Goedkoopste CS2-skins
De goedkoopste Counter-Strike 2-skins op de markt, gerangschikt vanaf de laagste actuele prijs. De meeste kosten een paar cent en blijven volledig verhandelbaar en op de markt te zetten.
Budgetskins zijn handig voor trade-ups, als basis voor sticker-crafts of om goedkoop je inventory te vullen. Open een skin om de markten te vergelijken en de laagste listing te vinden.
Top 60
14 u geleden bijgewerkt
AUG (Commando Company) € 0,0027 22 markets 0% 2.0K /dag SV
PP-Bizon (Wood Block Camo) € 0,0027 19 markets 0% 1.4K /dag SV
PP-Bizon (Bizoom) € 0,0027 21 markets 0% 2.0K /dag SV
PP-Bizon (Thermal Currents) € 0,0027 21 markets 0% 2.8K /dag SV
CZ75-Auto (Honey Paisley) € 0,0027 19 markets 0% 2.8K /dag SV
CZ75-Auto (Pink Pearl) € 0,0027 19 markets 0% 1.6K /dag SV
Dual Berettas (BorDeux) € 0,0027 22 markets 0% 1.9K /dag SV
Dual Berettas (Silver Pour) € 0,0027 21 markets 0% 2.6K /dag SV
FAMAS (Byproduct) € 0,0027 21 markets 0% 2.6K /dag SV
FAMAS (Palm) € 0,0027 19 markets 0% 1.8K /dag SV
Five-SeveN (Coolant) € 0,0027 24 markets -28.6% 1.6K /dag SV
Five-SeveN (Autumn Thicket) € 0,0027 19 markets 0% 1.9K /dag SV
G3SG1 (Desert Storm) € 0,0027 24 markets -50% 1.4K /dag SV
G3SG1 (Red Jasper) € 0,0027 20 markets 0% 1.8K /dag SV
G3SG1 (Green Cell) € 0,0027 21 markets 0% 1.3K /dag SV
Galil AR (Grey Smoke) € 0,0027 21 markets 0% 1.8K /dag SV
M249 (Sleet) € 0,0027 19 markets 0% 2.7K /dag SV
M249 (Sage Camo) € 0,0027 19 markets 0% 1.5K /dag SV
MAC-10 (Bronzer) € 0,0027 21 markets 0% 2.3K /dag SV
MAC-10 (Storm Camo) € 0,0027 19 markets 0% 2.0K /dag SV
MAG-7 (Copper Oxide) € 0,0027 20 markets 0% 1.9K /dag SV
MP5-SD (Lime Hex) € 0,0027 22 markets +50% 2.6K /dag SV
MP7 (Short Ochre) € 0,0027 23 markets 0% 2.0K /dag SV
MP7 (Army Recon) € 0,0027 28 markets +50% 1.3K /dag SV
MP9 (Buff Blue) € 0,0027 24 markets 0% 3.2K /dag SV
MP9 (Multi-Terrain) € 0,0027 22 markets 0% 1.8K /dag SV
MP9 (Pine) € 0,0027 21 markets 0% 1.5K /dag SV
MP9 (Dizzy) € 0,0027 20 markets 0% 2.2K /dag SV
MP9 (Bee-Tron) € 0,0027 23 markets 0% 2.6K /dag SV
MP9 (Sand Dashed) € 0,0027 25 markets 0% 897 /dag SV
Negev (Raw Ceramic) € 0,0027 21 markets 0% 1.4K /dag SV
Nova (Mandrel) € 0,0027 24 markets -14.3% 928 /dag SV
Nova (Currents) € 0,0027 19 markets 0% 2.0K /dag SV
Nova (Marsh Grass) € 0,0027 20 markets 0% 1.5K /dag SV
Nova (Predator) € 0,0027 25 markets -29.8% 809 /dag SV
P250 (Facility Draft) € 0,0027 24 markets 0% 986 /dag SV
P250 (Sleet) € 0,0027 22 markets 0% 3.5K /dag SV
P250 (Copper Oxide) € 0,0027 22 markets 0% 1.4K /dag SV
P250 (Plum Netting) € 0,0027 22 markets 0% 1.8K /dag SV
P90 (Desert Halftone) € 0,0027 20 markets 0% 1.5K /dag SV
P90 (Blue Tac) € 0,0027 21 markets 0% 1.8K /dag SV
P90 (Sand Spray) € 0,0027 24 markets 0% 1.1K /dag SV
R8-revolver (Mauve Aside) € 0,0027 20 markets 0% 2.0K /dag SV
R8-revolver (Cobalt Grip) € 0,0027 21 markets 0% 1.9K /dag SV
Sawed-Off (Runoff) € 0,0027 18 markets 0% 1.2K /dag SV
Sawed-Off (Crimson Batik) € 0,0027 20 markets 0% 2.4K /dag SV
SCAR-20 (Zinc) € 0,0027 21 markets 0% 2.3K /dag SV
SCAR-20 (Short Ochre) € 0,0027 21 markets 0% 3.5K /dag SV
SCAR-20 (Sand Mesh) € 0,0027 25 markets -25% 982 /dag SV
SG 553 (Safari Print) € 0,0027 21 markets 0% 2.2K /dag SV
SG 553 (Night Camo) € 0,0027 22 markets 0% 2.1K /dag SV
SSG 08 (Sans Comic) € 0,0027 20 markets 0% 2.0K /dag SV
SSG 08 (Green Ceramic) € 0,0027 21 markets 0% 1.6K /dag SV
SSG 08 (Grey Smoke) € 0,0027 21 markets 0% 1.6K /dag SV
Zeus x27 (Swamp DDPAT) € 0,0027 20 markets 0% 1.7K /dag SV
Tec-9 (Raw Ceramic) € 0,0027 21 markets 0% 1.3K /dag SV
Tec-9 (Blue Blast) € 0,0027 24 markets 0% 2.7K /dag SV
