XM1014 (Incinegator) Bekijken in spel
float 0.14 0.65

XM1014 (Incinegator)

Geclassificeerd StatTrak +1% · 9 d+3.8% · 32 d

XM1014 (Incinegator) is een XM1014-skin van Classified-klasse in CS2. Hij dropt uit de Prisma Case.

Item facts

ZeldzaamheidGeclassificeerdXM1014-skins
Valt uitPrisma Casekist vanaf € 1,07 · laagkans 3.20%
Uitgebracht opmrt 2019met Prisma Case
Verkocht / dag~1.0Kalle markten
LiquiditeitHooghoe snel het verkoopt
Eerlijke prijs€ 34,99voorgesteld
58d-bereik€30 – €36laagste vraagprijs, min–max
Steam-spread€ 7,5715% · vraagprijs vs kooporder

XM1014 (Incinegator)-prijzen op 24 markten

Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →
Officieel
Steam Market
Geen uitbetalingBankkaart · PayPal
€ 50,29+59% meer dan DMarket
Bekijken
Beste prijs
Marktplaats7 aanbiedingen
€ 31,62−37% vs Steam
Aanbieding bekijken
#2
China-markt21 aanbiedingenKYC
€ 33,23+€ 1,61
Aanbieding bekijken
#3
Direct verkopen9 aanbiedingenKYC
€ 33,96+€ 2,34
Aanbieding bekijken
#4
Direct verkopen6 aanbiedingen
€ 33,97+€ 2,35
Aanbieding bekijken
#5
Direct verkopen1 aanbiedingen
€ 34,36+€ 2,74
Aanbieding bekijken
#6
P2P20 aanbiedingen
€ 34,50+€ 2,89
Aanbieding bekijken
#7
China-markt9 aanbiedingenKYC
€ 34,83+€ 3,21
Aanbieding bekijken
#8
China-markt23 aanbiedingenKYC
€ 34,98+€ 3,36
Aanbieding bekijken

Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 14 aug 2026

Prijsgeschiedenis US$ 36,46 -10% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 jun 2026 · dashed = a gap over a week

Zelfde collectie (The Prisma Collection): The Emperor · Atheris · Angry Mob · Light Rail · Momentum · Uncharted · Alle 17 items →

XM1014 (Incinegator): design, slijtage en markt

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Beperkt from The Prisma Collection can craft into this skin.

This + 9 more Geclassificeerd from The Prisma Collection craft into one of:

Trade-up-calculator →
Market read

Over 26 markten bewoog de MW-bodem -9.8% in 58 dagen: € 35,07 → € 31,62.

Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 16,20 verschil (37%).

Bronnen: Valve-itemdata · onze prijssnapshot van 26 markten.
Hoeveel kost XM1014 (Incinegator)?

XM1014 (Incinegator) begint bij € 4,52 op 26 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: MW € 31,62 · FT € 4,67 · WW € 4,69 · BS € 4,52. Steam vraagt € 50,29 voor dezelfde aanbieding.

Waar kan ik XM1014 (Incinegator) verkopen of verzilveren?

De beste netto-uitbetaling is nu € 30,98 op DMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 42,72 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.

Bestaat XM1014 (Incinegator) in StatTrak of Souvenir?

Ja — deze skin wordt ook als StatTrak (vanaf € 64,16) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.

Hoe kom ik aan XM1014 (Incinegator)?

Hij dropt uit Prisma Case (de container zelf wordt vanaf € 1,07 verhandeld), of je koopt hem direct vanaf € 4,52 op de marktplaatsen hierboven — een specifieke skin kopen is bijna altijd goedkoper dan er containers voor openen.