Skiny M9 Bayonet

25 wykończeń 914,26 zł – 25 156,21 zł 36 rynków

Najtaniej: Safari Mesh 914,26 zł · Najdroższy: Black Pearl 25 156,21 zł

Noże: Bagnet M9 · Nóż motylkowy · Szpon · Nóż szkieletowy · Karambit · Wszystkie 20 modeli →

Wszystkie 25 wykończeń

najtańsza oferta per wykończenie · min-max po zużyciach · kafelki ⇄ tablica

Zaktualizowano: 14 października 2026

Rodzina
Warianty
ST Vanilla Vanilla TajneBez wykończenia CS:GO Weapon Case 2406,71 zł -13.5% 23 rynk. #3 in demand ST Doppler Doppler Tajne4 fazy + Ruby · Sapphire · Black Pearl Chroma Case od 3082,45 zł -7.8% 3082 zł–3560 zł zużyć · 7 faz w widoku tablicy · 19 rynk. ST Gamma Doppler Gamma Doppler Tajne4 fazy + Emerald Gamma Case od 3918,88 zł -7.3% 3919 zł–4441 zł zużyć · 5 faz w widoku tablicy · 20 rynk. #1 in demand ST Autotronic Autotronic Tajne Gamma Case 1926,53 zł -6.8% 1927 zł–4126 zł zużyć · 27 rynk. #2 in demand ST Marble Fade Marble Fade TajneFire & Ice seeds Chroma Case 2393,21 zł -15.2% 2393 zł–2738 zł zużyć · 24 rynk. #4 in demand ST Fade Fade TajneProcent fade'a CS:GO Weapon Case 3019,66 zł -10.1% 3020 zł–4063 zł zużyć · 24 rynk. #5 in demand ST Rust Coat Rust Coat Tajne Chroma Case 1079,99 zł -11% 1080 zł–1309 zł zużyć · 24 rynk. #6 in demand ST Lore Lore Tajne Gamma Case 1304,20 zł -6.6% 1304 zł–3678 zł zużyć · 26 rynk. ST Black Laminate Black Laminate Tajne Gamma Case 1471,60 zł -11.2% 1472 zł–2442 zł zużyć · 25 rynk. ST Tiger Tooth Tiger Tooth Tajne Chroma Case 2144,82 zł -9.3% 2145 zł–2355 zł zużyć · 26 rynk. ST Damascus Steel Damascus Steel Tajne Chroma Case 1385,85 zł -11.9% 1386 zł–1680 zł zużyć · 25 rynk. ST Ultraviolet Ultraviolet Tajne Chroma Case 1062,51 zł -5.3% 1063 zł–4728 zł zużyć · 26 rynk. ST Freehand Freehand Tajne Gamma Case 1171,48 zł -1.6% 1171 zł–1400 zł zużyć · 25 rynk. ST Bright Water Bright Water Tajne Gamma Case 1098,35 zł -9.5% 1098 zł–1393 zł zużyć · 26 rynk. ST Night Night Tajne CS:GO Weapon Case 1125,61 zł -4.1% 1126 zł–4102 zł zużyć · 27 rynk. ST Stained Stained Tajne CS:GO Weapon Case 1231,81 zł -10.9% 1232 zł–1902 zł zużyć · 25 rynk. ST Slaughter Slaughter Tajne CS:GO Weapon Case 2265,93 zł -6.1% 2266 zł–2838 zł zużyć · 26 rynk. ST Forest DDPAT Forest DDPAT Tajne CS:GO Weapon Case 960,28 zł -4.9% 960 zł–2389 zł zużyć · 25 rynk. ST Blue Steel Blue Steel Tajne CS:GO Weapon Case 1563,99 zł -6.9% 1564 zł–2578 zł zużyć · 26 rynk. ST Crimson Web Crimson Web TajneWeb patterns CS:GO Weapon Case 1487,86 zł -9.1% 1488 zł–16 054 zł zużyć · 27 rynk. ST Urban Masked Urban Masked Tajne CS:GO Weapon Case 973,45 zł -2.5% 973 zł–2435 zł zużyć · 26 rynk. ST Safari Mesh Safari Mesh Tajne CS:GO Weapon Case 914,26 zł -8.6% 914 zł–3503 zł zużyć · 25 rynk. ST Scorched Scorched Tajne CS:GO Weapon Case 978,10 zł -5.3% 978 zł–2875 zł zużyć · 26 rynk. ST Boreal Forest Boreal Forest Tajne CS:GO Weapon Case 942,20 zł -4.9% 942 zł–3439 zł zużyć · 26 rynk. ST Case Hardened Case Hardened TajneBlue gem seeds CS:GO Weapon Case 1545,32 zł -5.9% 1545 zł–3790 zł zużyć · 25 rynk.
Wykończenie Cena 30 dni Sprzedaż/dzień Rynki
Vanilla Bez wykończenia CS:GO Weapon Case 40/dzień · 23 rynki 2406,71 zł -13.5% 40 23
rodzina Doppler
