
M249 (Spectre)
M249 (Spectre) är ett M249-skin av Mil-Spec-klass i CS2. Den droppar ur Chroma 3 Case.
Item facts
M249 (Spectre)-priser på 24 marknader
Säljer du det här skinet? Se vad du skulle få →Inga marknader matchar det här filtret.
Varje pris är totalsumman du betalar, köparavgifter inkluderade. Pricken visar hur väl marknaden passar din region. Hur vi prissätter → · USD till SEK-kurs från 14 aug. 2026
Inga marknader matchar det här filtret.
Siffran till höger är ditt netto efter plattformens säljaravgift. Var sälja: alla plattformar jämförda → · Så beräknar vi nettoutbetalningar → · Bedrägeriskydd →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 juni 2026 · dashed = a gap over a week
Samma samling (The Chroma 3 Collection): Chantico's Fire · Judgement of Anubis · Asiimov · Ghost Crusader · Primal Saber · Re-Entry · Alla 17 föremål →
Mer från M249-skins
Alla →M249 (Spectre): design, slitage och marknad
This + 9 more Militärklass from The Chroma 3 Collection craft into one of:
Trade-up-kalkylator →Över 26 marknader rörde sig FN-golvet -12.9 % på 58 dagar: 5,93 kr → 5,16 kr.
Billigaste plattformen vs Steam just nu: 47,45 kr skillnad (49 %).
Hur mycket kostar M249 (Spectre)?
M249 (Spectre) börjar på 1,63 kr över 26 marknadsplatser i vår jämförelse, köparavgifter inräknade. Aktuella lägstanivåer per slitage: FN 5,16 kr · MW 2,49 kr · FT 4,02 kr · WW 2,20 kr · BS 2,10 kr. Steam begär 10,14 kr för samma annons.
Var kan jag sälja eller växla ut M249 (Spectre)?
Bästa nettot just nu är 5,90 kr på WhiteMarket efter dess säljaravgift — fliken Sälj rankar varje plattform. Steam betalar 9,66 kr till din plånbok, men Steam-pengar kan inte tas ut som riktiga pengar.
Finns M249 (Spectre) i StatTrak eller Souvenir?
Ja — det här skinet handlas också som StatTrak (från 6,60 kr). Byt med kvalitetsknapparna ovan; varje siffra på sidan räknas om för vald variant.
Hur får jag M249 (Spectre)?
Den droppar ur Chroma 3 Case (behållaren själv handlas från 28,78 kr), eller så köper du den direkt från 1,63 kr på marknadsplatserna ovan — att köpa ett specifikt skin är nästan alltid billigare än att öppna behållare för det.
Chroma 3 Case


