Skiny MP9 CS2

45 skinów 0,012 zł–7379 zł 28 rynków

MP9 to pistolet maszynowy Counter-Terrorystów, PM bliskiego zasięgu za $1250 z jednym z najwyższych temp ognia spośród PM-ów w CS2.

Pistolety maszynowe: Skiny MP9 · Skiny MAC-10 · Skiny MP7 · Skiny MP5-SD · Skiny UMP-45 · Skiny P90 · Wszystkie kategorie →

Wszystkie 45 skinów

najtańsza oferta per przedmiot · min-max po zużyciach · kafelki ⇄ tablica
Rzadkość
Warianty
#1 in demand SV ST MP9 (Obrońca gwiezdnego światła) MP9 (Obrońca gwiezdnego światła) Tajne 193,65 zł 28 markets #2 in demand SV ST MP9 (Góra Fudżi) MP9 (Góra Fudżi) Ograniczone 15,79 zł 28 markets #3 in demand SV MP9 (Hot rod) MP9 (Hot rod) Wojskowa 663,39 zł 25 markets #4 in demand SV MP9 (Arktyczny trójbarwny) MP9 (Arktyczny trójbarwny) Ograniczone 7,66 zł 25 markets #5 in demand SV ST MP9 (Miejski suweren) MP9 (Miejski suweren) Ograniczone 1,77 zł 24 markets #6 in demand SV MP9 (Skok kofeiny) MP9 (Skok kofeiny) Zastrzeżone 20,66 zł 23 markets SV MP9 (Dzika lilia) MP9 (Dzika lilia) Zastrzeżone 7378,89 zł 20 markets SV ST MP9 (Łańcuch pokarmowy) MP9 (Łańcuch pokarmowy) Zastrzeżone 10,05 zł 28 markets SV ST MP9 (Waga piórkowa) MP9 (Waga piórkowa) Wojskowa 0,157 zł 25 markets SV ST MP9 (Ogniwo) MP9 (Ogniwo) Wojskowa 0,181 zł 25 markets SV ST MP9 (Śluza) MP9 (Śluza) Zastrzeżone 33,89 zł 25 markets SV MP9 (Kobaltowy wzór turecki) MP9 (Kobaltowy wzór turecki) Wojskowa 0,428 zł 24 markets SV MP9 (Wieloterenowy) MP9 (Wieloterenowy) Klasa konsumencka 0,012 zł 22 markets SV MP9 (Pszczołotron) MP9 (Pszczołotron) Klasa konsumencka 0,012 zł 23 markets SV MP9 (Pościerany niebieski) MP9 (Pościerany niebieski) Klasa konsumencka 0,012 zł 24 markets SV MP9 (Na strzępy) MP9 (Na strzępy) Wojskowa 0,393 zł 24 markets SV ST MP9 (Pustynna łuska) MP9 (Pustynna łuska) Wojskowa 0,970 zł 26 markets SV MP9 (Skołowany) MP9 (Skołowany) Klasa konsumencka 0,012 zł 20 markets SV MP9 (Sosna) MP9 (Sosna) Klasa konsumencka 0,012 zł 21 markets SV ST MP9 (Hipnoza) MP9 (Hipnoza) Ograniczone 50,03 zł 25 markets SV MP9 (Stare korzenie) MP9 (Stare korzenie) Klasa przemysłowa 1,85 zł 27 markets SV ST MP9 (Hydra) MP9 (Hydra) Zastrzeżone 14,61 zł 27 markets SV ST MP9 (Maź) MP9 (Maź) Ograniczone 3,46 zł 24 markets SV ST MP9 (Kapilara) MP9 (Kapilara) Wojskowa 0,942 zł 26 markets SV ST MP9 (Rubinowa zatruta strzałka) MP9 (Rubinowa zatruta strzałka) Ograniczone 2,92 zł 25 markets SV MP9 (Burza) MP9 (Burza) Klasa konsumencka 0,746 zł 24 markets SV ST MP9 (Wyciek biologiczny) MP9 (Wyciek biologiczny) Wojskowa 0,785 zł 26 markets SV ST MP9 (Żelazna róża) MP9 (Żelazna róża) Ograniczone 21,06 zł 25 markets SV MP9 (Poślizg) MP9 (Poślizg) Klasa konsumencka 0,024 zł 26 markets SV ST MP9 (Zdarta płyta) MP9 (Zdarta płyta) Wojskowa 0,192 zł 24 markets SV MP9 (Witraż) MP9 (Witraż) Ograniczone 316,40 zł 24 markets SV MP9 (Buldożer) MP9 (Buldożer) Ograniczone 306,39 zł 24 markets SV MP9 (Pozytywka) MP9 (Pozytywka) Wojskowa 6,72 zł 25 markets SV ST MP9 (Śmiertelna trucizna) MP9 (Śmiertelna trucizna) Wojskowa 1,21 zł 25 markets SV MP9 (Pustynny paskowany) MP9 (Pustynny paskowany) Klasa konsumencka 0,012 zł 25 markets SV ST MP9 (Czarny piasek) MP9 (Czarny piasek) Wojskowa 0,236 zł 28 markets SV ST MP9 (Niepozorne zagrożenie) MP9 (Niepozorne zagrożenie) Wojskowa 0,432 zł 26 markets SV MP9 (Skórka pomarańczy) MP9 (Skórka pomarańczy) Klasa przemysłowa 0,079 zł 27 markets SV ST MP9 (Rzutka) MP9 (Rzutka) Wojskowa 1,96 zł 26 markets SV MP9 (Puszka Pandory) MP9 (Puszka Pandory) Wojskowa 380,84 zł 24 markets SV MP9 (Wojskowy połysk) MP9 (Wojskowy połysk) Klasa konsumencka 2,58 zł 25 markets SV MP9 (Wiek ciemny) MP9 (Wiek ciemny) Wojskowa 139,61 zł 25 markets SV MP9 (Zachodzące słońce) MP9 (Zachodzące słońce) Wojskowa 22,15 zł 26 markets SV MP9 (Zielona krata) MP9 (Zielona krata) Klasa konsumencka 13,27 zł 21 markets SV MP9 (Susza) MP9 (Susza) Klasa konsumencka 13,31 zł 23 markets
Skin Cena 30 dni Sprzedaż/dzień Rynki
MP9 (Obrońca gwiezdnego światła) ST SV Tajne Dreams & Nightmares Case 529/dzień · 28 rynków 193,65 zł 194 zł–330 zł zużyć -13.4% 529 28 MP9 (Góra Fudżi) ST SV Ograniczone Operation Riptide Case 1.1K/dzień · 28 rynków 15,79 zł 15,79 zł–40,72 zł zużyć -13.9% 1.1K 28 MP9 (Hot rod) SV Wojskowa DreamHack 2013 Souvenir Package 77/dzień · 25 rynków 663,39 zł 663 zł–762 zł zużyć -16.5% 77 25 MP9 (Arktyczny trójbarwny) SV Ograniczone Souvenir packages 995/dzień · 25 rynków 7,66 zł 7,66 zł–14,77 zł zużyć -10.4% 995 25 MP9 (Miejski suweren) ST SV Ograniczone Sealed Dead Hand Terminal 817/dzień · 24 rynki 1,77 zł 1,77 zł–11,03 zł zużyć -4.8% 817 24 MP9 (Skok kofeiny) SV Zastrzeżone Austin 2025 Train Souvenir Package 755/dzień · 23 rynki 20,66 zł 20,66 zł–154 zł zużyć -21.6% 755 23 MP9 (Dzika lilia) SV Zastrzeżone Souvenir packages 1/dzień · 20 rynków 7378,89 zł 7379 zł–9032 zł zużyć -2.8% 1 20 MP9 (Łańcuch pokarmowy) ST SV Zastrzeżone Snakebite Case 2.5K/dzień · 28 rynków 10,05 zł 10,05 zł–44,34 zł zużyć -12.7% 2.5K 28 MP9 (Waga piórkowa) ST SV Wojskowa Revolution Case 1.1K/dzień · 25 rynków 0,157 zł 0,157 zł–1,68 zł zużyć -21.3% 1.1K 25 MP9 (Ogniwo) ST SV Wojskowa Fever Case 766/dzień · 25 rynków 0,181 zł 0,181 zł–2,36 zł zużyć +19.2% 766 25 MP9 (Śluza) ST SV Zastrzeżone Gamma 2 Case 569/dzień · 25 rynków 33,89 zł 37,35 zł–73,75 zł zużyć -1.5% 569 25 MP9 (Kobaltowy wzór turecki) SV Wojskowa Souvenir packages 914/dzień · 24 rynki 0,428 zł 0,428 zł–2,63 zł zużyć 0% 914 24 MP9 (Wieloterenowy) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 1.8K/dzień · 22 rynki 0,012 zł 0,012 zł–0,047 zł zużyć 0% 1.8K 22 MP9 (Pszczołotron) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 2.6K/dzień · 23 rynki 0,012 zł 0,012 zł–0,275 zł zużyć 0% 2.6K 23 MP9 (Pościerany niebieski) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 3.2K/dzień · 24 rynki 0,012 zł 0,012 zł–0,247 zł zużyć 0% 3.2K 24 MP9 (Na strzępy) SV Wojskowa Souvenir packages 645/dzień · 24 rynki 0,393 zł 0,393 zł–2,15 zł zużyć -15.4% 645 24 MP9 (Pustynna łuska) ST SV Wojskowa Glove Case 125/dzień · 26 rynków 0,970 zł 1,33 zł–15,47 zł zużyć -6.2% 125 26 MP9 (Skołowany) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 2.2K/dzień · 20 rynków 0,012 zł 0,012 zł–0,047 zł zużyć 0% 2.2K 20 MP9 (Sosna) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 1.5K/dzień · 21 rynków 0,012 zł 0,012 zł–0,051 zł zużyć 0% 1.5K 21 MP9 (Hipnoza) ST SV Ograniczone CS:GO Weapon Case 2 501/dzień · 25 rynków 50,03 zł 50,03 zł–72,61 zł zużyć -14.9% 501 25 MP9 (Stare