Doppler Wszystkie fazy Chroma Case 282/dzień · 19 rynków od 3082,45 zł 3082 zł–3560 zł zużyć -7.8% 282 19 Phase 1 Tajne Chroma Case 13 rynków 3118,11 zł 3118 zł–3560 zł zużyć -15.1% — 13 Phase 2 Tajne Chroma Case 13 rynków 4168,85 zł 4169 zł–4605 zł zużyć -11.5% — 13 Phase 3 Tajne Chroma Case 13 rynków 3082,45 zł 3082 zł–3590 zł zużyć -7.8% — 13 Phase 4 Tajne Chroma Case 14 rynków 3502,78 zł 3561 zł–3766 zł zużyć -4.4% — 14 Ruby Rzadka faza Chroma Case 12 rynków 15 414,74 zł 15 415 zł–28 022 zł zużyć -12% — 12 Sapphire Rzadka faza Chroma Case 13 rynków 13 194,11 zł 13 194 zł–15 364 zł zużyć +5.3% — 13 Black Pearl Rzadka faza Chroma Case 11 rynków 25 156,21 zł -5% — 11
rodzina Gamma Doppler
Gamma Doppler Wszystkie fazy Gamma Case 95/dzień · 20 rynków od 3918,88 zł 3919 zł–4441 zł zużyć -7.3% 95 20 Phase 1 Tajne Gamma Case 12 rynków 4115,77 zł 4116 zł–5071 zł zużyć -12.2% — 12 Phase 2 Tajne Gamma Case 12 rynków 5263,75 zł 5488 zł–5955 zł zużyć -7.2% — 12 Phase 3 Tajne Gamma Case 13 rynków 4021,20 zł 4021 zł–4887 zł zużyć -8.4% — 13 Phase 4 Tajne Gamma Case 15 rynków 3972,48 zł 3972 zł–4741 zł zużyć -11.4% — 15 Emerald Rzadka faza Gamma Case 13 rynków 20 546,35 zł 21 106 zł–22 958 zł zużyć -14.9% — 13
Wszystkie wykończenia · według aktywności rynku
Autotronic Tajne Gamma Case 66/dzień · 27 rynków 1926,53 zł 1927 zł–4126 zł zużyć -6.8% 66 27 Marble Fade Fire & Ice seeds Chroma Case 105/dzień · 24 rynki 2393,21 zł 2393 zł–2738 zł zużyć -15.2% 105 24 Fade Procent fade'a CS:GO Weapon Case 41/dzień · 24 rynki 3019,66 zł 3020 zł–4063 zł zużyć -10.1% 41 24 Rust Coat Tajne Chroma Case 62/dzień · 24 rynki 1079,99 zł 1080 zł–1309 zł zużyć -11% 62 24 Lore Tajne Gamma Case 143/dzień · 26 rynków 1304,20 zł 1304 zł–3678 zł zużyć -6.6% 143 26 Black Laminate Tajne Gamma Case 90/dzień · 25 rynków 1471,60 zł 1472 zł–2442 zł zużyć -11.2% 90 25 Tiger Tooth Tajne Chroma Case 106/dzień · 26 rynków 2144,82 zł 2145 zł–2355 zł zużyć -9.3% 106 26 Damascus Steel Tajne Chroma Case 80/dzień · 25 rynków 1385,85 zł 1386 zł–1680 zł zużyć -11.9% 80 25 Ultraviolet Tajne Chroma Case 107/dzień · 26 rynków 1062,51 zł 1063 zł–4728 zł zużyć -5.3% 107 26 Freehand Tajne Gamma Case 127/dzień · 25 rynków 1171,48 zł 1171 zł–1400 zł zużyć -1.6% 127 25 Bright Water Tajne Gamma Case 124/dzień · 26 rynków 1098,35 zł 1098 zł–1393 zł zużyć -9.5% 124 26 Night Tajne CS:GO Weapon Case 69/dzień · 27 rynków 1125,61 zł 1126 zł–4102 zł zużyć -4.1% 69 27 Stained Tajne CS:GO Weapon Case 54/dzień · 25 rynków 1231,81 zł 1232 zł–1902 zł zużyć -10.9% 54 25 Slaughter Tajne CS:GO Weapon Case 63/dzień · 26 rynków 2265,93 zł 2266 zł–2838 zł zużyć -6.1% 63 26 Forest DDPAT Tajne CS:GO Weapon Case 70/dzień · 25 rynków 960,28 zł 960 zł–2389 zł zużyć -4.9% 70 25 Blue Steel Tajne CS:GO Weapon Case 54/dzień · 26 rynków 1563,99 zł 1564 zł–2578 zł zużyć -6.9% 54 26 Crimson Web Web patterns CS:GO Weapon Case 73/dzień · 27 rynków 1487,86 zł 1488 zł–16 054 zł zużyć -9.1% 73 27 Urban Masked Tajne CS:GO Weapon Case 91/dzień · 26 rynków 973,45 zł 973 zł–2435 zł zużyć -2.5% 91 26 Safari Mesh Tajne CS:GO Weapon Case 38/dzień · 25 rynków 914,26 zł 914 zł–3503 zł zużyć -8.6% 38 25 Scorched Tajne CS:GO Weapon Case 34/dzień · 26 rynków 978,10 zł 978 zł–2875 zł zużyć -5.3% 34 26 Boreal Forest Tajne CS:GO Weapon Case 53/dzień · 26 rynków 942,20 zł 942 zł–3439 zł zużyć -4.9% 53 26 Case Hardened Blue gem seeds CS:GO Weapon Case 57/dzień · 25 rynków 1545,32 zł 1545 zł–3790 zł zużyć -5.9% 57 25
Brak pasujących przedmiotów.

