Skiny Zastrzeżone w CS2
Zastrzeżone (Classified) to różowy grejd, o stopień niżej niż Tajne. W tym grejdzie jest wiele popularnych wykończeń, które wyglądają na swoje pieniądze bez ceny rzędu Tajnych.
Uszeregowane według tego, jak intensywnie są wymieniane. Otwórz dowolny skin, aby porównać markety i znaleźć najtańszą ofertę albo najlepsze miejsce do sprzedaży.
Wszystkie 60 skinów
Zaktualizowano 14 h temu
AK-47 (Czerwona linia) 72,34 zł 28 markets -3.6% 3.2K /dzień SV
M4A1-S (Niebieski fosfor) 1760,18 zł 24 markets -16.7% 129 /dzień SV ST
AK-47 (Lot żurawia) 24,39 zł 26 markets -5.9% 7.5K /dzień SV
M4A1-S (Hot rod) 4516,08 zł 23 markets -7.7% 30 /dzień SV ST
AK-47 (Zimny gradient) 12,80 zł 27 markets +2.2% 5.8K /dzień SV ST
AK-47 (Stal nawęglana) 611,17 zł 28 markets -4.5% 670 /dzień SV
AK-47 (Hydroponika) 2975,12 zł 24 markets -0.2% 26 /dzień SV
AWP (Crakow!) 56,82 zł 26 markets -0.5% 4.1K /dzień SV ST
M4A1-S (Czarny lotos) 8,88 zł 26 markets -2.4% 6.4K /dzień SV ST
Galil AR (Eco) 39,90 zł 27 markets -9.1% 1.1K /dzień SV
M4A4 (Posejdon) 3768,34 zł 22 markets -6.6% 29 /dzień SV ST
FAMAS (Mecha Industries) 58,33 zł 27 markets -7.4% 530 /dzień SV ST
AWP (Czerwona linia) 110,86 zł 25 markets -2.9% 1.5K /dzień SV
AWP (Zielona energia) 10,76 zł 26 markets -10.9% 3.0K /dzień SV ST
AK-47 (Sedno zamieszania) 33,03 zł 28 markets -3.2% 4.1K /dzień SV ST
Glock-18 (Shinobu) 13,82 zł 26 markets -2.2% 6.4K /dzień SV
AK-47 (Secesyjny róż) 16,77 zł 25 markets -0.9% 4.4K /dzień SV ST
AWP (BUM) 314,87 zł 27 markets -9.4% 455 /dzień SV
Desert Eagle (Fenek pustynny) 417,72 zł 25 markets -7.6% 216 /dzień SV
USP-S (Wybielenie) 115,89 zł 25 markets +3.2% 557 /dzień SV
M4A1-S (Samotność) 3,85 zł 24 markets +1.4% 3.9K /dzień SV ST
AWP (Zimny gradient) 11,81 zł 25 markets -9.6% 4.2K /dzień SV ST
M4A1-S (Koszmar) 18,42 zł 27 markets -1.2% 4.4K /dzień SV ST
AWP (Grafit) 429,07 zł 24 markets -14% 339 /dzień SV ST
M4A1-S (Pogromca) 39,03 zł 28 markets -5.7% 3.6K /dzień SV ST
AK-47 (Paląca furia) 12,02 zł 26 markets -6.3% 5.3K /dzień SV ST
Dwie beretty (Szajbuzy) 17,48 zł 27 markets -16.5% 1.2K /dzień SV ST
AK-47 (Nieznajomi) 16,89 zł 24 markets +1.1% 3.1K /dzień SV ST
Desert Eagle (Mecha Industries) 15,24 zł 27 markets -7.6% 6.5K /dzień SV ST
AWP (Dwoistość) 6,64 zł 26 markets -9.2% 5.5K /dzień SV ST
MP7 (Zjawa z otchłani) 13,98 zł 27 markets -15.2% 1.2K /dzień SV ST
AK-47 (Kartel) 41,43 zł 28 markets -5.4% 2.2K /dzień SV ST
