CS2 Beperkte skins
Beperkt is de paarse klasse, de middentier van wapenskins. Drops zijn veelvoorkomend, dus de prijzen blijven laag en er zijn genoeg strakke, bruikbare looks.
Gesorteerd op handelsvolume. Open een skin om de markten te vergelijken en de goedkoopste listing te vinden.
All 60 skins
18 u geleden bijgewerkt
M4A1-S (Icarus Fell) € 339,76 26 markets -13.2% 65 /dag SV
Desert Eagle (Blaze) € 484,98 23 markets -9% 99 /dag SV ST
AK-47 (Slate) € 2,42 29 markets +0.7% 6.6K /dag SV
Glock-18 (Fade) € 1.082,97 23 markets -16.8% 18 /dag SV ST
USP-S (Cyrex) € 2,37 29 markets -11.6% 2.7K /dag SV
AK-47 (Midnight Laminate) € 1,73 25 markets +3.3% 3.7K /dag SV ST
AWP (Atheris) € 2,52 27 markets -7.6% 5.6K /dag SV ST
MAC-10 (Sakkaku) € 0,206 25 markets -17.8% 1.7K /dag SV
AK-47 (Breakthrough) € 1,44 23 markets -0.5% 3.5K /dag SV ST
M4A1-S (Emphorosaur-S) € 0,304 26 markets +4% 4.0K /dag SV ST
M4A4 (Spider Lily) € 3,80 28 markets -2.9% 1.9K /dag SV ST
M4A1-S (Electrum) € 0,498 23 markets -13.5% 3.1K /dag SV ST
M4A1-S (Liquidation) € 0,645 25 markets +1.9% 2.7K /dag SV ST
M4A1-S (Flashback) € 2,04 28 markets -7.3% 1.4K /dag SV
Glock-18 (Nuclear Garden) € 1,15 26 markets +1.4% 2.1K /dag SV ST
AK-47 (Blue Laminate) € 10,16 29 markets -1.4% 2.1K /dag SV ST
M4A1-S (Night Terror) € 0,367 29 markets -15.6% 4.4K /dag SV ST
Glock-18 (Dragon Tattoo) € 63,40 26 markets -18.2% 175 /dag SV
Desert Eagle (Mulberry) € 0,627 26 markets -7% 2.0K /dag SV
MP7 (Fade) € 5,08 27 markets -11.6% 2.4K /dag SV ST
AK-47 (Orbit Mk01) € 18,24 29 markets -2.7% 1.1K /dag SV ST
USP-S (Ticket to Hell) € 0,376 28 markets -17.2% 4.0K /dag SV ST
MP7 (Amberline) € 0,403 24 markets +0.6% 1.1K /dag SV
USP-S (Royal Guard) € 0,340 26 markets -2.7% 1.3K /dag SV ST
Glock-18 (Block-18) € 0,260 25 markets -8.9% 3.8K /dag SV
AWP (Exothermic) € 1,80 25 markets -7.7% 2.4K /dag SV ST
Desert Eagle (Firebreathing) € 0,492 26 markets -10.6% 4.4K /dag SV ST
PP-Bizon (Space Cat) € 0,376 29 markets -15.5% 773 /dag SV ST
AWP (PAW) € 1,54 28 markets +3.2% 4.0K /dag SV ST
MP9 (Mount Fuji) € 3,60 28 markets -13.9% 1.1K /dag SV ST
Glock-18 (Weasel) € 0,850 27 markets -6.8% 953 /dag SV ST
M4A1-S (Bright Water) € 27,29 26 markets -1.4% 408 /dag SV ST
M4A4 (Evil Daimyo) € 2,01 28 markets -4.7% 2.6K /dag SV ST
Desert Eagle (Trigger Discipline) € 0,408 29 markets -15.4% 2.4K /dag SV
Desert Eagle (Emerald Jörmungandr) € 306,32 24 markets -14.6% 30 /dag SV ST
AWP (Worm God) € 1,65 28 markets +2% 2.3K /dag SV
Tec-9 (Whiteout) € 0,832 26 markets -10.8% 1.2K /dag SV ST
Five-SeveN (Boost Protocol) € 2,47 27 markets +2.4% 971 /dag SV ST
Galil AR (Galigator) € 0,412 25 markets -10.7% 1.0K /dag SV ST
XM1014 (Zombie Offensive) € 0,340 28 markets -16.6% 1.1K /dag SV
MP9 (Arctic Tri-Tone) € 1,75 25 markets -10.4% 995 /dag SV
USP-S (Sleeping Potion) € 0,519 23 markets -24.7% 2.0K /dag SV
M4A1-S (Nitro) € 0,313 29 markets +4% 3.5K /dag SV ST