Tec-9 (Army Mesh) € 0,0027 25 markets +50% 862 /dag SV
UMP-45 (Facility Dark) € 0,0027 22 markets 0% 1.1K /dag SV
UMP-45 (Green Swirl) € 0,0027 21 markets 0% 2.1K /dag
AUG (Commando Company) SV 2.0K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 2.0K 22
PP-Bizon (Wood Block Camo) SV 1.4K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 1.4K 19
PP-Bizon (Bizoom) SV 2.0K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.0K 21
PP-Bizon (Thermal Currents) SV 2.8K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.8K 21
CZ75-Auto (Honey Paisley) SV 2.8K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 2.8K 19
CZ75-Auto (Pink Pearl) SV 1.6K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 1.6K 19
Dual Berettas (BorDeux) SV 1.9K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 1.9K 22
Dual Berettas (Silver Pour) SV 2.6K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.6K 21
FAMAS (Byproduct) SV 2.6K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.6K 21
FAMAS (Palm) SV 1.8K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 1.8K 19
Five-SeveN (Coolant) SV 1.6K/dag · 24 markten € 0,0027 -28.6% 1.6K 24
Five-SeveN (Autumn Thicket) SV 1.9K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 1.9K 19
G3SG1 (Desert Storm) SV 1.4K/dag · 24 markten € 0,0027 -50% 1.4K 24
G3SG1 (Red Jasper) SV 1.8K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 1.8K 20
G3SG1 (Green Cell) SV 1.3K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.3K 21
Galil AR (Grey Smoke) SV 1.8K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.8K 21
M249 (Sleet) SV 2.7K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 2.7K 19
M249 (Sage Camo) SV 1.5K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 1.5K 19
MAC-10 (Bronzer) SV 2.3K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.3K 21
MAC-10 (Storm Camo) SV 2.0K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 2.0K 19
MAG-7 (Copper Oxide) SV 1.9K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 1.9K 20
MP5-SD (Lime Hex) SV 2.6K/dag · 22 markten € 0,0027 +50% 2.6K 22
MP7 (Short Ochre) SV 2.0K/dag · 23 markten € 0,0027 0% 2.0K 23
MP7 (Army Recon) SV 1.3K/dag · 28 markten € 0,0027 +50% 1.3K 28
MP9 (Buff Blue) SV 3.2K/dag · 24 markten € 0,0027 0% 3.2K 24
MP9 (Multi-Terrain) SV 1.8K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 1.8K 22
MP9 (Pine) SV 1.5K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.5K 21
MP9 (Dizzy) SV 2.2K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 2.2K 20
MP9 (Bee-Tron) SV 2.6K/dag · 23 markten € 0,0027 0% 2.6K 23
MP9 (Sand Dashed) SV 897/dag · 25 markten € 0,0027 0% 897 25
Negev (Raw Ceramic) SV 1.4K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.4K 21
Nova (Mandrel) SV 928/dag · 24 markten € 0,0027 -14.3% 928 24
Nova (Currents) SV 2.0K/dag · 19 markten € 0,0027 0% 2.0K 19
Nova (Marsh Grass) SV 1.5K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 1.5K 20
Nova (Predator) SV 809/dag · 25 markten € 0,0027 -29.8% 809 25
P250 (Facility Draft) SV 986/dag · 24 markten € 0,0027 0% 986 24
P250 (Sleet) SV 3.5K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 3.5K 22
P250 (Copper Oxide) SV 1.4K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 1.4K 22
P250 (Plum Netting) SV 1.8K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 1.8K 22
P90 (Desert Halftone) SV 1.5K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 1.5K 20
P90 (Blue Tac) SV 1.8K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.8K 21
P90 (Sand Spray) SV 1.1K/dag · 24 markten € 0,0027 0% 1.1K 24
R8-revolver (Mauve Aside) SV 2.0K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 2.0K 20