korzenie) SV Klasa przemysłowa Stockholm 2021 Dust II Souvenir Package 154/dzień · 27 rynków 1,85 zł 2,04 zł–5,69 zł zużyć -18.9% 154 27 MP9 (Hydra) ST SV Zastrzeżone CS20 Case 1.6K/dzień · 27 rynków 14,61 zł 14,61 zł–141 zł zużyć -5.7% 1.6K 27 MP9 (Maź) ST SV Ograniczone Spectrum 2 Case 715/dzień · 24 rynki 3,46 zł 3,46 zł–9,07 zł zużyć -10% 715 24 MP9 (Kapilara) ST SV Wojskowa Horizon Case 267/dzień · 26 rynków 0,942 zł 0,942 zł–2,62 zł zużyć -3.6% 267 26 MP9 (Rubinowa zatruta strzałka) ST SV Ograniczone Falchion Case 1.2K/dzień · 25 rynków 2,92 zł 2,92 zł–15,98 zł zużyć -0.7% 1.2K 25 MP9 (Burza) SV Klasa konsumencka ESL One Cologne 2014 Overpass Souvenir Package 146/dzień · 24 rynki 0,746 zł 0,864 zł–89,61 zł zużyć +7.2% 146 24 MP9 (Wyciek biologiczny) ST SV Wojskowa Chroma 3 Case 531/dzień · 26 rynków 0,785 zł 0,962 zł–1,72 zł zużyć -7.4% 531 26 MP9 (Żelazna róża) ST SV Ograniczone Winter Offensive Weapon Case 314/dzień · 25 rynków 21,06 zł 21,06 zł–25,84 zł zużyć -12.6% 314 25 MP9 (Poślizg) SV Klasa konsumencka London 2018 Inferno Souvenir Package 928/dzień · 26 rynków 0,024 zł 0,024 zł–9,11 zł zużyć 0% 928 26 MP9 (Zdarta płyta) ST SV Wojskowa Sealed Genesis Terminal 367/dzień · 24 rynki 0,192 zł 0,192 zł–2,47 zł zużyć -29.3% 367 24 MP9 (Witraż) SV Ograniczone Souvenir packages 28/dzień · 24 rynki 316,40 zł 316 zł–1571 zł zużyć +2.1% 28 24 MP9 (Buldożer) SV Ograniczone Souvenir packages 31/dzień · 24 rynki 306,39 zł 306 zł–3819 zł zużyć +6% 31 24 MP9 (Pozytywka) SV Wojskowa Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package 124/dzień · 25 rynków 6,72 zł 7,50 zł–23,60 zł zużyć -7% 124 25 MP9 (Śmiertelna trucizna) ST SV Wojskowa Chroma Case 287/dzień · 25 rynków 1,21 zł 1,21 zł–26,94 zł zużyć -11.1% 287 25 MP9 (Pustynny paskowany) SV Klasa konsumencka DreamHack 2013 Souvenir Package 897/dzień · 25 rynków 0,012 zł 0,012 zł–4,75 zł zużyć 0% 897 25 MP9 (Czarny piasek) ST SV Wojskowa Clutch Case 385/dzień · 28 rynków 0,236 zł 0,314 zł–2,59 zł zużyć +42.5% 385 28 MP9 (Niepozorne zagrożenie) ST SV Wojskowa Danger Zone Case 435/dzień · 26 rynków 0,432 zł 0,573 zł–1,06 zł zużyć -7.9% 435 26 MP9 (Skórka pomarańczy) SV Klasa przemysłowa DreamHack 2013 Souvenir Package 238/dzień · 27 rynków 0,079 zł 0,079 zł–13,78 zł zużyć -20.7% 238 27 MP9 (Rzutka) ST SV Wojskowa Operation Vanguard Weapon Case 130/dzień · 26 rynków 1,96 zł 1,96 zł–10,58 zł zużyć -31.3% 130 26 MP9 (Puszka Pandory) SV Wojskowa Souvenir packages 29/dzień · 24 rynki 380,84 zł 381 zł–561 zł zużyć -13.7% 29 24 MP9 (Wojskowy połysk) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 51/dzień · 25 rynków 2,58 zł 2,58 zł–2,83 zł zużyć -31.7% 51 25 MP9 (Wiek ciemny) SV Wojskowa ESL One Cologne 2014 Cobblestone Souvenir Package 18/dzień · 25 rynków 139,61 zł 140 zł–279 zł zużyć -26.7% 18 25 MP9 (Zachodzące słońce) SV Wojskowa ESL One Cologne 2014 Cache Souvenir Package 65/dzień · 26 rynków 22,15 zł 31,38 zł–95,98 zł zużyć -32.5% 65 26 MP9 (Zielona krata) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 22/dzień · 21 rynków 13,27 zł 13,27 zł–41,35 zł zużyć -24.9% 22 21 MP9 (Susza) SV Klasa konsumencka Souvenir packages 20/dzień · 23 rynki 13,31 zł 13,31 zł–353 zł zużyć +22.9% 20 23
Brak pasujących przedmiotów.

