Beste CS2-skins onder $5
De meest verhandelde Counter-Strike 2-skins onder $5, gerangschikt op vraag in plaats van alleen op de laagste prijs. Dit zijn de skins die mensen met een klein budget echt kopen.
Open een skin om de markten te vergelijken en de goedkoopste listing binnen je budget te pakken.
Top 60
14 u geleden bijgewerkt
AK-47 (Ice Coaled) Geclassificeerd € 2,92 27 markets +2.2% 5.8K /dag SV ST
AK-47 (Slate) Beperkt € 2,42 29 markets +0.7% 6.6K /dag SV ST
M4A1-S (Black Lotus) Geclassificeerd € 2,02 26 markets -2.4% 6.4K /dag SV ST
USP-S (Cyrex) Beperkt € 2,37 29 markets -11.6% 2.7K /dag SV
AWP (Green Energy) Geclassificeerd € 2,45 26 markets -10.9% 3.0K /dag SV ST
Glock-18 (Shinobu) Geclassificeerd € 3,15 26 markets -2.2% 6.4K /dag SV
AK-47 (Midnight Laminate) Beperkt € 1,73 25 markets +3.3% 3.7K /dag SV
AK-47 (Nouveau Rouge) Geclassificeerd € 3,82 25 markets -0.9% 4.4K /dag SV
M4A1-S (Solitude) Geclassificeerd € 0,877 24 markets +1.4% 3.9K /dag SV ST
AWP (Atheris) Beperkt € 2,52 27 markets -7.6% 5.6K /dag SV ST
MAC-10 (Sakkaku) Beperkt € 0,206 25 markets -17.8% 1.7K /dag SV ST
AWP (Ice Coaled) Geclassificeerd € 2,69 25 markets -9.6% 4.2K /dag SV ST
M4A1-S (Nightmare) Geclassificeerd € 4,20 27 markets -1.2% 4.4K /dag SV
Desert Eagle (Tilted) Industriële klasse € 0,072 25 markets -6.7% 3.1K /dag SV
AK-47 (Breakthrough) Beperkt € 1,44 23 markets -0.5% 3.5K /dag SV ST
AK-47 (Searing Rage) Geclassificeerd € 2,74 26 markets -6.3% 5.3K /dag SV ST
M4A1-S (Emphorosaur-S) Beperkt € 0,304 26 markets +4% 4.0K /dag SV ST
Dual Berettas (Melondrama) Geclassificeerd € 3,98 27 markets -16.5% 1.2K /dag SV ST
M4A4 (Spider Lily) Beperkt € 3,80 28 markets -2.9% 1.9K /dag SV ST
AK-47 (The Outsiders) Geclassificeerd € 3,85 24 markets +1.1% 3.1K /dag SV ST
M4A1-S (Electrum) Beperkt € 0,498 23 markets -13.5% 3.1K /dag SV ST
Desert Eagle (Mecha Industries) Geclassificeerd € 3,47 27 markets -7.6% 6.5K /dag SV ST
AWP (Duality) Geclassificeerd € 1,51 26 markets -9.2% 5.5K /dag SV ST
MP7 (Abyssal Apparition) Geclassificeerd € 3,19 27 markets -15.2% 1.2K /dag SV ST
FAMAS (Rapid Eye Movement) Geclassificeerd € 3,47 27 markets -17.4% 1.3K /dag SV ST
USP-S (Silent Shot) Mil-Spec € 0,147 25 markets -14.3% 5.1K /dag SV ST
M4A1-S (Liquidation) Beperkt € 0,645 25 markets +1.9% 2.7K /dag SV ST
M4A1-S (Flashback) Beperkt € 2,04 28 markets -7.3% 1.4K /dag SV ST
USP-S (Jawbreaker) Geclassificeerd € 2,21 27 markets -4.2% 7.2K /dag SV
Glock-18 (Nuclear Garden) Beperkt € 1,15 26 markets +1.4% 2.1K /dag SV