MP9 (Urban Sovereign) € 0,404 24 markets -4.8% 817 /dag SV ST
G3SG1 (Dream Glade) € 0,269 27 markets -17.5% 786 /dag SV ST
Glock-18 (Umbral Rabbit) € 0,233 25 markets -11.1% 2.2K /dag SV ST
AWP (Exoskeleton) € 2,77 28 markets -3.8% 2.3K /dag SV
M4A1-S (Glitched Paint) € 0,903 24 markets -8.2% 2.3K /dag SV
AWP (POP AWP) € 4,66 25 markets -5.3% 1.1K /dag SV ST
M4A1-S (Basilisk) € 5,14 27 markets -13.2% 1.7K /dag SV
FAMAS (Styx) € 7,27 25 markets -13.1% 389 /dag SV ST
MP7 (Just Smile) € 0,224 26 markets -11% 1.3K /dag SV ST
M4A4 (Turbine) € 0,815 25 markets +1.4% 1.6K /dag SV
Glock-18 (Trace Lock) € 0,564 23 markets -8.7% 1.6K /dag SV
M4A4 (Sheet Lightning) € 0,403 26 markets -5.4% 1.3K /dag SV ST
Desert Eagle (Crimson Web) € 7,39 28 markets -10.4% 2.0K /dag SV
AWP (Pit Viper) € 0,671 27 markets 0% 1.7K /dag SV ST
FAMAS (ZX Spectron) € 1,58 28 markets -6.3% 757 /dag SV ST
SSG 08 (Rapid Transit) € 0,734 25 markets +6.9% 1.1K /dag SV ST
AWP (Phobos) € 1,58 28 markets -2.9% 1.8K /dag
M4A1-S (Icarus Fell) SV 65/dag · 26 markten € 339,76 -13.2% 65 26
Desert Eagle (Blaze) SV 99/dag · 23 markten € 484,98 -9% 99 23
AK-47 (Slate) ST SV 6.6K/dag · 29 markten € 2,42 +0.7% 6.6K 29
Glock-18 (Fade) SV 18/dag · 23 markten € 1.082,97 -16.8% 18 23
USP-S (Cyrex) ST SV 2.7K/dag · 29 markten € 2,37 -11.6% 2.7K 29
AK-47 (Midnight Laminate) SV 3.7K/dag · 25 markten € 1,73 +3.3% 3.7K 25
AWP (Atheris) ST SV 5.6K/dag · 27 markten € 2,52 -7.6% 5.6K 27
MAC-10 (Sakkaku) ST SV 1.7K/dag · 25 markten € 0,206 -17.8% 1.7K 25
AK-47 (Breakthrough) SV 3.5K/dag · 23 markten € 1,44 -0.5% 3.5K 23
M4A1-S (Emphorosaur-S) ST SV 4.0K/dag · 26 markten € 0,304 +4% 4.0K 26
M4A4 (Spider Lily) ST SV 1.9K/dag · 28 markten € 3,80 -2.9% 1.9K 28
M4A1-S (Electrum) ST SV 3.1K/dag · 23 markten € 0,498 -13.5% 3.1K 23
M4A1-S (Liquidation) ST SV 2.7K/dag · 25 markten € 0,645 +1.9% 2.7K 25
M4A1-S (Flashback) ST SV 1.4K/dag · 28 markten € 2,04 -7.3% 1.4K 28
Glock-18 (Nuclear Garden) SV 2.1K/dag · 26 markten € 1,15 +1.4% 2.1K 26
AK-47 (Blue Laminate) ST SV 2.1K/dag · 29 markten € 10,16 -1.4% 2.1K 29
M4A1-S (Night Terror) ST SV 4.4K/dag · 29 markten € 0,367 -15.6% 4.4K 29
Glock-18 (Dragon Tattoo) ST SV 175/dag · 26 markten € 63,40 -18.2% 175 26
Desert Eagle (Mulberry) SV 2.0K/dag · 26 markten € 0,627 -7% 2.0K 26
MP7 (Fade) SV 2.4K/dag · 27 markten € 5,08 -11.6% 2.4K 27
AK-47 (Orbit Mk01) ST SV 1.1K/dag · 29 markten € 18,24 -2.7% 1.1K 29
USP-S (Ticket to Hell) ST SV 4.0K/dag · 28 markten € 0,376 -17.2% 4.0K 28
MP7 (Amberline) ST SV 1.1K/dag · 24 markten € 0,403 +0.6% 1.1K 24
USP-S (Royal Guard) SV 1.3K/dag · 26 markten € 0,340 -2.7% 1.3K 26
Glock-18 (Block-18) ST SV 3.8K/dag · 25 markten € 0,260 -8.9% 3.8K 25
AWP (Exothermic) SV 2.4K/dag · 25 markten € 1,80 -7.7% 2.4K 25
Desert Eagle (Firebreathing) ST SV 4.4K/dag · 26 markten € 0,492 -10.6% 4.4K 26
PP-Bizon (Space Cat) ST SV 773/dag · 29 markten € 0,376 -15.5% 773 29
