Skiny Bayonet

25 wykończeń 406,92 zł – 7482,95 zł 36 rynków

Najtaniej: Safari Mesh 406,92 zł · Najdroższy: Black Pearl 7482,95 zł

Noże: Bagnet · Nóż motylkowy · Nóż szkieletowy · Szpon · Karambit · Wszystkie 20 modeli →

Wszystkie 25 wykończeń

najtańsza oferta per wykończenie · min-max po zużyciach · kafelki ⇄ tablica

Zaktualizowano: 13 października 2026

Rodzina
Warianty
ST Vanilla Vanilla TajneBez wykończenia CS:GO Weapon Case 740,57 zł -10.9% 24 rynk. ST Doppler Doppler Tajne4 fazy + Ruby · Sapphire · Black Pearl Chroma Case od 1212,31 zł -8% 1212 zł–1486 zł zużyć · 7 faz w widoku tablicy · 18 rynk. ST Gamma Doppler Gamma Doppler Tajne4 fazy + Emerald Gamma Case od 1642,81 zł -7.8% 1643 zł–1808 zł zużyć · 5 faz w widoku tablicy · 19 rynk. #1 in demand ST Autotronic Autotronic Tajne Gamma Case 831,94 zł -6.6% 832 zł–1779 zł zużyć · 25 rynk. #2 in demand ST Marble Fade Marble Fade TajneFire & Ice seeds Chroma Case 1120,54 zł -12% 1121 zł–1589 zł zużyć · 25 rynk. #3 in demand ST Lore Lore Tajne Gamma Case 674,19 zł -11.6% 674 zł–1493 zł zużyć · 27 rynk. #4 in demand ST Fade Fade TajneProcent fade'a CS:GO Weapon Case 1155,76 zł -8.4% 1156 zł–1516 zł zużyć · 25 rynk. #5 in demand ST Rust Coat Rust Coat Tajne Chroma Case 442,73 zł -4.3% 443 zł–542 zł zużyć · 25 rynk. #6 in demand ST Black Laminate Black Laminate Tajne Gamma Case 478,90 zł -4.6% 479 zł–1040 zł zużyć · 24 rynk. ST Bright Water Bright Water Tajne Gamma Case 496,89 zł -2.7% 497 zł–655 zł zużyć · 26 rynk. ST Ultraviolet Ultraviolet Tajne Chroma Case 478,74 zł -3% 479 zł–1451 zł zużyć · 24 rynk. ST Damascus Steel Damascus Steel Tajne Chroma Case 539,69 zł -6.8% 540 zł–614 zł zużyć · 26 rynk. ST Freehand Freehand Tajne Gamma Case 560,19 zł -2.1% 560 zł–974 zł zużyć · 26 rynk. ST Tiger Tooth Tiger Tooth Tajne Chroma Case 959,41 zł -4.4% 959 zł–1240 zł zużyć · 25 rynk. ST Slaughter Slaughter Tajne CS:GO Weapon Case 1001,71 zł -4.3% 1002 zł–1349 zł zużyć · 24 rynk. ST Blue Steel Blue Steel Tajne CS:GO Weapon Case 651,89 zł +1.1% 652 zł–1314 zł zużyć · 25 rynk. ST Safari Mesh Safari Mesh Tajne CS:GO Weapon Case 406,92 zł -4.5% 407 zł–1201 zł zużyć · 25 rynk. ST Urban Masked Urban Masked Tajne CS:GO Weapon Case 442,58 zł -3% 443 zł–1777 zł zużyć · 25 rynk. ST Crimson Web Crimson Web TajneWeb patterns CS:GO Weapon Case 629,39 zł -3.7% 629 zł–8081 zł zużyć · 24 rynk. ST Stained Stained Tajne CS:GO Weapon Case 487,97 zł -3.4% 488 zł–1310 zł zużyć · 26 rynk. ST Scorched Scorched Tajne CS:GO Weapon Case 421,41 zł -3.8% 421 zł–2017 zł zużyć · 24 rynk. ST Night Night Tajne CS:GO Weapon Case 460,80 zł -1.6% 461 zł–3482 zł zużyć · 24 rynk. ST Forest DDPAT Forest DDPAT Tajne CS:GO Weapon Case 430,09 zł -9.6% 430 zł–1102 zł zużyć · 27 rynk. ST Case Hardened Case Hardened TajneBlue gem seeds CS:GO Weapon Case 765,54 zł -2.8% 766 zł–1747 zł zużyć · 23 rynk. ST Boreal Forest Boreal Forest Tajne CS:GO Weapon Case 413,75 zł -6.3% 414 zł–1267 zł zużyć · 24 rynk.
Wykończenie Cena 30 dni Sprzedaż/dzień Rynki
Vanilla Bez wykończenia CS:GO Weapon Case 27/dzień · 24 rynki 740,57 zł -10.9% 27 24
rodzina Doppler
