M4A4 (Jungle Tiger) Inspektera i spelet
float 0.06 0.80

M4A4 (Jungle Tiger)

Industriklass Souvenir -2.7% · 9 d+0.7% · 32 d

M4A4 (Jungle Tiger) är ett M4A4-skin av Industrial-klass i CS2. Den tillhör Aztec Collection.

Item facts

SällsynthetIndustriklassM4A4-skins
Sålda / dag~529alla marknader
LikviditetMedelhur snabbt det säljs
Rättvist pris1 017,86 krföreslaget
58d-spannSEK 802 – SEK 1,011lägsta utropspris, min–max
Steam-spread335,71 kr28 % · utropspris vs köporder

M4A4 (Jungle Tiger)-priser på 21 marknader

Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →
Officiell
Steam Market
Inget uttagBankkort · PayPal
1 201,42 kr+28% mer än CSFloat
Visa
Bästa pris
P2P19 erbjudanden
937,52 kr−22% mot Steam
Visa erbjudande
#2
Kinamarknad13 erbjudandenKYC
944,40 kr+6,87 kr
Visa erbjudande
#3
Kinamarknad5 erbjudandenKYC
963,79 kr+26,27 kr
Visa erbjudande
#4
Marknadsplats5 erbjudanden
967,64 kr+30,12 kr
Visa erbjudande
#5
Direktförsäljning6 erbjudandenKYC
980,36 kr+42,84 kr
Visa erbjudande
#6
Kinamarknad6 erbjudandenKYC
1 003,93 kr+66,41 kr
Visa erbjudande
#7
Direktförsäljning9 erbjudanden
1 013,41 kr+75,89 kr
Visa erbjudande
#8
Marknadsplats4 erbjudandenKYC
1 013,92 kr+76,40 kr
Visa erbjudande

Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026

Prishistorik 98,05 US$ -7% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samma samling (The Aztec Collection): Ossified · Jungle Spray · Jungle · Lichen Dashed · Forest Leaves · Alla 6 föremål →

M4A4 (Jungle Tiger): design, slitage och marknad

Trade-up position

This + 9 more Industriklass from The Aztec Collection craft into one of:

Trade-up-kalkylator →
Market read

Över 25 marknader rörde sig FN-golvet -7.3 % på 58 dagar: 1 011,15 kr → 937,52 kr.

Billigaste plattformen vs Steam just nu: 2 523,35 kr skillnad (22 %).

Källor: Valves föremålsdata · vår prisbild över 25 marknader.
Hur mycket kostar M4A4 (Jungle Tiger)?

M4A4 (Jungle Tiger) börjar på 76,98 kr över 25 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 937,52 kr · MW 169,33 kr · FT 76,98 kr · WW 79,17 kr · BS 82,42 kr. Steam begär 1 201,42 kr för samma annons.

Var kan jag sälja eller växla ut M4A4 (Jungle Tiger)?

Bästa nettot just nu är 744,95 kr på CSFloat efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 865,71 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.

Finns M4A4 (Jungle Tiger) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — det här skinet handlas också som Souvenir. Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.