R8-revolver (Cobalt Grip) SV 1.9K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.9K 21
Sawed-Off (Runoff) SV 1.2K/dag · 18 markten € 0,0027 0% 1.2K 18
Sawed-Off (Crimson Batik) SV 2.4K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 2.4K 20
SCAR-20 (Zinc) SV 2.3K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.3K 21
SCAR-20 (Short Ochre) SV 3.5K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 3.5K 21
SCAR-20 (Sand Mesh) SV 982/dag · 25 markten € 0,0027 -25% 982 25
SG 553 (Safari Print) SV 2.2K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.2K 21
SG 553 (Night Camo) SV 2.1K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 2.1K 22
SSG 08 (Sans Comic) SV 2.0K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 2.0K 20
SSG 08 (Green Ceramic) SV 1.6K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.6K 21
SSG 08 (Grey Smoke) SV 1.6K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.6K 21
Zeus x27 (Swamp DDPAT) SV 1.7K/dag · 20 markten € 0,0027 0% 1.7K 20
Tec-9 (Raw Ceramic) SV 1.3K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 1.3K 21
Tec-9 (Blue Blast) SV 2.7K/dag · 24 markten € 0,0027 0% 2.7K 24
Tec-9 (Army Mesh) SV 862/dag · 25 markten € 0,0027 +50% 862 25
UMP-45 (Facility Dark) SV 1.1K/dag · 22 markten € 0,0027 0% 1.1K 22
UMP-45 (Green Swirl) SV 2.1K/dag · 21 markten € 0,0027 0% 2.1K 21 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Hoe we prijzen →
Goedkoopste CS2-skins: the guide
Wat er echt op de bodemprijs zit
De echte bodem bestaat uit Consumer Grade (wit) en Industrial Grade (lichtblauw), de twee laagste wapenrariteiten, die niet uit kisten droppen maar uit wekelijkse speeldrops en een handvol basiscollecties komen. Veel ervan gaan voor het Steam Community Market-minimum van $0.03, en de allergoedkoopste zijn meestal Battle-Scarred-versies met hoge float plus low-tier graffiti. Omdat deze tiers in enorme aantallen worden geproduceerd en weinig vraag kennen, beweegt de prijs nauwelijks boven het marktminimum. Messen en handschoenen komen hier nooit voor; de onderkant bestaat vrijwel volledig uit gewone rifle-, pistool- en SMG-skins.
Waarom slijtage (float) bepaalt welk exemplaar het goedkoopst is
Elke skin heeft een floatwaarde van 0.00 tot 1.00 die op vijf exterieurs wordt afgebeeld: Factory New (0.00-0.07), Minimal Wear (0.07-0.15), Field-Tested (0.15-0.38), Well-Worn (0.38-0.45) en Battle-Scarred (0.45-1.00). Bij dezelfde finish zijn Battle-Scarred-exemplaren bijna altijd het goedkoopst, omdat het patroon er het meest gekrast en verbleekt uitziet. Wil je de absolute laagste prijs op een bepaalde skin, sorteer dan naar de listing met de hoogste float in Battle-Scarred. Het floatverschil tussen exterieurs is ook waarom een finish een brede prijsmarge kan beslaan en toch een budgetkeuze blijft.
Hoe goedkope skins trade-up contracts voeden
Een trade-up contract verbruikt precies 10 skins van dezelfde rariteit en levert een skin van de graad erboven op, en dat is de belangrijkste reden dat traders goedkope inputs in bulk kopen. De 10 inputs mogen uit verschillende collecties komen, en de output wordt getrokken uit de hogere tier van een van die collecties, gewogen naar hoeveel van je inputs uit elke collectie kwamen. De float van de output is de gemiddelde float van je 10 inputs, daarna herschaald naar de eigen min-max floatrange van de output-skin, dus inputs met lage float duwen richting een schoner resultaat. StatTrak-contracten vereisen dat alle 10 inputs StatTrak zijn, en Covert is het plafond: je kunt niet omhoog traden naar messen of handschoenen.