Doppler Wszystkie fazy Chroma Case 388/dzień · 18 rynków od 1212,31 zł 1212 zł–1486 zł zużyć -8% 388 18 Phase 1 Tajne Chroma Case 14 rynków 1262,85 zł 1263 zł–1486 zł zużyć -6.2% — 14 Phase 2 Tajne Chroma Case 14 rynków 1330,20 zł 1490 zł–1811 zł zużyć -1.8% — 14 Phase 3 Tajne Chroma Case 14 rynków 1212,31 zł 1212 zł–1757 zł zużyć -7.1% — 14 Phase 4 Tajne Chroma Case 14 rynków 1270,63 zł 1271 zł–1760 zł zużyć -3.1% — 14 Ruby Rzadka faza Chroma Case 13 rynków 5953,61 zł 5954 zł–6896 zł zużyć -12% — 13 Sapphire Rzadka faza Chroma Case 12 rynków 4015,74 zł 4016 zł–4622 zł zużyć -9.8% — 12 Black Pearl Rzadka faza Chroma Case 12 rynków 7482,95 zł 7571 zł–16 656 zł zużyć -33.6% — 12
rodzina Gamma Doppler
Gamma Doppler Wszystkie fazy Gamma Case 111/dzień · 19 rynków od 1642,81 zł 1643 zł–1808 zł zużyć -7.8% 111 19 Phase 1 Tajne Gamma Case 14 rynków 1642,81 zł 1643 zł–2284 zł zużyć -8.3% — 14 Phase 2 Tajne Gamma Case 15 rynków 1729,11 zł 1729 zł–2427 zł zużyć -5.9% — 15 Phase 3 Tajne Gamma Case 14 rynków 1691,10 zł 1691 zł–2556 zł zużyć -5.5% — 14 Phase 4 Tajne Gamma Case 15 rynków 1663,10 zł 1663 zł–1808 zł zużyć -5.9% — 15 Emerald Rzadka faza Gamma Case 11 rynków 5633,22 zł 5633 zł–6108 zł zużyć -2.5% — 11
Wszystkie wykończenia · według aktywności rynku
Autotronic Tajne Gamma Case 158/dzień · 25 rynków 831,94 zł 832 zł–1779 zł zużyć -6.6% 158 25 Marble Fade Fire & Ice seeds Chroma Case 142/dzień · 25 rynków 1120,54 zł 1121 zł–1589 zł zużyć -12% 142 25 Lore Tajne Gamma Case 193/dzień · 27 rynków 674,19 zł 674 zł–1493 zł zużyć -11.6% 193 27 Fade Procent fade'a CS:GO Weapon Case 89/dzień · 25 rynków 1155,76 zł 1156 zł–1516 zł zużyć -8.4% 89 25 Rust Coat Tajne Chroma Case 148/dzień · 25 rynków 442,73 zł 443 zł–542 zł zużyć -4.3% 148 25 Black Laminate Tajne Gamma Case 230/dzień · 24 rynki 478,90 zł 479 zł–1040 zł zużyć -4.6% 230 24 Bright Water Tajne Gamma Case 323/dzień · 26 rynków 496,89 zł 497 zł–655 zł zużyć -2.7% 323 26 Ultraviolet Tajne Chroma Case 529/dzień · 24 rynki 478,74 zł 479 zł–1451 zł zużyć -3% 529 24 Damascus Steel Tajne Chroma Case 294/dzień · 26 rynków 539,69 zł 540 zł–614 zł zużyć -6.8% 294 26 Freehand Tajne Gamma Case 330/dzień · 26 rynków 560,19 zł 560 zł–974 zł zużyć -2.1% 330 26 Tiger Tooth Tajne Chroma Case 201/dzień · 25 rynków 959,41 zł 959 zł–1240 zł zużyć -4.4% 201 25 Slaughter Tajne CS:GO Weapon Case 108/dzień · 24 rynki 1001,71 zł 1002 zł–1349 zł zużyć -4.3% 108 24 Blue Steel Tajne CS:GO Weapon Case 84/dzień · 25 rynków 651,89 zł 652 zł–1314 zł zużyć +1.1% 84 25 Safari Mesh Tajne CS:GO Weapon Case 137/dzień · 25 rynków 406,92 zł 407 zł–1201 zł zużyć -4.5% 137 25 Urban Masked Tajne CS:GO Weapon Case 138/dzień · 25 rynków 442,58 zł 443 zł–1777 zł zużyć -3% 138 25 Crimson Web Web patterns CS:GO Weapon Case 192/dzień · 24 rynki 629,39 zł 629 zł–8081 zł zużyć -3.7% 192 24 Stained Tajne CS:GO Weapon Case 225/dzień · 26 rynków 487,97 zł 488 zł–1310 zł zużyć -3.4% 225 26 Scorched Tajne CS:GO Weapon Case 100/dzień · 24 rynki 421,41 zł 421 zł–2017 zł zużyć -3.8% 100 24 Night Tajne CS:GO Weapon Case 207/dzień · 24 rynki 460,80 zł 461 zł–3482 zł zużyć -1.6% 207 24 Forest DDPAT Tajne CS:GO Weapon Case 219/dzień · 27 rynków 430,09 zł 430 zł–1102 zł zużyć -9.6% 219 27 Case Hardened Blue gem seeds CS:GO Weapon Case 95/dzień · 23 rynki 765,54 zł 766 zł–1747 zł zużyć -2.8% 95 23 Boreal Forest Tajne CS:GO Weapon Case 121/dzień · 24 rynki 413,75 zł 414 zł–1267 zł zużyć -6.3% 121 24
Brak pasujących przedmiotów.

