Desert Eagle (Directive) Bekijken in spel
float 0.06 1.00

Desert Eagle (Directive)

Beperkt StatTrak -6.7% · 9 d-21.3% · 32 d

Desert Eagle (Directive) is een Desert Eagle-skin van Restricted-klasse in CS2. Hij dropt uit de Gamma 2 Case.

Item facts

ZeldzaamheidBeperktDesert Eagle-skins
Valt uitGamma 2 Casekist vanaf € 2,34 · laagkans 16.0%
Uitgebracht opaug 2016met Gamma 2 Case
Verkocht / dag~2.8Kalle markten
LiquiditeitHooghoe snel het verkoopt
Eerlijke prijs€ 77,54voorgesteld
58d-bereik€58 – €92laagste vraagprijs, min–max
Steam-spread€ 19,4017% · vraagprijs vs kooporder

Desert Eagle (Directive)-prijzen op 23 markten

Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →
Officieel
Steam Market
Geen uitbetalingBankkaart · PayPal
€ 115,10+96% meer dan CS.MONEY
Bekijken
Beste prijs
Marktplaats15 aanbiedingenKYC
€ 58,79−49% vs Steam
Aanbieding bekijken
#2
China-markt109 aanbiedingenKYC
€ 59,58+€ 0,78
Aanbieding bekijken
#3
Marktplaats109 aanbiedingen
€ 59,82+€ 1,02
Aanbieding bekijken
#4
Direct verkopen13 aanbiedingenKYC
€ 60,41+€ 1,61
Aanbieding bekijken
#5
China-markt27 aanbiedingenKYC
€ 61,02+€ 2,22
Aanbieding bekijken
#6
China-markt37 aanbiedingenKYC
€ 61,56+€ 2,77
Aanbieding bekijken
#7
Marktplaats27 aanbiedingenKYC
€ 61,62+€ 2,83
Aanbieding bekijken
#8
Direct verkopen8 aanbiedingen
€ 62,12+€ 3,33
Aanbieding bekijken

Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 14 aug 2026

Prijsgeschiedenis US$ 67,80 -36% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 jun 2026 · dashed = a gap over a week

Zelfde collectie (The Gamma 2 Collection): Roll Cage · Neon Revolution · Fuel Injector · Syd Mead · Airlock · Weasel · Alle 17 items →

Desert Eagle (Directive): design, slijtage en markt

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-Spec from The Gamma 2 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Beperkt from The Gamma 2 Collection craft into one of:

Trade-up-calculator →
Market read

Over 27 markten bewoog de FN-bodem -36% in 58 dagen: € 91,90 → € 58,79.

Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 48,83 verschil (49%).

Bronnen: Valve-itemdata · onze prijssnapshot van 27 markten.
Hoeveel kost Desert Eagle (Directive)?

Desert Eagle (Directive) begint bij € 0,902 op 27 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: FN € 58,79 · MW € 5,71 · FT € 0,971 · WW € 0,937 · BS € 0,902. Steam vraagt € 115,10 voor dezelfde aanbieding.

Waar kan ik Desert Eagle (Directive) verkopen of verzilveren?

De beste netto-uitbetaling is nu € 54,55 op DMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 95,71 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.

Bestaat Desert Eagle (Directive) in StatTrak of Souvenir?

Ja — deze skin wordt ook als StatTrak (vanaf € 46,18) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.

Hoe kom ik aan Desert Eagle (Directive)?

Hij dropt uit Gamma 2 Case (de container zelf wordt vanaf € 2,34 verhandeld), of je koopt hem direct vanaf € 0,902 op de marktplaatsen hierboven — een specifieke skin kopen is bijna altijd goedkoper dan er containers voor openen.