Glock-18 (High Beam) Industriële klasse € 0,0090 24 markets 0% 849 /dag SV ST
AK-47 (Elite Build) Mil-Spec € 1,14 29 markets +0.3% 3.2K /dag SV ST
M4A1-S (Night Terror) Beperkt € 0,367 29 markets -15.6% 4.4K /dag SV ST
USP-S (Cortex) Geclassificeerd € 2,43 28 markets -6.4% 6.2K /dag SV ST
P250 (Kintsugi) Geclassificeerd € 2,84 23 markets -11.5% 1.6K /dag SV
Glock-18 (Candy Apple) Mil-Spec € 0,811 28 markets -8.5% 1.4K /dag SV
Desert Eagle (Mulberry) Beperkt € 0,627 26 markets -7% 2.0K /dag SV ST
P90 (Deathgaze) Geclassificeerd € 2,86 23 markets -6.3% 1.8K /dag SV ST
M4A4 (Magnesium) Mil-Spec € 0,181 27 markets -5.6% 1.1K /dag SV
Desert Eagle (Heat Treated) Geclassificeerd € 0,797 26 markets -3.8% 2.5K /dag SV ST
USP-S (Ticket to Hell) Beperkt € 0,376 28 markets -17.2% 4.0K /dag SV ST
MP7 (Amberline) Beperkt € 0,403 24 markets +0.6% 1.1K /dag SV
M4A1-S (Stratosphere) Geclassificeerd € 2,06 25 markets -22.5% 3.0K /dag SV ST
Five-SeveN (Dark Polymer) Mil-Spec € 0,038 23 markets -37.5% 733 /dag SV
USP-S (Royal Guard) Beperkt € 0,340 26 markets -2.7% 1.3K /dag SV
AK-47 (Wintergreen) Mil-Spec € 0,376 25 markets -0.7% 1.9K /dag SV ST
Glock-18 (Block-18) Beperkt € 0,260 25 markets -8.9% 3.8K /dag SV
AWP (Exothermic) Beperkt € 1,80 25 markets -7.7% 2.4K /dag SV ST
AK-47 (Phantom Disruptor) Geclassificeerd € 3,80 29 markets -3.4% 3.7K /dag SV
Five-SeveN (Fraise Crane) Mil-Spec € 0,116 23 markets -6.9% 1.2K /dag SV ST
Zeus x27 (Olympus) Geclassificeerd € 2,01 25 markets -11.4% 771 /dag SV ST
Desert Eagle (Firebreathing) Beperkt € 0,492 26 markets -10.6% 4.4K /dag SV ST
PP-Bizon (Space Cat) Beperkt € 0,376 29 markets -15.5% 773 /dag SV
AK-47 (Olive Polycam) Industriële klasse € 0,063 26 markets -9.5% 2.9K /dag SV ST
AWP (PAW) Beperkt € 1,54 28 markets +3.2% 4.0K /dag SV ST
MP9 (Mount Fuji) Beperkt € 3,60 28 markets -13.9% 1.1K /dag SV
Tec-9 (Bamboo Forest) Consumentenklasse € 3,91 25 markets -37.8% 136 /dag SV ST
Glock-18 (Weasel) Beperkt € 0,850 27 markets -6.8% 953 /dag SV ST
M4A4 (Tooth Fairy) Geclassificeerd € 2,61 28 markets -4.3% 3.7K /dag SV ST
MAC-10 (Ensnared) Mil-Spec € 0,018 26 markets -5% 1.4K /dag
AK-47 (Ice Coaled) ST SV Geclassificeerd 5.8K/dag · 27 markten € 2,92 +2.2% 5.8K 27
AK-47 (Slate) ST SV Beperkt 6.6K/dag · 29 markten € 2,42 +0.7% 6.6K 29
M4A1-S (Black Lotus) ST SV Geclassificeerd 6.4K/dag · 26 markten € 2,02 -2.4% 6.4K 26
USP-S (Cyrex) ST SV Beperkt 2.7K/dag · 29 markten € 2,37 -11.6% 2.7K 29
AWP (Green Energy) SV Geclassificeerd 3.0K/dag · 26 markten € 2,45 -10.9% 3.0K 26
Glock-18 (Shinobu) ST SV Geclassificeerd 6.4K/dag · 26 markten € 3,15 -2.2% 6.4K 26