Cena = najtańsza oferta z prowizją między rynkami dla dowolnego zużycia · Jak wyceniamy →

About the Bagnet M9

Jak zdobyć M9 Bayonet

M9 Bayonet to rzadki przedmiot specjalny, który dropi z case'ów, a nie z gry. Pojawia się w tej samej puli starszych kontenerów co inne legacy noże (oryginalny CS:GO Weapon Case, case'y operacyjne jak Bravo/Phoenix/Breakout i inne "klasyczne" case'y nożowe), więc potrzebujesz klucza do pasującego case'a, by mieć szansę na jeden. Łączna szansa wyciągnięcia jakiegokolwiek noża z case'a to mniej więcej 0,26%, a ten nóż jest potem losowo jednym modelem z zestawu noży case'a i losowym wykończeniem, więc konkretne wykończenie M9 to mały ułamek tego i tak już rzadkiego wyciągu. Z tego powodu prawie każdy zdobywa M9 na Steam Community Market albo rynkach trzecich, zamiast wybijać go z case'ów. Model nie jest dostępny w nowszych case'ach z ery Gamma/Chroma, które używają zamiast tego generacji noży typu Karambit/Talon ("butterfly").

Wykończenia i fazy Dopplera

M9 Bayonet nosi legacy bibliotekę wykończeń noży. Topowe malowania to Doppler, Gamma Doppler, Marble Fade, Fade, Tiger Tooth, Lore, Autotronic, Crimson Web, Case Hardened i Slaughter. Środkowe i niższe poziomy pokrywają Damascus Steel, Ultraviolet, Bright Water, Freehand, Stained, Blue Steel, Night, Rust Coat, Boreal Forest, Forest DDPAT, Safari Mesh, Scorched i Urban Masked. Wykończenie Doppler dzieli się na fazy 1-4 plus rzadki niebieski Sapphire, czerwony Ruby i Black Pearl; Gamma Doppler dodaje zielony Emerald. Na M9 ostrza Sapphire i Ruby dobierają dużych premii, bo pokrycie niebieskim/czerwonym na jego szerokim ostrzu jest jednym z najbardziej cenionych. Jest też goły "Vanilla" M9 Bayonet, pozbawione wykończenia, polerowane stalowe ostrze, które ma własne grono kolekcjonerów i siedzi jako jeden z droższych noży "bez malowania".