Cena = najtańsza oferta z prowizją między rynkami dla dowolnego zużycia · Jak wyceniamy →

About the Bagnet

Wygląd, handling i animacje

Bayonet to jednolite ostrze z płaską, szeroką powierzchnią i wyraźnym ściętym czubkiem, osadzone na krótkiej żebrowanej rękojeści z pierścieniem na lufę u podstawy. W porównaniu z M9 Bayonet, który należy do tej samej rodziny, ale dodaje cięższy jelec i ząbkowany grzbiet, standardowy Bayonet czyta się jako czystszy i smuklejszy. W CS2 używa domyślnych animacji inspekcji i dobycia noża, a nie unikalnego zestawu, więc jego urok napędza niemal w całości malowanie na tym dużym płaskim ostrzu. Szeroka powierzchnia ostrza to dokładnie powód, dla którego gradienty i finisze gemowe tak dobrze się na tym modelu prezentują: jest dużo nieprzerwanej powierzchni, na której Fade czy Doppler może się rozłożyć.

Jakie malowania nosi Bayonet

Bayonet obsługuje pełny klasyczny zestaw malowań noży. Gradienty i chromy pochodzą z nowszych skrzynek: Fade, Doppler (z rzadkimi fazami Sapphire, Ruby i Black Pearl), Gamma Doppler (z Emerald), Marble Fade, Tiger Tooth, Damascus Steel, Ultraviolet, Lore, Freehand, Bright Water i Autotronic. Starszy zestaw malowany/anodowany to Case Hardened, Blue Steel, Crimson Web, Slaughter, Stained, Night, Rust Coat, Forest DDPAT, Safari Mesh, Boreal Forest, Scorched i Urban Masked. Jest też gładki Vanilla (niemalowany) Bayonet, który handluje się czysto na gołym modelu stali. Doppler i Gamma Doppler sprzedaje się po fazach, więc Bayonet w Fazie 2 lub Fazie 4 może różnić się ceną mocno od Sapphire tego samego finiszu.

