AK-47 (Asiimov) Bekijken in spel
float 0.05 0.70

AK-47 (Asiimov)

Geheim StatTrak Souvenir -3.9% · 9 d-20% · 32 d

Asiimov brengt zijn herkenbare witte, zwarte en oranje sci-fi-schema naar de AK-47 en weerspiegelt de ontwerptaal die de afwerking op andere wapens beroemd maakte. De contrastrijke paneelindeling maakt het meteen herkenbaar binnen het assortiment van het geweer.

Item facts

ZeldzaamheidGeheimAK-47-skins
Valt uitDanger Zone Casekist vanaf € 0,971 · laagkans 0.64%
Uitgebracht opnov 2018met Danger Zone Case
Verkocht / dag~3.7Kalle markten
LiquiditeitHooghoe snel het verkoopt
Eerlijke prijs€ 312,73voorgesteld
58d-bereik€222 – €325laagste vraagprijs, min–max
Steam-spread€ 76,4216% · vraagprijs vs kooporder

AK-47 (Asiimov)-prijzen op 22 markten

Deze skin verkopen? Zie wat je zou krijgen →
Officieel
Steam Market
Geen uitbetalingBankkaart · PayPal
€ 485,59+119% meer dan CSFloat
Bekijken
Beste prijs
P2P51 aanbiedingen
€ 222,09−54% vs Steam
Aanbieding bekijken
#2
China-markt116 aanbiedingenKYC
€ 224,98+€ 2,89
Aanbieding bekijken
#3
China-markt222 aanbiedingenKYC
€ 225,59+€ 3,49
Aanbieding bekijken
#4
Marktplaats222 aanbiedingen
€ 226,49+€ 4,40
Aanbieding bekijken
#5
Direct verkopen13 aanbiedingenKYC
€ 230,51+€ 8,42
Aanbieding bekijken
#6
China-markt119 aanbiedingenKYC
€ 237,72+€ 15,62
Aanbieding bekijken
#7
P2P72 aanbiedingenKYC
€ 237,81+€ 15,72
Aanbieding bekijken
#8
Direct verkopen114 aanbiedingen
€ 237,91+€ 15,82
Aanbieding bekijken

Elke prijs is het totaal dat je betaalt, koperskosten inbegrepen. De stip toont hoe goed de aanbieder past bij je regio. Hoe we prijzen → · USD naar EUR-koers van 14 aug 2026

Prijsgeschiedenis US$ 255,65 -32% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 jun 2026 · dashed = a gap over a week

Asiimov op andere wapens

5 wapens dragen deze afwerking

Cheapest way into the family: P250 (Asiimov) at € 8,59 · P90 (Asiimov) tops it at € 132,60.

Zelfde collectie (The Danger Zone Collection): Neo-Noir · Mecha Industries · Magnesium · Nevermore · Flashback · Signal · Alle 17 items →

AK-47 (Asiimov): design, slijtage en markt

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Geclassificeerd from The Danger Zone Collection can craft into this skin.

The Danger Zone Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.

Trade-up-calculator →
Market read

Over 27 markten bewoog de FN-bodem -31.7% in 58 dagen: € 324,62 → € 221,69.

Goedkoopste platform vs Steam op dit moment: € 228,49 verschil (54%).

Bronnen: Valve-itemdata · onze prijssnapshot van 27 markten.
Hoeveel kost AK-47 (Asiimov)?

AK-47 (Asiimov) begint bij € 31,62 op 27 marktplaatsen in onze vergelijking, koperskosten inbegrepen. Huidige bodems per slijtage: FN € 221,69 · MW € 42,98 · FT € 33,32 · WW € 33,17 · BS € 31,62. Steam vraagt € 485,59 voor dezelfde aanbieding.

Waar kan ik AK-47 (Asiimov) verkopen of verzilveren?

De beste netto-uitbetaling is nu € 215,14 op DMarket na de verkoopkosten — het tabblad Verkopen rangschikt elk platform. Steam betaalt € 409,17 in je portemonnee, maar Steam-geld kan niet als echt geld opgenomen worden.

Bestaat AK-47 (Asiimov) in StatTrak of Souvenir?

Ja — deze skin wordt ook als StatTrak (vanaf € 395,85), Souvenir (vanaf € 867,14) verhandeld. Wissel met de Kwaliteit-knoppen hierboven; elk getal op de pagina herberekent voor de gekozen variant.

Hoe kom ik aan AK-47 (Asiimov)?

Hij dropt uit Danger Zone Case (de container zelf wordt vanaf € 0,971 verhandeld), of je koopt hem direct vanaf € 31,62 op de marktplaatsen hierboven — een specifieke skin kopen is bijna altijd goedkoper dan er containers voor openen.