AK-47 (Mglisty front) 44,53 zł 28 markets -5.3% 4.7K /dzień SV ST
FAMAS (Szybkie rozeznanie) 15,24 zł 27 markets -17.4% 1.3K /dzień SV ST
M4A4 (Kosmiczna pustka) 33,03 zł 28 markets -9.3% 4.5K /dzień SV ST
Desert Eagle (Konspiracja) 60,83 zł 26 markets -6.9% 1.8K /dzień SV ST
USP-S (Łamiszczęka) 9,70 zł 27 markets -4.2% 7.2K /dzień SV ST
M4A4 (龍王 Smoczy władca) 40,33 zł 28 markets -4.1% 2.9K /dzień SV
AWP (Koniec) 27,76 zł 24 markets +1.5% 4.3K /dzień SV ST
Glock-18 (Żywiołak wody) 54,04 zł 28 markets -9.1% 2.3K /dzień SV ST
M4A1-S (Szkło ołowiowe) 34,09 zł 26 markets -7.1% 3.1K /dzień SV ST
USP-S (Kora mózgowa) 10,68 zł 28 markets -6.4% 6.2K /dzień SV ST
P250 (Kintsugi) 12,45 zł 23 markets -11.5% 1.6K /dzień SV
Glock-18 (AXIA) 54,11 zł 25 markets -15.9% 1.4K /dzień SV ST
M4A4 (Ogień piekielny) 241,12 zł 27 markets -0.6% 233 /dzień SV
M4A4 (Piekielnik) 31,89 zł 25 markets -10.1% 2.1K /dzień SV ST
P90 (Spojrzenie śmierci) 12,54 zł 23 markets -6.3% 1.8K /dzień SV ST
Tec-9 (Wtrysk paliwa) 33,04 zł 28 markets -5.1% 1.1K /dzień SV
Desert Eagle (Obróbka termiczna) 3,50 zł 26 markets -3.8% 2.5K /dzień SV ST
Desert Eagle (Kobaltowy zamęt) 253,97 zł 24 markets -8.7% 525 /dzień SV
M4A1-S (Stratosfera) 9,03 zł 25 markets -22.5% 3.0K /dzień SV
Desert Eagle (Gwiezdny podcień) 88,20 zł 25 markets -17.5% 593 /dzień SV ST
AK-47 (Widmowy mąciciel) 16,69 zł 29 markets -3.4% 3.7K /dzień SV ST
M4A1-S (Stop atomowy) 79,48 zł 27 markets +1.7% 1.2K /dzień SV ST
Zeus x27 (Olimp) 8,80 zł 25 markets -11.4% 771 /dzień SV
M4A1-S (Dziki imprezowicz) 20,26 zł 25 markets -4.1% 3.5K /dzień SV ST
M4A4 (Wróżka Zębuszka) 11,47 zł 28 markets -4.3% 3.7K /dzień SV ST
Glock-18 (Moda) 10,33 zł 28 markets -3.5% 4.8K /dzień SV ST
Galil AR (Aberracja chromatyczna) 8,88 zł 28 markets -5.3% 2.6K /dzień SV ST
M4A1-S (Obrońca) 76,50 zł 27 markets -1.1% 737 /dzień
AK-47 (Czerwona linia) ST SV 3.2K/dzień · 28 rynków 72,34 zł -3.6% 3.2K 28
M4A1-S (Niebieski fosfor) SV 129/dzień · 24 rynki 1760,18 zł -16.7% 129 24
AK-47 (Lot żurawia) ST SV 7.5K/dzień · 26 rynków 24,39 zł -5.9% 7.5K 26
M4A1-S (Hot rod) SV 30/dzień · 23 rynki 4516,08 zł -7.7% 30 23
AK-47 (Zimny gradient) ST SV 5.8K/dzień · 27 rynków 12,80 zł +2.2% 5.8K 27
AK-47 (Stal nawęglana) ST SV 670/dzień · 28 rynków 611,17 zł -4.5% 670 28
AK-47 (Hydroponika) SV 26/dzień · 24 rynki 2975,12 zł -0.2% 26 24
AWP (Crakow!) SV 4.1K/dzień · 26 rynków 56,82 zł -0.5% 4.1K 26
M4A1-S (Czarny lotos) ST SV 6.4K/dzień · 26 rynków 8,88 zł -2.4% 6.4K 26
