Nóż z hakiem (Vanilla)

Nóż z hakiem (Vanilla)

Tajne StatTrak StatTrak -6.3% · 9 dni-8.1% · 32 dni

Nóż z hakiem (Vanilla) to skin Gut Knife klasy Covert w CS2. Dropi z CS:GO Weapon Case.

Item facts

RzadkośćTajneSkiny nozy CS2
Wypada zCS:GO Weapon Caseskrzynka od 354,92 zł · szanse tieru 0.26%
Wydanowrz 2013z CS:GO Weapon Case
Sprzedaż / dzień~196wszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena281,34 złsugerowana
zakres 58 dniPLN 277 – PLN 306najniższa oferta, min-max
Spread Steam68,55 zł18% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny Nóż z hakiem (Vanilla) na 20 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
381,04 zł+38% więcej niż BUFF163
Widok
Najlepsza cena
Rynek chiński14 ofertKYC
277,00 zł−27% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Rynek chiński10 ofertKYC
282,67 zł+5,66 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma10 ofert
283,80 zł+6,80 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż13 ofertKYC
289,51 zł+12,51 zł
Zobacz ofertę
#5
P2P6 ofert
291,38 zł+14,38 zł
Zobacz ofertę
#6
Natychmiastowa sprzedaż12 ofert
295,71 zł+18,70 zł
Zobacz ofertę
#7
P2P8 ofertKYC
297,99 zł+20,99 zł
Zobacz ofertę
#8
Natychmiastowa sprzedaż11 ofert
298,07 zł+21,07 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026

Historia cen 74,15 USD -5% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week

Nóż z hakiem (Vanilla): design and market

Market read

Na 23 rynkach cena minimalna zmieniła się o -5.2% w 58 dni: 292,09 zł → 277,00 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 388,63 zł (27%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 23 rynków.
Ile kosztuje Nóż z hakiem (Vanilla)?

Nóż z hakiem (Vanilla) zaczyna się od 277,00 zł na 23 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Steam chce 381,04 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć Nóż z hakiem (Vanilla)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 252,86 zł na DMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 312,49 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy Nóż z hakiem (Vanilla) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 277,00 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć Nóż z hakiem (Vanilla)?

Dropi z CS:GO Weapon Case (sam kontener handluje się od 354,92 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 277,00 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.