Cena = najtańsza oferta z opłatami kupującego · Sprzedaż/dzień = transakcje na wszystkich śledzonych rynkach · migawka Oct 13 · Jak wyceniamy →

About Skiny MP9 CS2

CT kupują go na rundach anti-eco i force-buy, bo zostaje celny podczas ruchu i nagradza $600 za zabójstwo, co czyni z niego drukarkę pieniędzy, gdy wróg jest na rundzie pistoletowej. Jego kompaktowa rama zostawia dość małą powierzchnię do oskinowania, więc wykończenia czytają się tu bardziej jako szybki rozprysk koloru na magazynku i korpusie niż rozległe płótno AK czy AWP.

Ponieważ MP9 pojawia się tylko po stronie CT, nigdy nie rywalizuje o tych samych kupujących co MAC-10 (jego T-side'owe lustro), a większość jego skinów siedzi na półce budżetowej. Wyróżniającym się wyjątkiem jest MP9 | Starlight Protector, Covert dodany w Dreams & Nightmares Case z 2022, kotwiczący górną półkę. Pod nim rozpoznawalne wybory jak Hot Rod, Bulldozer, Hypnotic i Stained Glass pokrywają tani-do-średniego przedział, który większość graczy faktycznie nosi.

Prices range from 0,012 zł (MP9 (Wieloterenowy)) to 7378,89 zł (MP9 (Dzika lilia)).

Rola, ekonomia i czemu CT go noszą

MP9 jest ekskluzywny dla CT: nie ma wersji Terrorystów, więc wyposażasz go tylko po stronie broniącej. Za $1250 to najtańszy dedykowany PM dla CT i podstawa force-buyów oraz rund anti-eco. Jego wyróżnikiem jest tempo ognia: opróżnia 30-nabojowy magazynek ekstremalnie szybko i trzyma ciasną celność podczas biegu, co pasuje do agresywnych pushów na bliskim zasięgu i retake'ów. Jak wszystkie PM-y płaci $600 za zabójstwo (podwójnie względem karabinu), więc dobra runda MP9 przeciw pistoletom potrafi przechylić całą ekonomię drużyny. Kosztem jest krótki skuteczny zasięg i wysoki odrzut przy długiej serii, więc mocno wytraca na sile, gdy wrogowie zaczynają kupować karabiny.