AK-47 (Midnight Laminate) SV Beperkt 3.7K/dag · 25 markten € 1,73 +3.3% 3.7K 25
AK-47 (Nouveau Rouge) SV Geclassificeerd 4.4K/dag · 25 markten € 3,82 -0.9% 4.4K 25
M4A1-S (Solitude) SV Geclassificeerd 3.9K/dag · 24 markten € 0,877 +1.4% 3.9K 24
AWP (Atheris) ST SV Beperkt 5.6K/dag · 27 markten € 2,52 -7.6% 5.6K 27
MAC-10 (Sakkaku) ST SV Beperkt 1.7K/dag · 25 markten € 0,206 -17.8% 1.7K 25
AWP (Ice Coaled) ST SV Geclassificeerd 4.2K/dag · 25 markten € 2,69 -9.6% 4.2K 25
M4A1-S (Nightmare) ST SV Geclassificeerd 4.4K/dag · 27 markten € 4,20 -1.2% 4.4K 27
Desert Eagle (Tilted) SV Industriële klasse 3.1K/dag · 25 markten € 0,072 -6.7% 3.1K 25
AK-47 (Breakthrough) SV Beperkt 3.5K/dag · 23 markten € 1,44 -0.5% 3.5K 23
AK-47 (Searing Rage) ST SV Geclassificeerd 5.3K/dag · 26 markten € 2,74 -6.3% 5.3K 26
M4A1-S (Emphorosaur-S) ST SV Beperkt 4.0K/dag · 26 markten € 0,304 +4% 4.0K 26
Dual Berettas (Melondrama) ST SV Geclassificeerd 1.2K/dag · 27 markten € 3,98 -16.5% 1.2K 27
M4A4 (Spider Lily) ST SV Beperkt 1.9K/dag · 28 markten € 3,80 -2.9% 1.9K 28
AK-47 (The Outsiders) ST SV Geclassificeerd 3.1K/dag · 24 markten € 3,85 +1.1% 3.1K 24
M4A1-S (Electrum) ST SV Beperkt 3.1K/dag · 23 markten € 0,498 -13.5% 3.1K 23
Desert Eagle (Mecha Industries) ST SV Geclassificeerd 6.5K/dag · 27 markten € 3,47 -7.6% 6.5K 27
AWP (Duality) ST SV Geclassificeerd 5.5K/dag · 26 markten € 1,51 -9.2% 5.5K 26
MP7 (Abyssal Apparition) ST SV Geclassificeerd 1.2K/dag · 27 markten € 3,19 -15.2% 1.2K 27
FAMAS (Rapid Eye Movement) ST SV Geclassificeerd 1.3K/dag · 27 markten € 3,47 -17.4% 1.3K 27
USP-S (Silent Shot) ST SV Mil-Spec 5.1K/dag · 25 markten € 0,147 -14.3% 5.1K 25
M4A1-S (Liquidation) ST SV Beperkt 2.7K/dag · 25 markten € 0,645 +1.9% 2.7K 25
M4A1-S (Flashback) ST SV Beperkt 1.4K/dag · 28 markten € 2,04 -7.3% 1.4K 28
USP-S (Jawbreaker) ST SV Geclassificeerd 7.2K/dag · 27 markten € 2,21 -4.2% 7.2K 27
Glock-18 (Nuclear Garden) SV Beperkt 2.1K/dag · 26 markten € 1,15 +1.4% 2.1K 26
Glock-18 (High Beam) SV Industriële klasse 849/dag · 24 markten € 0,0090 0% 849 24
AK-47 (Elite Build) ST SV Mil-Spec 3.2K/dag · 29 markten € 1,14 +0.3% 3.2K 29
M4A1-S (Night Terror) ST SV Beperkt 4.4K/dag · 29 markten € 0,367 -15.6% 4.4K 29
USP-S (Cortex) ST SV Geclassificeerd 6.2K/dag · 28 markten € 2,43 -6.4% 6.2K 28
P250 (Kintsugi) ST SV Geclassificeerd 1.6K/dag · 23 markten € 2,84 -11.5% 1.6K 23
Glock-18 (Candy Apple) SV Mil-Spec 1.4K/dag · 28 markten € 0,811 -8.5% 1.4K 28
Desert Eagle (Mulberry) SV Beperkt 2.0K/dag · 26 markten € 0,627 -7% 2.0K 26