Galil AR (Eco) ST SV 1.1K/dzień · 27 rynków 39,90 zł -9.1% 1.1K 27
M4A4 (Posejdon) SV 29/dzień · 22 rynki 3768,34 zł -6.6% 29 22
FAMAS (Mecha Industries) ST SV 530/dzień · 27 rynków 58,33 zł -7.4% 530 27
AWP (Czerwona linia) ST SV 1.5K/dzień · 25 rynków 110,86 zł -2.9% 1.5K 25
AWP (Zielona energia) SV 3.0K/dzień · 26 rynków 10,76 zł -10.9% 3.0K 26
AK-47 (Sedno zamieszania) ST SV 4.1K/dzień · 28 rynków 33,03 zł -3.2% 4.1K 28
Glock-18 (Shinobu) ST SV 6.4K/dzień · 26 rynków 13,82 zł -2.2% 6.4K 26
AK-47 (Secesyjny róż) SV 4.4K/dzień · 25 rynków 16,77 zł -0.9% 4.4K 25
AWP (BUM) ST SV 455/dzień · 27 rynków 314,87 zł -9.4% 455 27
Desert Eagle (Fenek pustynny) SV 216/dzień · 25 rynków 417,72 zł -7.6% 216 25
USP-S (Wybielenie) SV 557/dzień · 25 rynków 115,89 zł +3.2% 557 25
M4A1-S (Samotność) SV 3.9K/dzień · 24 rynki 3,85 zł +1.4% 3.9K 24
AWP (Zimny gradient) ST SV 4.2K/dzień · 25 rynków 11,81 zł -9.6% 4.2K 25
M4A1-S (Koszmar) ST SV 4.4K/dzień · 27 rynków 18,42 zł -1.2% 4.4K 27
AWP (Grafit) ST SV 339/dzień · 24 rynki 429,07 zł -14% 339 24
M4A1-S (Pogromca) ST SV 3.6K/dzień · 28 rynków 39,03 zł -5.7% 3.6K 28
AK-47 (Paląca furia) ST SV 5.3K/dzień · 26 rynków 12,02 zł -6.3% 5.3K 26
Dwie beretty (Szajbuzy) ST SV 1.2K/dzień · 27 rynków 17,48 zł -16.5% 1.2K 27
AK-47 (Nieznajomi) ST SV 3.1K/dzień · 24 rynki 16,89 zł +1.1% 3.1K 24
Desert Eagle (Mecha Industries) ST SV 6.5K/dzień · 27 rynków 15,24 zł -7.6% 6.5K 27
AWP (Dwoistość) ST SV 5.5K/dzień · 26 rynków 6,64 zł -9.2% 5.5K 26
MP7 (Zjawa z otchłani) ST SV 1.2K/dzień · 27 rynków 13,98 zł -15.2% 1.2K 27
AK-47 (Kartel) ST SV 2.2K/dzień · 28 rynków 41,43 zł -5.4% 2.2K 28
AK-47 (Mglisty front) ST SV 4.7K/dzień · 28 rynków 44,53 zł -5.3% 4.7K 28
FAMAS (Szybkie rozeznanie) ST SV 1.3K/dzień · 27 rynków 15,24 zł -17.4% 1.3K 27
M4A4 (Kosmiczna pustka) ST SV 4.5K/dzień · 28 rynków 33,03 zł -9.3% 4.5K 28
Desert Eagle (Konspiracja) ST SV 1.8K/dzień · 26 rynków 60,83 zł -6.9% 1.8K 26
USP-S (Łamiszczęka) ST SV 7.2K/dzień · 27 rynków 9,70 zł -4.2% 7.2K 27
M4A4 (龍王 Smoczy władca) ST SV 2.9K/dzień · 28 rynków 40,33 zł -4.1% 2.9K 28
AWP (Koniec) SV 4.3K/dzień · 24 rynki 27,76 zł +1.5% 4.3K 24
Glock-18 (Żywiołak wody) ST SV 2.3K/dzień · 28 rynków 54,04 zł -9.1% 2.3K 28
M4A1-S (Szkło ołowiowe) ST SV 3.1K/dzień · 26 rynków 34,09 zł -7.1% 3.1K 26
USP-S (Kora mózgowa) ST SV 6.2K/dzień · 28 rynków 10,68 zł -6.4% 6.2K 28
P250 (Kintsugi) ST SV 1.6K/dzień · 23 rynki 12,45 zł -11.5% 1.6K 23