Kultowe i godne uwagi wykończenia MP9

MP9 | Starlight Protector (Dreams & Nightmares Case, 2022) to jedyny Covert modelu i jego najbardziej wartościowy skin, zaprojektowany przez społeczność kawałek kosmicznego strażnika, który definiuje górną półkę. Pod nim MP9 | Hot Rod to klasyk: czysty, błyszczący cukierkowo-czerwony lakier, którego float jest cappnięty, więc istnieje tylko w Factory New i Minimal Wear, egzemplarze Factory New są najbardziej pożądane. MP9 | Bulldozer to płaskie metaliczne złoto, często brane jako tani "złoty gun". Starsze wykończenia z katalogu to MP9 | Hypnotic (głęboki niebieski anodowany), MP9 | Stained Glass, MP9 | Featherweight, MP9 | Food Chain, MP9 | Wild Lily, MP9 | Airlock, MP9 | Mount Fuji i MP9 | Goo. Większość to rzadkość Mil-Spec do Classified i chodzą za skromne sumy.

Zachowanie floata i uwagi o stanie

Większość wykończeń MP9 obejmuje pełny zakres od Factory New do Battle-Scarred, a na małym korpusie PM-a zużycie pokazuje się głównie jako przetarcia krawędzi wzdłuż magazynka i osłony lufy. Godnym uwagi wyjątkiem jest Hot Rod: jego maksymalny float jest ograniczony, więc skin kończy się na Minimal Wear, a kopie Battle-Scarred nie istnieją, ta cappnięta podaż jest częścią powodu, dla którego Factory New Hot Rody trzymają wartość względem reszty modelu. Dla jednolitych i lakierowanych wykończeń jak Bulldozer i Hypnotic niższe exteriory ledwo zmieniają look, więc kopia Field-Tested to zwykle zakup smart-money.

Poziomy cenowe i value-picki

MP9 to ogólnie budżetowo przyjazny model. Podłogę zapełniają dropy z kolekcji w gradzie Consumer i Industrial, które często schodzą za grosze. Środek, Hot Rod, Bulldozer, Stained Glass, Hypnotic, pokrywa rozpoznawalny-ale-przystępny przedział, który nosi większość graczy. MP9 | Starlight Protector Covert siedzi sam na górze, a StatTrak i niższe floaty dobierają premii. Jeśli chcesz po prostu czystego CT-owego PM-a bez wydawania, Field-Tested wykończenie ze środka albo tani jednolity drop to efektywny wybór; model rzadko usprawiedliwia gonienie za Factory New na górnej półce poza kolekcjonerami Starlight Protectora.

Najczęściej zadawane pytania

Czy MP9 jest używalny tylko przez Counter-Terrorystów?
Tak. MP9 to PM ekskluzywny dla CT i nie pojawia się w buy menu Terrorystów. Jego najbliższym odpowiednikiem po stronie T w roli jest MAC-10.
Jaki jest najdroższy skin MP9?
MP9 | Starlight Protector, jedyne wykończenie Covert modelu z Dreams & Nightmares Case z 2022, jest najbardziej wartościowy. StatTrak i niskofloatowe kopie dobierają dalszej premii.
Czemu MP9 Hot Rod występuje tylko w Factory New i Minimal Wear?
Hot Rod ma cappniętą maksymalną wartość floata, więc może powstać tylko w czystszym zakresie exteriorów. Wersje Field-Tested, Well-Worn i Battle-Scarred nie istnieją, co ogranicza podaż kopii o wyższym zużyciu.
Czy MP9 to dobra broń w CS2?
Po stronie CT jest mocny na rundach anti-eco i force: tani za $1250, strzela bardzo szybko, zostaje celny podczas ruchu i płaci $600 za zabójstwo. Traci skuteczność na dystansie i przeciw karabinom.
Który skin MP9 jest najtańszy?
Niskorzadkościowe dropy z kolekcji (grad Consumer i Industrial) są najtańsze, często schodzą za parę groszy. Wśród rozpoznawalnych nazwanych wykończeń Bulldozer i Hypnotic to pospolite tanie wybory.
Czy MP9 ma skiny StatTrak?
Tak. Wiele wykończeń MP9, w tym Starlight Protector i Hot Rod, ma warianty StatTrak, które liczą potwierdzone zabójstwa i chodzą z premią nad wersją bez StatTrak.
Browse by color