P90 (Deathgaze) ST SV Geclassificeerd 1.8K/dag · 23 markten € 2,86 -6.3% 1.8K 23
M4A4 (Magnesium) ST SV Mil-Spec 1.1K/dag · 27 markten € 0,181 -5.6% 1.1K 27
Desert Eagle (Heat Treated) SV Geclassificeerd 2.5K/dag · 26 markten € 0,797 -3.8% 2.5K 26
USP-S (Ticket to Hell) ST SV Beperkt 4.0K/dag · 28 markten € 0,376 -17.2% 4.0K 28
MP7 (Amberline) ST SV Beperkt 1.1K/dag · 24 markten € 0,403 +0.6% 1.1K 24
M4A1-S (Stratosphere) SV Geclassificeerd 3.0K/dag · 25 markten € 2,06 -22.5% 3.0K 25
Five-SeveN (Dark Polymer) ST SV Mil-Spec 733/dag · 23 markten € 0,038 -37.5% 733 23
USP-S (Royal Guard) SV Beperkt 1.3K/dag · 26 markten € 0,340 -2.7% 1.3K 26
AK-47 (Wintergreen) SV Mil-Spec 1.9K/dag · 25 markten € 0,376 -0.7% 1.9K 25
Glock-18 (Block-18) ST SV Beperkt 3.8K/dag · 25 markten € 0,260 -8.9% 3.8K 25
AWP (Exothermic) SV Beperkt 2.4K/dag · 25 markten € 1,80 -7.7% 2.4K 25
AK-47 (Phantom Disruptor) ST SV Geclassificeerd 3.7K/dag · 29 markten € 3,80 -3.4% 3.7K 29
Five-SeveN (Fraise Crane) SV Mil-Spec 1.2K/dag · 23 markten € 0,116 -6.9% 1.2K 23
Zeus x27 (Olympus) ST SV Geclassificeerd 771/dag · 25 markten € 2,01 -11.4% 771 25
Desert Eagle (Firebreathing) ST SV Beperkt 4.4K/dag · 26 markten € 0,492 -10.6% 4.4K 26
PP-Bizon (Space Cat) ST SV Beperkt 773/dag · 29 markten € 0,376 -15.5% 773 29
AK-47 (Olive Polycam) SV Industriële klasse 2.9K/dag · 26 markten € 0,063 -9.5% 2.9K 26
AWP (PAW) ST SV Beperkt 4.0K/dag · 28 markten € 1,54 +3.2% 4.0K 28
MP9 (Mount Fuji) ST SV Beperkt 1.1K/dag · 28 markten € 3,60 -13.9% 1.1K 28
Tec-9 (Bamboo Forest) SV Consumentenklasse 136/dag · 25 markten € 3,91 -37.8% 136 25
Glock-18 (Weasel) ST SV Beperkt 953/dag · 27 markten € 0,850 -6.8% 953 27
M4A4 (Tooth Fairy) ST SV Geclassificeerd 3.7K/dag · 28 markten € 2,61 -4.3% 3.7K 28
MAC-10 (Ensnared) ST SV Mil-Spec 1.4K/dag · 26 markten € 0,018 -5% 1.4K 26 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Hoe we prijzen →
Beste CS2-skins onder $5: the guide
Welke graad krijg je eigenlijk onder de $5?
De klasse wordt gedomineerd door Mil-Spec-skins (blauw), die op 79.92% droppen en daarmee de meest voorkomende en goedkoopste graad in elke kist zijn. Je vindt ook een breed scala aan Restricted-finishes (paars), die op 15.98% droppen, plus af en toe een Classified (roze, 3.20%) gekocht in Battle-Scarred of Well-Worn float. Covert-skins (rood, 0.64%) en rare specials als messen en handschoenen (0.26%) halen deze prijs nooit, dus een budget onder de $5 draait om de mooiste blauwe of paarse finish kiezen, niet om een rariteit-tier.
