FAMAS (CaliCamo) Tarkastele pelissä
float 0.00 0.60

FAMAS (CaliCamo)

Teollisuusluokka Souvenir +4% · 9 pv+14.3% · 32 pv

FAMAS (CaliCamo) on Industrial-luokan FAMAS-skini CS2:ssa. Se putoaa kotelosta Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package.

Item facts

HarvinaisuusTeollisuusluokkaFAMAS-skinit
Tippuu kohteestaStockholm 2021 Mirage Souvenir Packagekotelo alkaen 2,49 €
Myyty / pv~1.7Kkaikki markkinat
LikviditeettiKorkeamyyntinopeus
Reilu hinta4,65 €ehdotettu
58 pv haarukka€3.22 – €5.65alin pyyntihinta, min–max
Steam-erotus0,104 €2 % · pyyntihinta vs ostotarjous

FAMAS (CaliCamo)-hinnat 23 markkinalla

Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →
Virallinen
Steam Market
Ei rahaksi nostoaPankkikortti · PayPal
5,61 €+20% enemmän kuin Skinport
Näytä
Paras hinta
Kauppapaikka36 tarjoustaKYC
4,66 €−17% vs Steam
Näytä tarjous
#2
Pikamyynti19 tarjoustaKYC
4,74 €+0,09 €
Näytä tarjous
#3
P2P60 tarjousta
4,76 €+0,10 €
Näytä tarjous
#4
Kauppapaikka40 tarjoustaKYC
4,79 €+0,13 €
Näytä tarjous
#5
Pikamyynti30 tarjousta
4,83 €+0,17 €
Näytä tarjous
#6
Kiinan markkina131 tarjoustaKYC
4,84 €+0,18 €
Näytä tarjous
#7
Kiinan markkina143 tarjoustaKYC
4,86 €+0,20 €
Näytä tarjous
#8
Kauppapaikka140 tarjoustaKYC
4,91 €+0,25 €
Näytä tarjous

Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 14.8.2026

Hintahistoria 5,37 $ +19% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17.6.2026 · dashed = a gap over a week

CaliCamo muissa aseissa

3 asetta kantaa tätä viimeistelyä

Cheapest way into the family: XM1014 (CaliCamo) at 0,069 € · Negev (CaliCamo) tops it at 8,71 €.

Sama kokoelma (The 2021 Mirage Collection): Aavikon Hydra · Aavikkokettu · Purppura DDPAT · Kuivuus · Hienostunut köynnös · Saalis · Kaikki 19 esinettä →

FAMAS (CaliCamo): design, kuluma ja markkinat

Trade-up position

This + 9 more Teollisuusluokka from The 2021 Mirage Collection craft into one of:

Trade-up-laskuri →
Market read

26 markkinalla FN-pohja liikkui +18.8 % 58 päivässä: 3,92 € → 4,66 €.

Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 0,827 € eroa (17 %).

Lähteet: Valven esinedata · hintatilannekuvamme 26 markkinalta.
Paljonko FAMAS (CaliCamo) maksaa?

FAMAS (CaliCamo) alkaa hinnasta 0,147 € vertailumme 26 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 4,66 € · MW 0,971 € · FT 0,321 € · WW 0,364 € · BS 0,243 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 5,61 €.

Missä voin myydä tai kotiuttaa FAMAS (CaliCamo)?

Paras nettomaksu juuri nyt on 4,66 € palvelussa DMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 5,51 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.

Onko FAMAS (CaliCamo) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?

Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa Souvenir (alkaen 1,57 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.

Miten saan FAMAS (CaliCamo)?

Se putoaa kotelosta Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package (itse säiliö vaihtaa omistajaa alkaen 2,49 €), tai voit ostaa sen suoraan alkaen 0,147 € yllä olevilta markkinapaikoilta — tietyn skinin ostaminen on lähes aina halvempaa kuin säiliöiden avaaminen sen takia.