

M4A1-S (Mecha Industries)
Mecha Industries bygger sitt utseende av härdade keramikpaneler och delar in M4A1-S i rena vita plattor med blå och svarta accenter för en byggd-av-delar-känsla likt en mech-dräkt. Den panelindelade industriella stilen är det som ger den den där anime-robotkänslan. Det är en Covert-finish och en långvarig favorit bland spelare som vill ha ett skarpt, futuristiskt ljuddämpat gevär.
Item facts
M4A1-S (Mecha Industries)-priser på 24 marknader
Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →Inga marknader matchar det här filtret.
Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026
Inga marknader matchar det här filtret.
Siffran till höger är ditt netto efter plattformens säljaravgift. Var sälja: alla plattformar jämförda → · Så beräknar vi nettoutbetalningar → · Bedrägeriskydd →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week
Mecha Industries på andra vapen
3 vapen bär den här finishen


Cheapest way into the family: Desert Eagle (Mecha Industries) at 45,23 kr · M4A1-S (Mecha Industries) tops it at 829,28 kr.
Samma samling (The Gamma Collection): Desolate Space · Wasteland Rebel · Phobos · Imperial Dragon · Bloodsport · Violent Daimyo · Alla 17 föremål →
Mer från M4A1-S-skins
Alla →



M4A1-S (Mecha Industries): design, slitage och marknad
Comes out of contracts: 10x Sekretessbelagd from The Gamma Collection can craft into this skin.
The Gamma Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.
Trade-up-kalkylator →Över 27 marknader rörde sig FN-golvet -34.2 % på 58 dagar: 3 000,52 kr → 1 973,19 kr.
Billigaste plattformen vs Steam just nu: 12 312,74 kr skillnad (39 %).
Hur mycket kostar M4A1-S (Mecha Industries)?
M4A1-S (Mecha Industries) börjar på 829,28 kr över 27 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 1 973,19 kr · MW 1 068,90 kr · FT 1 015,83 kr · WW 1 058,00 kr · BS 1 051,69 kr. Steam begär 3 260,91 kr för samma annons.
Var kan jag sälja eller växla ut M4A1-S (Mecha Industries)?
Bästa nettot just nu är 1 911,76 kr på DMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 3 175,81 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.
Finns M4A1-S (Mecha Industries) i StatTrak eller Souvenir?
Ja — det här skinet handlas också som StatTrak (från 2 019,04 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.
Hur får jag M4A1-S (Mecha Industries)?
Den droppar ur Gamma Case (behållaren själv handlas från 26,49 kr), eller så köper du den direkt från 829,28 kr på marknadsplatserna ovan — att köpa ett specifikt skin är nästan alltid billigare än att öppna behållare för det.
Gamma Case