitärklassMP7-skins
Sålda / dag~65alla marknader
LikviditetMedelhur snabbt det säljs
Rättvist pris1 056,39 krföreslaget
58d-spannSEK 822 – SEK 1,013lägsta utropspris, min–max
Steam-spread148,49 kr12 % · utropspris vs köporder

MP7 (Teal Blossom)-priser på 21 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
1 258,41 kr+53% mer än CSFloat
Visa
Bästa pris
P2P23 erbjudanden
822,21 kr−35% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Marknadsplats5 erbjudandenKYC
863,42 kr+41,21 kr
Visa erbjudande
#3
Direktförsäljning7 erbjudandenKYC
906,26 kr+84,05 kr
Visa erbjudande
#4
Marknadsplats15 erbjudandenKYC
927,00 kr+104,80 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning13 erbjudanden
953,46 kr+131,25 kr
Visa erbjudande
#6
Direktförsäljning21 erbjudanden
963,24 kr+141,03 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning21 erbjudandenKYC
964,20 kr+141,99 kr
Visa erbjudande
#8
Direktförsäljning30 erbjudanden
968,21 kr+146,00 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 85,99 US$ -18% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The St. Marc Collection): Wild Lotus · Surfwood · Wild Lily · Dark Blossom · Midnight Lily · Synth Leaf · Alla 18 föremål →

MP7 (Teal Blossom): design, slitage och marknad

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Industriklass from The St. Marc Collection can craft into this skin.

This + 9 more Militärklass from The St. Marc Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 22 marknader rörde sig FN-golvet -18.1 % på 58 dagar: 1 003,98 kr → 822,21 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 4 170,83 kr skillnad (35 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 22 marknader.
Hur mycket kostar MP7 (Teal Blossom)?

MP7 (Teal Blossom) börjar på 477,89 kr över 22 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 822,21 kr · MW 569,40 kr · FT 477,89 kr · WW 867,83 kr · BS 542,65 kr. Steam begär 1 258,41 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut MP7 (Teal Blossom)?

Bästa nettot just nu är 713,09 kr på CSFloat efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 1 109,92 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.