Co napędza wartość: wzór, fade i float

Dla M9 największe wahania wartości biorą się z wykończeń zależnych od wzoru. M9 Case Hardened ocenia się po ułożeniu niebieskiego (tak zwane wzory "blue gem"); ostrze z mocno niebieskim płazem jest warte wielokrotność brązowo-żółtego. Fade'y M9 wycenia się po procencie fade, z preferencją pełnych 100% fade. Marble Fade jest polowany pod czyste ułożenie kolorów w stylu "Fire & Ice", a Doppler/Gamma Doppler sortuje się po fazie przed stanem. Float (zużycie) wciąż ma znaczenie. Factory New i Minimal Wear ciągną najmocniejsze ceny, a na nożach jak M9 niski float trzyma stal i ząbkowanie wyraziste, ale dla malowań zależnych od wzoru seed często przeważa kilka punktów floata. Jednolite kolory jak Tiger Tooth, Ultraviolet i Blue Steel są dużo mniej wrażliwe na wzór i wyceniają się głównie po stanie.

M9 Bayonet kontra inne modele noży

W legacy lineupie noży M9 wycenia się zwykle powyżej standardowego Bayoneta i mniej więcej na poziomie albo powyżej Karambita i Butterfly, zależnie od wykończenia i nastroju rynku: jest pewnie w przedziale "premium", a nie wejściowym nożem. Najtańsza realna droga w model to niższe wykończenie (Boreal Forest, Safari Mesh, Forest DDPAT, Scorched, Urban Masked, Night) w Battle-Scarred lub Well-Worn. Jeśli chcesz M9 konkretnie pod animację i nie zależy ci na malowaniu, te niskie wykończenia albo Vanilla to budżetowe drogi. Kupujący, którzy chcą looku, ale nie sięgają cen M9, często schodzą do standardowego Bayoneta (podobna rodzina ostrza, taniej) albo Guta/Falchiona/Navaji z tańszych poziomów noży.

Najczęściej zadawane pytania

Czy M9 Bayonet to dobry nóż?
To jeden z najpopularniejszych legacy noży z powodu dużego ostrza i wyróżniającej się animacji wirowania w inspekcji. Jest czysto kosmetyczny i nie daje przewagi w grze, ale dobrze trzyma popyt i wartość odsprzedaży na rynku noży.
Ile kosztuje M9 Bayonet w CS2?
Ceny wahają się szeroko wg wykończenia i stanu. Niskie wykończenia (Boreal Forest, Safari Mesh, Scorched) w zużytym stanie to najtańsze wejście, a Doppler Sapphire/Ruby, czyste Fade'y i blue gem Case Hardened sięgają najwyższych cen w modelu.
Czym jest Vanilla M9 Bayonet?
To wersja bez wykończenia: gołe, polerowane stalowe ostrze bez malowania. Nie da się go wybić jako osobny przedmiot tak, jak opisuje się malowane wersje, a niesie wartość kolekcjonerską jako nóż "czystej stali", siedząc wśród droższych noży bez malowania.
Która faza Dopplera M9 Bayonet jest najlepsza?
Sprowadza się to do preferencji i ceny. Sapphire (głęboki niebieski) i Ruby (czerwony) są najrzadsze i najdroższe, a za nimi Black Pearl. Wśród standardowych faz Faza 2 i Faza 4 są generalnie najbardziej pożądane za ich pokrycie różowo/czarno-niebieskie.
Czy wciąż da się wybić M9 Bayonet?
Tak, ze starszych case'ów zawierających legacy zestaw noży, ale tylko z pasującym kluczem i przy standardowej szansie ~0,26% na nóż. Nie ma go w nowszych case'ach z ery Gamma/Chroma. Większość ludzi kupuje go zamiast tego na rynku.
Jaka jest różnica między M9 Bayonet a Bayonetem?
Dzielą te same case'y, ale to różne modele. M9 ma dłuższe, ząbkowane ostrze sawback o bardziej agresywnym profilu i bardziej efektowną animację wirowania, i zwykle wycenia się powyżej standardowego Bayoneta za to samo wykończenie.