Het meeste uiterlijk per dollar halen
Effen, geanodiseerde en hydrografische finishes houden zich goed bij een hoge float, omdat er weinig bloot metaal is om te krassen, dus een goedkoop Field-Tested-exemplaar kan er bijna identiek uitzien als een Factory New. Skins die om grote geschilderde of geprinte artwork zijn gebouwd verliezen het meest bij hoge slijtage, dus bewaar de schone wears daarvoor. Een herkenbare finish kiezen op een wapen dat je elke ronde echt vasthoudt levert meer zichtbare waarde op dan een obscure skin op een wapen dat je amper gebruikt.
Welke slijtage is de sweet spot voor waarde?
Field-Tested beslaat de floatband van 0.15 tot 0.38 en is meestal waar prijs en uiterlijk op een budget het best in balans zijn. Minimal Wear (0.07 tot 0.15) kost meer, maar is dat waard bij skins met bloot metaal dat krast. Battle-Scarred (0.45 tot 1.00) is de goedkoopste tier en prima voor effen skins, maar bij gedetailleerde finishes is de schade duidelijk zichtbaar. Well-Worn (0.38 tot 0.45) is een niche-tussenweg die vaak nauwelijks goedkoper is dan een lage Field-Tested.
Waarom handelsvolume belangrijker is dan de laagste prijs
Een vraagprijs is alleen nuttig als andere spelers de skin willen. Budget-iconen met veel vraag verhandelen en verkopen snel, dus je krijgt het grootste deel van je geld terug of ruilt later omhoog. Een obscure finish die een paar cent goedkoper staat kan weken onverkocht blijven omdat niemand erop biedt. Voor een bruikbare loadout geef je voorrang aan liquide, herkenbare skins boven het ene laagste getal op de markt.
Is StatTrak het waard onder de $5?
StatTrak voegt een live kill counter en een kleine prijspremie toe en verschijnt alleen op specifieke drops. Op goedkope skins is die premie vaak bescheiden, dus een StatTrak-blauwtje kan een leuke aankoop zijn als hij dicht bij de normale prijs zit. De teller springt naar nul telkens als je doodgaat, en op low-tier skins voegt hij weinig toe aan de doorverkoopwaarde, dus betaal niet te veel voor alleen het label.
Wat kun je met goedkope skins in trade-ups?
Tien Mil-Spec-skins uit dezelfde collectie combineren in een trade-up contract tot een Restricted-skin uit die collectie. De float van de output komt voort uit de gemiddelde float van de tien inputs, dus laag-float Factory New- of Minimal Wear-budgetskins voeren verhoogt de kwaliteit van het resultaat. Mil-Spec- en Restricted-skins onder de $5 zijn de goedkoopste trade-up fodder die er is, en dat is een reden dat de vraag zelfs simpele blauwtjes liquide houdt.
Wat is de beste CS2-skin onder de $5?
Er is geen enkel antwoord, want het hangt af van het wapen dat je speelt, maar de klasse zit vol schone Mil-Spec- en Restricted-finishes. Kies een populaire finish op een wapen dat je vaak gebruikt, in Field-Tested of Minimal Wear.
Kun je een mes of handschoenen onder de $5 krijgen?
Nee. Messen en handschoenen zijn rare special-items die op 0.26% uit kisten droppen, en zelfs de goedkoopste messen verkopen voor ruim boven de honderd dollar.
Welke slijtage moet ik op een budget kopen?
Field-Tested is meestal de beste balans tussen prijs en uiterlijk. Kies Minimal Wear als het budget het toelaat, en vermijd Battle-Scarred op skins met bloot metaal, omdat de krassen daar duidelijk zichtbaar zijn.
Is StatTrak het waard op een goedkope skin?
Alleen als de premie boven de normale versie klein is. De kill counter springt naar nul als je doodgaat en voegt weinig doorverkoopwaarde toe op low-tier skins.
Waarom zijn sommige skins van $5 moeilijk te verkopen?
Laag handelsvolume. Een finish die weinig spelers willen kan onverkocht blijven, zelfs onder de rest van de markt geprijsd, dus hou je aan populaire, liquide skins.
Kunnen goedkope skins voor trade-ups worden gebruikt?
Ja. Tien Mil-Spec-skins uit een collectie traden omhoog naar een Restricted-skin, en laag-float inputs gebruiken verbetert het resultaat, wat budgetskins nuttig maakt als trade-up fodder.