UMP-45 (Grand Prix) Prohlédnout ve hře
float 0.25 0.35

UMP-45 (Grand Prix)

Omezené StatTrak +6.7% · 9 d+7.6% · 32 d

UMP-45 (Grand Prix) je skin UMP-45 kvality Restricted v CS2. Padá z bedny Chroma 2 Case.

FN/MW pro tento skin neexistují — float začíná na 0.25, takže čistý FT je to nejnovější, co existuje

Item facts

VzácnostOmezenéSkiny UMP-45
Vypadává zChroma 2 Casebedna od 70,58 Kč · šance úrovně 16.0 %
Vydánoduben 2015s Chroma 2 Case
Prodáno / den~325všechny trhy
LikviditaVysokájak rychle se prodává
Férová cena26,76 Kčnavrženo
rozpětí 58 dCZK 10 – CZK 25nejnižší požadovaná cena, min–max

Ceny UMP-45 (Grand Prix) na 25 trzích

Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →
Nejlepší cena
Tržiště137 nabídekKYC
25,00 Kč
Zobrazit nabídku
#2
Čínské tržiště327 nabídekKYC
25,29 Kč+0,29 Kč
Zobrazit nabídku
#3
Tržiště55 nabídekKYC
25,42 Kč+0,42 Kč
Zobrazit nabídku
#4
Čínské tržiště92 nabídekKYC
25,73 Kč+0,74 Kč
Zobrazit nabídku
#5
Tržiště81 nabídekKYC
26,05 Kč+1,05 Kč
Zobrazit nabídku
#6
Čínské tržiště167 nabídekKYC
26,15 Kč+1,16 Kč
Zobrazit nabídku
#7
Okamžitý prodej25 nabídekKYC
26,26 Kč+1,26 Kč
Zobrazit nabídku
#8
Tržiště167 nabídek
26,26 Kč+1,26 Kč
Zobrazit nabídku

Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026

Historie cen 1,19 US$ +16% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week

Stejná kolekce (The Chroma 2 Collection): Eco · Neon Rider · Elite Build · Hyper Beast · Monkey Business · Worm God · Všech 15 předmětů →

UMP-45 (Grand Prix): design, opotřebení a trh

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Vojenská kvalita from The Chroma 2 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Omezené from The Chroma 2 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulačka →
Market read

Napříč 25 trhy se minimum FT pohnulo o +15.5 % za 58 dní: 21,64 Kč → 25,00 Kč.

Zdroje: data předmětů Valve · náš cenový snímek z 25 trhů.
Kolik stojí UMP-45 (Grand Prix)?

UMP-45 (Grand Prix) začíná na 24,16 Kč na 25 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FT 25,00 Kč.

Kde mohu prodat nebo zpeněžit UMP-45 (Grand Prix)?

Nejlepší čistá výplata je právě teď 24,50 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu podle toho, co ti skutečně zůstane.

Existuje UMP-45 (Grand Prix) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?

Ano — tento skin se obchoduje i jako StatTrak (od 24,16 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.

Jak získám UMP-45 (Grand Prix)?

Padá z Chroma 2 Case (kontejner samotný se obchoduje od 70,58 Kč), nebo ho koupíš přímo od 24,16 Kč na tržištích výše — koupit konkrétní skin je téměř vždy levnější než kvůli němu otevírat kontejnery.