M249 (Humidori) Tarkastele pelissä
float 0.00 0.50

M249 (Humidori)

Sotilasluokka Souvenir -2.8% · 9 pv+2.2% · 32 pv

M249 (Humidori) on Mil-Spec-luokan M249-skini CS2:ssa. Se putoaa kotelosta Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package.

Item facts

HarvinaisuusSotilasluokkaM249-skinit
Tippuu kohteestaStockholm 2021 Mirage Souvenir Packagekotelo alkaen 2,49 €
Myyty / pv~2.5Kkaikki markkinat
LikviditeettiKorkeamyyntinopeus
Reilu hinta3,48 €ehdotettu
58 pv haarukka€2.58 – €3.32alin pyyntihinta, min–max
Steam-erotus0,286 €6 % · pyyntihinta vs ostotarjous

M249 (Humidori)-hinnat 22 markkinalla

Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →
Virallinen
Steam Market
Ei rahaksi nostoaPankkikortti · PayPal
4,50 €+42% enemmän kuin CS.MONEY
Näytä
Paras hinta
Kauppapaikka13 tarjoustaKYC
3,17 €−29% vs Steam
Näytä tarjous
#2
P2P34 tarjousta
3,19 €+0,02 €
Näytä tarjous
#3
Kiinan markkina116 tarjoustaKYC
3,26 €+0,09 €
Näytä tarjous
#4
Pikamyynti12 tarjoustaKYC
3,28 €+0,10 €
Näytä tarjous
#5
Kiinan markkina166 tarjoustaKYC
3,30 €+0,12 €
Näytä tarjous
#6
Kauppapaikka115 tarjoustaKYC
3,30 €+0,13 €
Näytä tarjous
#7
Kiinan markkina84 tarjoustaKYC
3,34 €+0,17 €
Näytä tarjous
#8
Pikamyynti78 tarjousta
3,38 €+0,21 €
Näytä tarjous

Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 14.8.2026

Hintahistoria 3,66 $ +15% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17.6.2026 · dashed = a gap over a week

Sama kokoelma (The 2021 Mirage Collection): Aavikon Hydra · Aavikkokettu · Purppura DDPAT · Kuivuus · Hienostunut köynnös · Saalis · Kaikki 19 esinettä →

M249 (Humidori): design, kuluma ja markkinat

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Teollisuusluokka from The 2021 Mirage Collection can craft into this skin.

This + 9 more Sotilasluokka from The 2021 Mirage Collection craft into one of:

Trade-up-laskuri →
Market read

25 markkinalla FN-pohja liikkui +15.1 % 58 päivässä: 2,76 € → 3,17 €.

Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 1,15 € eroa (29 %).

Lähteet: Valven esinedata · hintatilannekuvamme 25 markkinalta.
Paljonko M249 (Humidori) maksaa?

M249 (Humidori) alkaa hinnasta 1,46 € vertailumme 25 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 3,17 € · MW 2,38 € · FT 1,86 € · WW 1,87 € · BS 2,31 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 4,50 €.

Missä voin myydä tai kotiuttaa M249 (Humidori)?

Paras nettomaksu juuri nyt on 2,91 € palvelussa CSFloat myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 4,21 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.

Onko M249 (Humidori) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?

Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa Souvenir (alkaen 3,17 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.

Miten saan M249 (Humidori)?

Se putoaa kotelosta Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package (itse säiliö vaihtaa omistajaa alkaen 2,49 €), tai voit ostaa sen suoraan alkaen 1,46 € yllä olevilta markkinapaikoilta — tietyn skinin ostaminen on lähes aina halvempaa kuin säiliöiden avaaminen sen takia.