Glock-18 (AXIA) SV 1.4K/dzień · 25 rynków 54,11 zł -15.9% 1.4K 25
M4A4 (Ogień piekielny) ST SV 233/dzień · 27 rynków 241,12 zł -0.6% 233 27
M4A4 (Piekielnik) SV 2.1K/dzień · 25 rynków 31,89 zł -10.1% 2.1K 25
P90 (Spojrzenie śmierci) ST SV 1.8K/dzień · 23 rynki 12,54 zł -6.3% 1.8K 23
Tec-9 (Wtrysk paliwa) ST SV 1.1K/dzień · 28 rynków 33,04 zł -5.1% 1.1K 28
Desert Eagle (Obróbka termiczna) SV 2.5K/dzień · 26 rynków 3,50 zł -3.8% 2.5K 26
Desert Eagle (Kobaltowy zamęt) ST SV 525/dzień · 24 rynki 253,97 zł -8.7% 525 24
M4A1-S (Stratosfera) SV 3.0K/dzień · 25 rynków 9,03 zł -22.5% 3.0K 25
Desert Eagle (Gwiezdny podcień) SV 593/dzień · 25 rynków 88,20 zł -17.5% 593 25
AK-47 (Widmowy mąciciel) ST SV 3.7K/dzień · 29 rynków 16,69 zł -3.4% 3.7K 29
M4A1-S (Stop atomowy) ST SV 1.2K/dzień · 27 rynków 79,48 zł +1.7% 1.2K 27
Zeus x27 (Olimp) ST SV 771/dzień · 25 rynków 8,80 zł -11.4% 771 25
M4A1-S (Dziki imprezowicz) SV 3.5K/dzień · 25 rynków 20,26 zł -4.1% 3.5K 25
M4A4 (Wróżka Zębuszka) ST SV 3.7K/dzień · 28 rynków 11,47 zł -4.3% 3.7K 28
Glock-18 (Moda) ST SV 4.8K/dzień · 28 rynków 10,33 zł -3.5% 4.8K 28
Galil AR (Aberracja chromatyczna) ST SV 2.6K/dzień · 28 rynków 8,88 zł -5.3% 2.6K 28
M4A1-S (Obrońca) ST SV 737/dzień · 27 rynków 76,50 zł -1.1% 737 27 Cena = najtańsza oferta z prowizją między rynkami · Sprzedaż/dzień = transakcje na wszystkich śledzonych rynkach · Jak wyceniamy →
Skiny Zastrzeżone w CS2: poradnik
Gdzie Classified siedzi na drabinie rzadkości
Classified to różowa (magentowa) klasa broni, plasowana bezpośrednio pod Covert (czerwony) i bezpośrednio nad Restricted (fioletowy). Pełna drabina skrzynki biegnie Mil-Spec (niebieski), Restricted (fioletowy), Classified (różowy), Covert (czerwony), a potem złoty slot rzadkiego przedmiotu specjalnego na noże i rękawice. To drugie najrzadsze wykończenie, jakie możesz wyciągnąć ze standardowej skrzynki z bronią, i średnio drugi najdroższy poziom, zaraz za Covert.
Co właściwie oznacza szansa wyrzutu 3.20%
Każda skrzynka z bronią losuje klasę z kanonicznej tabeli wyrzutów: Mil-Spec 79.92%, Restricted 15.98%, Classified 3.20%, Covert 0.64% oraz rzadki przedmiot specjalny, nóż albo rękawice, z 0.26%. Szansa 3.20% wychodzi średnio na mniej więcej jednego Classified na każde 31 otwartych skrzynek. To czyni Classified około pięć razy częstszym niż Covert, ale pięć razy rzadszym niż Restricted, i właśnie dlatego ląduje w środku krzywej cenowej.