Patterny, które napędzają wartość

Dwa finisze na Bayonecie są wrażliwe na pattern. Na Case Hardened ułożenie niebieskiej plamy na ostrzu ma ogromne znaczenie: seedy z wysokim pokryciem niebieskim ("blue gem") mają duże narzuty nad w większości złotym ostrzem, a kolekcjonerzy śledzą konkretne numery patternu (paint seed). Na Fade kluczowy jest procent pełnego fade'a na ostrzu, a egzemplarze 100% siedzą na szczycie. Marble Fade też ma nieformalne ulubione układy (najbardziej polowany czerwono-niebieski "Fire and Ice"). Dla Doppler i Gamma Doppler wartość wyznacza faza, a nie seed, więc zidentyfikuj fazę przed porównywaniem ofert.

Zachowanie floata i stanu

Zużycie na nożu zmienia tylko to, jak przetarte wygląda ostrze; nigdy nie wpływa na prędkość machnięcia ani obrażenia. Jednolite i gemowe finisze jak Doppler, Marble Fade, Tiger Tooth i Sapphire wyglądają niemal identycznie od Factory New po Field-Tested, więc płacenie narzutu za Factory New daje mały wizualny zysk. Finisze z odsłoniętym metalem albo rysami zużycia, jak Case Hardened, Blue Steel, Rust Coat i Crimson Web, zmieniają się mocniej między stanami, więc tam warto sprawdzać float. Vanilla Bayonet nie ma w ogóle floata.

Gdzie siedzi Bayonet i najtańsze wejście

Wśród modeli noży Bayonet to wybór ze średniej półki: tańszy niż Karambit, Butterfly Knife i M9 Bayonet, z grubsza porównywalny z Flip Knife, a wciąż dużo droższy niż budżetowe modele jak Gut Knife, Falchion i Navaja. Najtańsze drogi wejścia w Bayonet to gładsze malowania (Safari Mesh, Boreal Forest, Forest DDPAT, Scorched, Urban Masked, Night, Stained) oraz Blue Steel czy Rust Coat z wyższym floatem. Vanilla Bayonet jest często droższy niż kilka malowanych wersji, bo część kupujących wprost chce gołego ostrza. Nagłówkowe ceny należą do czystych Fade'ów, Dopplerów Sapphire/Ruby/Black Pearl, Emerald Gamma Doppler i blue gemów Case Hardened z wysokim pokryciem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Bayonet to to samo co M9 Bayonet?
Nie. To dwa osobne modele noży z tego samego oryginalnego zestawu z 2013. Bayonet to smuklejsze, czystsze ostrze; M9 Bayonet jest większy z cięższym jelcem i ząbkowanym grzbietem, i zwykle kosztuje więcej w tym samym malowaniu.
Jak zdobyć Bayonet w CS2?
To rzadki przedmiot specjalny, który odblokowuje się ze skrzynek. Otwarcie skrzynki pasującym kluczem daje około 0,26% szans na dowolny nóż z puli tej skrzynki. Większość graczy zamiast tego kupuje dokładne malowanie, którego chce, na Rynku Społeczności Steam albo na stronie handlowej.
Które malowania Bayonetu są najdroższe?
Czyste wysokoprocentowe Fade'y, rzadkie fazy Dopplera (Sapphire, Ruby, Black Pearl), Emerald Gamma Doppler i seedy Case Hardened "blue gem" z wysokim pokryciem niebieskim siedzą na szczycie. Marble Fade z korzystnym układem też jest mocno wyceniany.
Czy float ma znaczenie na Bayonecie?
Tylko wizualnie. Gemowe i jednolite finisze jak Doppler, Marble Fade i Tiger Tooth ledwo zmieniają się od Factory New po Field-Tested, więc narzut za FN jest głównie kosmetyczny. Finisze pokazujące rysy i goły metal, jak Case Hardened, Crimson Web i Rust Coat, zmieniają się mocniej ze zużyciem.
Jaki jest najtańszy Bayonet?
Gładkie malowania (Safari Mesh, Boreal Forest, Forest DDPAT, Scorched, Urban Masked) oraz Blue Steel czy Rust Coat z wyższym floatem są najtańsze. Pamiętaj, że Vanilla (niemalowany) Bayonet często kosztuje więcej niż niektóre z nich, bo istnieje popyt na look gołej stali.
Czym jest blue gem Bayonet?
To Case Hardened Bayonet, którego paint seed układa dużą, ciągłą niebieską plamę na powierzchni ostrza. Pokrycie ocenia się po numerze patternu, a egzemplarze z najwyższym niebieskim mają duże narzuty nad pospolitszymi, dominująco złotymi ostrzami.