M4A1-S (Glitched Paint) Bekijken in spel
float 0.00 0.67

M4A1-S (Glitched Paint)

Beperkt Souvenir -6.1% · 9 d-32.2% · 32 d

M4A1-S (Glitched Paint) is een M4A1-S-skin van Restricted-klasse in CS2. Hij hoort bij de Radiant Collection.

Item facts

ZeldzaamheidBeperktM4A1-S-skins
Verkocht / dag1.7Alleen Steam
LiquiditeitLaaghoe snel het verkoopt
58d-bereik€5.20 – €8.67laagste vraagprijs, min–max
Steam-spread€ 0,0521% · vraagprijs vs kooporder

M4A1-S (Glitched Paint)-prijzen op 25 markten

Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →
Officieel
Steam Market
Geen uitbetalingBankkaart · PayPal
€ 9,98+92% meer dan CSFloat
Bekijken
Beste prijs
P2P330 aanbiedingen
€ 5,20−48% vs Steam
Aanbieding bekijken
#2
Direct verkopen111 aanbiedingen
€ 5,27+€ 0,07
Aanbieding bekijken
#3
China-markt934 aanbiedingenKYC
€ 5,27+€ 0,07
Aanbieding bekijken
#4
Direct verkopen2 aanbiedingen
€ 5,37+€ 0,16
Aanbieding bekijken
#5
China-markt834 aanbiedingenKYC
€ 5,43+€ 0,23
Aanbieding bekijken
#6
Marktplaats796 aanbiedingenKYC
€ 5,49+€ 0,29
Aanbieding bekijken
#7
China-markt803 aanbiedingenKYC
€ 5,51+€ 0,31
Aanbieding bekijken
#8
Direct verkopen379 aanbiedingen
€ 5,52+€ 0,32
Aanbieding bekijken

Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 14 aug 2026

Prijsgeschiedenis US$ 6,00 -40% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 jun 2026 · dashed = a gap over a week

Zelfde collectie (The Radiant Collection): Nouveau Rouge · Arsenic Spill · Pink Pearl · Mulberry · BorDeux · Grey Ghost · Alle 28 items →

M4A1-S (Glitched Paint): design, slijtage en markt

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-Spec from The Radiant Collection can craft into this skin.

This + 9 more Beperkt from The Radiant Collection craft into one of:

Trade-up-calculator →
Market read

Over 26 markten bewoog de FN-bodem -40% in 58 dagen: € 8,67 → € 5,20.

Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 4,14 verschil (48%).

Bronnen: Valve-itemdata · onze prijssnapshot van 26 markten.
Hoeveel kost M4A1-S (Glitched Paint)?

M4A1-S (Glitched Paint) begint bij € 1,07 op 26 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: FN € 5,20 · MW € 2,25 · FT € 1,11 · WW € 1,31 · BS € 1,07. Steam vraagt € 9,98 voor dezelfde aanbieding.

Waar kan ik M4A1-S (Glitched Paint) verkopen of verzilveren?

De beste netto-uitbetaling is nu € 5,52 op DMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 9,93 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.

Bestaat M4A1-S (Glitched Paint) in StatTrak of Souvenir?

Ja — deze skin wordt ook als Souvenir (vanaf € 217,08) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.