AWP (PAW) ST SV 4.0K/dag · 28 markten € 1,54 +3.2% 4.0K 28
MP9 (Mount Fuji) ST SV 1.1K/dag · 28 markten € 3,60 -13.9% 1.1K 28
Glock-18 (Weasel) ST SV 953/dag · 27 markten € 0,850 -6.8% 953 27
M4A1-S (Bright Water) ST SV 408/dag · 26 markten € 27,29 -1.4% 408 26
M4A4 (Evil Daimyo) ST SV 2.6K/dag · 28 markten € 2,01 -4.7% 2.6K 28
Desert Eagle (Trigger Discipline) ST SV 2.4K/dag · 29 markten € 0,408 -15.4% 2.4K 29
Desert Eagle (Emerald Jörmungandr) SV 30/dag · 24 markten € 306,32 -14.6% 30 24
AWP (Worm God) ST SV 2.3K/dag · 28 markten € 1,65 +2% 2.3K 28
Tec-9 (Whiteout) SV 1.2K/dag · 26 markten € 0,832 -10.8% 1.2K 26
Five-SeveN (Boost Protocol) ST SV 971/dag · 27 markten € 2,47 +2.4% 971 27
Galil AR (Galigator) ST SV 1.0K/dag · 25 markten € 0,412 -10.7% 1.0K 25
XM1014 (Zombie Offensive) ST SV 1.1K/dag · 28 markten € 0,340 -16.6% 1.1K 28
MP9 (Arctic Tri-Tone) SV 995/dag · 25 markten € 1,75 -10.4% 995 25
USP-S (Sleeping Potion) SV 2.0K/dag · 23 markten € 0,519 -24.7% 2.0K 23
M4A1-S (Nitro) SV 3.5K/dag · 29 markten € 0,313 +4% 3.5K 29
MP9 (Urban Sovereign) ST SV 817/dag · 24 markten € 0,404 -4.8% 817 24
G3SG1 (Dream Glade) ST SV 786/dag · 27 markten € 0,269 -17.5% 786 27
Glock-18 (Umbral Rabbit) ST SV 2.2K/dag · 25 markten € 0,233 -11.1% 2.2K 25
AWP (Exoskeleton) ST SV 2.3K/dag · 28 markten € 2,77 -3.8% 2.3K 28
M4A1-S (Glitched Paint) SV 2.3K/dag · 24 markten € 0,903 -8.2% 2.3K 24
AWP (POP AWP) SV 1.1K/dag · 25 markten € 4,66 -5.3% 1.1K 25
M4A1-S (Basilisk) ST SV 1.7K/dag · 27 markten € 5,14 -13.2% 1.7K 27
FAMAS (Styx) SV 389/dag · 25 markten € 7,27 -13.1% 389 25
MP7 (Just Smile) ST SV 1.3K/dag · 26 markten € 0,224 -11% 1.3K 26
M4A4 (Turbine) ST SV 1.6K/dag · 25 markten € 0,815 +1.4% 1.6K 25
Glock-18 (Trace Lock) SV 1.6K/dag · 23 markten € 0,564 -8.7% 1.6K 23
M4A4 (Sheet Lightning) SV 1.3K/dag · 26 markten € 0,403 -5.4% 1.3K 26
Desert Eagle (Crimson Web) ST SV 2.0K/dag · 28 markten € 7,39 -10.4% 2.0K 28
AWP (Pit Viper) SV 1.7K/dag · 27 markten € 0,671 0% 1.7K 27
FAMAS (ZX Spectron) ST SV 757/dag · 28 markten € 1,58 -6.3% 757 28
SSG 08 (Rapid Transit) ST SV 1.1K/dag · 25 markten € 0,734 +6.9% 1.1K 25
AWP (Phobos) ST SV 1.8K/dag · 28 markten € 1,58 -2.9% 1.8K 28 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Hoe we prijzen →
CS2 Beperkte skins: the guide
Waar Restricted op de rariteitenladder staat
Restricted is de paarse graad, de derde trede in het kleurensysteem voor wapenskins. Erboven staan Mil-Spec (blauw), dan Classified (roze), dan Covert (rood), met de rare special-items (messen en handschoenen) buiten de wapenladder. Restricted is de praktische middentier: een duidelijke stap omhoog in finishkwaliteit ten opzichte van blauwe Mil-Spec, maar ruim onder de prijssprong die bij roze Classified begint. De meeste kisten en collecties bevatten meerdere Restricted-skins, dus de graad beslaat een breed scala aan wapens en stijlen.