Dlaczego Classified to słodki punkt wartości
Spora część czystych, rozpoznawalnych wykończeń w grze siedzi w Classified, a nie w Covert, więc możesz nosić design, który ludzie od razu znają, bez płacenia cen z najwyższej półki. AK-47 Redline to klasyczny przykład: skin klasy Classified, który od lat zostaje ulubieńcem społeczności. Ponieważ Classified wypada pięć razy częściej niż Covert (3.20% kontra 0.64%), ceny bazowe zostają dużo bardziej osiągalne przy porównywalnej jakości wykończenia. Dla mocno wyglądającego loadoutu przy ograniczonym budżecie Classified zwykle daje najlepszy wygląd za dolara.
Kiedy skin Classified i tak kosztuje dużo
Klasa wyznacza podłogę, a nie sufit. Classified potrafi wspiąć się ponad wiele Covertów, gdy niesie rzadkie naklejki (holo z Katowice 2014 to podręcznikowy przypadek), bardzo niski float w Factory New albo poszukiwaną wersję StatTrak. Skiny z wycofanych albo niskonakładowych kolekcji też mają narzuty, bo żadne nowe egzemplarze nie wchodzą do obiegu. Wykończenia wrażliwe na wzór dokładają kolejną warstwę, bo konkretne paint seedy potrafią dawać rzadkie wyglądy, na które polują kolekcjonerzy.
Jak Classified zasila kontrakty wymiany
Dziesięć skinów Classified tej samej klasy wchodzi do kontraktu wymiany, by dać jeden wynik Covert. Rezultat losuje się z kolekcji twoich dziesięciu wsadów, ważony tym, ile pochodziło z każdej kolekcji, a Covert to najwyższa klasa, jaką kontrakty mogą osiągnąć, więc nie da się wymienić w górę na noże ani rękawice. Float wyniku to średnia z dziesięciu floatów wsadowych, przeskalowana do własnego zakresu wytarcia skina wyjściowego. Zyskowne kontrakty zależą od kosztu wsadu, szans wyjścia w kolekcjach biorących udział i kontroli floata, więc niosą realne ryzyko straty.
Float i wytarcie na skinach Classified
Wytarcie ocenia się od 0 do 1 i wrzuca w kubełki: Factory New (0.00 do 0.07), Minimal Wear (0.07 do 0.15), Field-Tested (0.15 do 0.38), Well-Worn (0.38 do 0.45) i Battle-Scarred (0.45 do 1.00). Na skinach Classified Field-Tested to zwykle słodki punkt ceny do wyglądu, a egzemplarze Factory New i floaty poniżej 0.01 mają narzuty kolekcjonerskie. Niektóre wykończenia dobrze ukrywają wytarcie i wyglądają czysto nawet w Field-Tested, więc sprawdzenie realnej tekstury bije ufanie samej etykiecie stanu.
Jaki kolor ma rzadkość Classified w CS2?
Skiny Classified używają różowego (magentowego) koloru rzadkości, plasując się o poziom pod czerwonym Covert i o poziom nad fioletowym Restricted.
Jakie są szanse na wyciągnięcie skina Classified?
Classified wypada z szansą 3.20% na otwarcie skrzynki, co wychodzi średnio na mniej więcej jednego Classified na każde 31 skrzynek.
Czy Classified jest wyżej niż Covert?
Nie. Covert (czerwony) jest o klasę wyżej od Classified (różowy) i jest rzadszy, wypadając z 0.64% kontra 3.20% dla Classified.
Ile skinów Classified potrzeba do kontraktu?
Dziesięć skinów Classified tej samej klasy daje jeden wynik Covert, gdzie rezultat losuje się z kolekcji, z których pochodziły twoje wsady.
Dlaczego niektóre skiny Classified są droższe niż Coverty?
Rzadkie naklejki (zwłaszcza holo z Katowice 2014), bardzo niskie floaty, wersje StatTrak i wycofane kolekcje potrafią wynieść Classified dużo powyżej pospolitego Coverta.
Czy skiny Classified to dobra wartość?
Zasadniczo tak. Dostajesz rozpoznawalne, wysokiej jakości wykończenia za ułamek cen Covert, bo podaż jest około pięć razy większa.