Goedkope skins als basis voor sticker-crafts
Bij sticker-crafts plak je stickers op een basis-skin, en zodra een sticker zit kun je hem niet verplaatsen, alleen eraf scrapen en vernietigen. Crafters kiezen bewust goedkope, simpele bases zodat de waarde en de visuele identiteit van de craft uit de stickers komen en niet uit de wapen-finish. Een veelgebruikte aanpak is een effen of hoge-float Consumer-basis met bijpassende stickers, waardoor de instapkosten laag blijven terwijl de stickerplaatsing het werk doet. De basis zelf blijft rond de bodemprijs, dus de enige echte kostenpost zijn de stickers die je erop zet.
Verhandelbaarheid, fees en trade holds
Goedkope skins zijn zeer liquide op de Steam Community Market omdat het aanbod diep is, maar Steams gecombineerde fee van rond de 15% (5% Steam-fee plus 10% CS2-game-fee) betekent dat een verkoper van een item van $0.03 vrijwel niets overhoudt. Items die je via een trade of een marktaankoop krijgt, zitten zeven dagen vast in een trade hold voordat ze weer kunnen bewegen, wat uitmaakt als je trade-up fodder verzamelt. Steam Wallet-tegoed uit verkopen kun je ook niet opnemen, alleen op het platform uitgeven. Behandel skins onder een dollar daarom als inventory en craft-materiaal in plaats van als bron voor doorverkoop.
Waar budgetskins echt goed voor zijn
Naast trade-up fodder en craft-bases is het eerlijkste gebruik je loadout vullen, zodat elk wapen in je buy menu er bewust uitziet voor een paar dollar in totaal. Ze zijn ook een risicoarme manier om de inspect-, float- en sticker-mechanieken te leren voordat je geld uitgeeft aan Restricted- of Covert-items. Veel gewone skins kopen om een winstgevende trade-up te jagen kan, maar levert meestal break-even of verlies op, tenzij je een specifieke collectie kiest waar de output-waarden de inputkosten duidelijk overtreffen. De betrouwbare waarde zit in het nut, niet in waardestijging.
Wat is de goedkoopste CS2-skin?
Veel Consumer Grade-skins gaan voor het Steam Community Market-minimum van $0.03, dus er is geen enkele goedkoopste skin; de laagste listings zijn doorgaans gewone finishes in Battle-Scarred met hoge float en low-tier graffiti, en welke skin precies het goedkoopst is verschuift met het aanbod.
Waarom zijn sommige CS2-skins maar een paar cent?
Het zijn de laagste rariteiten (Consumer en Industrial Grade), die in enorme aantallen uit wekelijkse drops en basiscollecties komen in plaats van uit kisten, dus het aanbod overtreft de vraag ruimschoots en de prijs blijft op de marktbodem hangen.
Komen de goedkoopste skins uit kisten?
Nee. Kisten bevatten alleen Mil-Spec en hoger, met gedocumenteerde kansen van 79.92% Mil-Spec, 15.98% Restricted, 3.20% Classified, 0.64% Covert en 0.26% voor een rare special-item; Consumer- en Industrial-skins komen uit drops en collecties.
Kan ik geld verdienen met het traden van goedkope skins?
Zelden. Een trade-up maakt van 10 inputs van dezelfde rariteit een skin van de graad erboven, maar de output hangt af van welke collecties je gebruikte en de gemiddelde float, dus de meeste contracten draaien break-even of verlies, tenzij je gericht een collectie kiest waar de hogere-tier outputs meer waard zijn dan je inputs.
Zijn goedkope skins verhandelbaar en verkoopbaar?
Ja, maar alles wat je via een trade krijgt of op de markt koopt heeft een trade hold van zeven dagen voordat het weer kan bewegen, en Steams marktfee van rond de 15% maakt dat het verkopen van een skin van een paar cent vrijwel niets oplevert.
Wat is het beste gebruik voor goedkope CS2-skins?
Gebruik ze als fodder voor trade-up contracts, als goedkope bases voor sticker-crafts, of om een volledige loadout te vullen zodat elk wapen een skin heeft; hun waarde is praktisch nut, geen doorverkoop of waardestijging.