
SG 553 (Dragon Tech)
SG 553 (Dragon Tech) is een SG 553-skin van Restricted-klasse in CS2. Hij dropt uit de Recoil Case.
Item facts
SG 553 (Dragon Tech)-prijzen op 24 markten
Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →Geen markten voldoen aan dit filter.
Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 14 aug 2026
Geen markten voldoen aan dit filter.
Het getal rechts is je netto-uitbetaling na de verkoopkosten van het platform. Waar verkopen: alle platforms vergeleken → · Hoe we netto-uitbetalingen berekenen → · Scambescherming →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 jun 2026 · dashed = a gap over a week
Zelfde collectie (The Recoil Collection): Printstream · Ice Coaled · Chromatic Aberration · Visions · Kiss♥Love · Downtown · Alle 17 items →
Meer van SG 553-skins
Alle →SG 553 (Dragon Tech): design, slijtage en markt
Comes out of contracts: 10x Mil-Spec from The Recoil Collection can craft into this skin.
This + 9 more Beperkt from The Recoil Collection craft into one of:
Trade-up-calculator →Over 27 markten bewoog de FN-bodem -5.2% in 58 dagen: € 1,49 → € 1,41.
Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 0,827 verschil (40%).
Hoeveel kost SG 553 (Dragon Tech)?
SG 553 (Dragon Tech) begint bij € 0,269 op 27 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: FN € 1,41 · MW € 0,514 · FT € 0,295 · WW € 0,295 · BS € 0,269. Steam vraagt € 2,37 voor dezelfde aanbieding.
Waar kan ik SG 553 (Dragon Tech) verkopen of verzilveren?
De beste netto-uitbetaling is nu € 3,30 op WhiteMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 2,36 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.
Bestaat SG 553 (Dragon Tech) in StatTrak of Souvenir?
Ja — deze skin wordt ook als StatTrak (vanaf € 1,99) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.
Hoe kom ik aan SG 553 (Dragon Tech)?
Hij dropt uit Recoil Case (de container zelf wordt vanaf € 0,217 verhandeld), of je koopt hem direct vanaf € 0,269 op de marktplaatsen hierboven — een specifieke skin kopen is bijna altijd goedkoper dan er containers voor openen.
Recoil Case