Waarom de meeste Restricted-skins goedkoop blijven
De dropkansen zetten Restricted op 15.98% per opening, alleen Mil-Spec op 79.92% zit hoger. Dat hoge trektarief betekent een fors en constant aanbod, dus het gros van de Restricted-skins blijft hangen rond het Steam Community Market-minimum en beweegt daar zelden ver vanaf. De vraag is breed maar ondiep: genoeg spelers willen een schone paarse skin, maar weinigen betalen een premie als een vergelijkbare look een kist verderop ligt. Het resultaat is een diepe pool aan bruikbare, mooie finishes voor heel weinig.
Restricted-skins als trade-up inputs
Een trade-up contract neemt 10 skins van dezelfde graad en geeft een skin van de graad erboven terug, dus 10 Restricted-inputs leveren een Classified op. Het exterieur van de output wordt bepaald door de gemiddelde float van je 10 inputs, geschaald naar de eigen wear range van de output-skin, en daarom zijn inputs met lage float gewild. Omdat goedkope Restricted-skins in overvloed beschikbaar zijn, vormen ze de standaard goedkope brandstof om Classified-outputs te farmen. Het contract gaat altijd maar een graad omhoog, dus Restricted kan niet rechtstreeks naar Covert springen.
Wat een Restricted-skin af en toe waardevol maakt
Binnen de graad wordt de prijs eerst gestuurd door exterieur en float: een Factory New of laag-float exemplaar van een gewilde finish kan vele malen meer kosten dan een afgeragde Field-Tested van dezelfde skin. StatTrak-versies voegen een aparte premie toe omdat ze veel schaarser zijn dan de standaardvariant. De grootste uitschieters komen van zeldzame geplakte stickers, vooral holos en craft-combo's uit oude toernooien, die de waarde van de basis-skin kunnen overschaduwen. Een handvol finishes profiteert ook van gewilde paint seed-patronen, al telt het patroon alleen bij skins waar de seed de look zichtbaar verandert.
Float, exterieur en StatTrak binnen een Restricted-skin
Elke Restricted-skin heeft een eigen float-grens, dus niet allemaal halen ze Factory New; sommige spawnen pas vanaf Minimal Wear of slechter, wat verandert hoe schoon het goedkoopste exemplaar eruit kan zien. Als koper vergelijk je dezelfde finish over de exterieurs heen, waarbij een lagere float een schoner oppervlak en meestal een hogere prijs betekent. StatTrak voegt een kill counter en een prijspremie toe, maar is verder een identieke finish. De float en het exterieur van een specifieke listing aflezen zegt meer over de echte waarde dan alleen het graad-label.
Restricted versus de graden eromheen
Tegenover Mil-Spec hebben Restricted-skins doorgaans gedetailleerdere finishes en iets meer prestige, maar beide graden blijven betaalbaar dankzij de hoge dropkansen. Tegenover Classified zit het verschil in het aanbod: Classified dropt op slechts 3.20%, ongeveer een vijfde zo vaak als Restricted, en dat is de kernreden dat Classified-prijzen veel hoger liggen. Wil je een budgetvriendelijke skin die bewust oogt in plaats van standaard, dan is Restricted meestal de beste waardeklasse voordat de prijzen bij de roze tier oplopen.
Wat betekent Restricted (paars) in CS2?
Restricted is de paarse wapenskin-graad, de middentier die boven Mil-Spec (blauw) en onder Classified (roze) en Covert (rood) zit. Het duidt op een betere finish dan gewone blauwe skins zonder de schaarstepremie van de hogere graden.
Wat is de kans op een Restricted-skin uit een kist?
Restricted-skins droppen op 15.98% per kist-opening. Daarmee zijn ze de op een na meest voorkomende trek na Mil-Spec op 79.92%, en daarom is het aanbod hoog en blijven de prijzen laag.
Hoeveel Restricted-skins heb je nodig voor een trade-up?
Tien. Een trade-up contract neemt 10 skins van dezelfde graad en geeft een skin van de graad erboven, dus 10 Restricted-inputs leveren een Classified op. Het exterieur van de output is gebaseerd op de gemiddelde float van de 10 inputs.
Waarom zijn de meeste Restricted-skins zo goedkoop?
Omdat de dropkans van 15.98% een groot, constant aanbod creëert terwijl de vraag breed maar niet diep is. De meeste exemplaren blijven rond het Steam-marktminimum hangen, dus een schone Restricted-skin kost vaak heel weinig.
Kan een Restricted-skin ooit duur zijn?
Ja. Laag-float of Factory New-exemplaren van populaire finishes, StatTrak-versies, gewilde paint seeds en vooral zeldzame geplakte stickers kunnen een Restricted-skin ver boven de basisprijs tillen.
Zijn Restricted-skins een goede budgetkeuze?
Ze horen bij de beste waardeklassen in CS2. Je krijgt een gedetailleerdere finish dan standaard- of Mil-Spec-skins voor een fractie van de Classified- of Covert-prijzen, met een ruime keuze aan wapens.