CS2 Omezené skiny
Omezené je fialový grade, střední stupeň skinů zbraní. Dropy jsou časté, takže ceny zůstávají nízké a čistých, použitelných vzhledů je spousta.
Seřazeno podle objemu obchodů. Otevři libovolný skin, porovnej trhy a najdi nejlevnější nabídku.
All 60 skins
Aktualizováno před 14 h
M4A1-S (Icarus Fell) 8 285,38 Kč 26 markets -13.2% 65 /den SV
Desert Eagle (Blaze) 11 826,52 Kč 23 markets -9% 99 /den SV ST
AK-47 (Slate) 58,94 Kč 29 markets +0.7% 6.6K /den SV
Glock-18 (Fade) 26 408,96 Kč 23 markets -16.8% 18 /den SV ST
USP-S (Cyrex) 57,69 Kč 29 markets -11.6% 2.7K /den SV
AK-47 (Midnight Laminate) 42,22 Kč 25 markets +3.3% 3.7K /den SV ST
AWP (Atheris) 61,56 Kč 27 markets -7.6% 5.6K /den SV ST
MAC-10 (Sakkaku) 5,02 Kč 25 markets -17.8% 1.7K /den SV
AK-47 (Breakthrough) 35,14 Kč 23 markets -0.5% 3.5K /den SV ST
M4A1-S (Emphorosaur-S) 7,42 Kč 26 markets +4% 4.0K /den SV ST
M4A4 (Spider Lily) 92,56 Kč 28 markets -2.9% 1.9K /den SV ST
M4A1-S (Electrum) 12,14 Kč 23 markets -13.5% 3.1K /den SV ST
M4A1-S (Liquidation) 15,72 Kč 25 markets +1.9% 2.7K /den SV ST
M4A1-S (Flashback) 49,77 Kč 28 markets -7.3% 1.4K /den SV
Glock-18 (Nuclear Garden) 27,94 Kč 26 markets +1.4% 2.1K /den SV ST
AK-47 (Blue Laminate) 247,76 Kč 29 markets -1.4% 2.1K /den SV ST
M4A1-S (Night Terror) 8,95 Kč 29 markets -15.6% 4.4K /den SV ST
Glock-18 (Dragon Tattoo) 1 546,11 Kč 26 markets -18.2% 175 /den SV
Desert Eagle (Mulberry) 15,28 Kč 26 markets -7% 2.0K /den SV
MP7 (Fade) 123,99 Kč 27 markets -11.6% 2.4K /den SV ST
AK-47 (Orbit Mk01) 444,88 Kč 29 markets -2.7% 1.1K /den SV ST
USP-S (Ticket to Hell) 9,17 Kč 28 markets -17.2% 4.0K /den SV ST
MP7 (Amberline) 9,82 Kč 24 markets +0.6% 1.1K /den SV
USP-S (Royal Guard) 8,30 Kč 26 markets -2.7% 1.3K /den SV ST
Glock-18 (Block-18) 6,33 Kč 25 markets -8.9% 3.8K /den SV
AWP (Exothermic) 44,01 Kč 25 markets -7.7% 2.4K /den SV ST
Desert Eagle (Firebreathing) 12,01 Kč 26 markets -10.6% 4.4K /den SV ST
PP-Bizon (Space Cat) 9,17 Kč 29 markets -15.5% 773 /den SV ST
AWP (PAW) 37,50 Kč 28 markets +3.2% 4.0K /den SV ST
MP9 (Mount Fuji) 87,75 Kč 28 markets -13.9% 1.1K /den SV ST
Glock-18 (Weasel) 20,74 Kč 27 markets -6.8% 953 /den SV ST
M4A1-S (Bright Water) 665,57 Kč 26 markets -1.4% 408 /den SV ST
M4A4 (Evil Daimyo) 48,92 Kč 28 markets -4.7% 2.6K /den SV ST
Desert Eagle (Trigger Discipline) 9,95 Kč 29 markets -15.4% 2.4K /den SV
Desert Eagle (Emerald Jörmungandr) 7 469,89 Kč 24 markets -14.6% 30 /den SV ST
AWP (Worm God) 40,17 Kč 28 markets +2% 2.3K /den SV
Tec-9 (Whiteout) 20,30 Kč 26 markets -10.8% 1.2K /den SV ST
Five-SeveN (Boost Protocol) 60,25 Kč 27 markets +2.4% 971 /den SV ST
Galil AR (Galigator) 10,04 Kč 25 markets -10.7% 1.0K /den SV ST
XM1014 (Zombie Offensive) 8,30 Kč 28 markets -16.6% 1.1K /den SV
MP9 (Arctic Tri-Tone) 42,57 Kč 25 markets -10.4% 995 /den SV
USP-S (Sleeping Potion) 12,66 Kč 23 markets -24.7% 2.0K /den SV
M4A1-S (Nitro) 7,64 Kč 29 markets +4% 3.5K /den SV ST
MP9 (Urban Sovereign) 9,84 Kč 24 markets -4.8% 817 /den SV ST
G3SG1 (Dream Glade) 6,55 Kč 27 markets -17.5% 786 /den SV ST
Glock-18 (Umbral Rabbit) 5,68 Kč 25 markets -11.1% 2.2K /den SV ST
AWP (Exoskeleton) 67,67 Kč 28 markets -3.8% 2.3K /den SV
M4A1-S (Glitched Paint) 22,03 Kč 24 markets -8.2% 2.3K /den SV
AWP (POP AWP) 113,73 Kč 25 markets -5.3% 1.1K /den SV ST
M4A1-S (Basilisk) 125,30 Kč 27 markets -13.2% 1.7K /den SV
FAMAS (Styx) 177,25 Kč 25 markets -13.1% 389 /den SV ST
MP7 (Just Smile) 5,46 Kč 26 markets -11% 1.3K /den SV ST
M4A4 (Turbine) 19,86 Kč 25 markets +1.4% 1.6K /den SV
Glock-18 (Trace Lock) 13,75 Kč 23 markets -8.7% 1.6K /den SV
M4A4 (Sheet Lightning) 9,82 Kč 26 markets -5.4% 1.3K /den SV ST
Desert Eagle (Crimson Web) 180,31 Kč 28 markets -10.4% 2.0K /den SV
AWP (Pit Viper) 16,37 Kč 27 markets 0% 1.7K /den SV ST
FAMAS (ZX Spectron) 38,64 Kč 28 markets -6.3% 757 /den SV ST
SSG 08 (Rapid Transit) 17,90 Kč 25 markets +6.9% 1.1K /den SV ST
AWP (Phobos) 38,42 Kč 28 markets -2.9% 1.8K /den
M4A1-S (Icarus Fell) SV 65/den · 26 trhů 8 285,38 Kč -13.2% 65 26
Desert Eagle (Blaze) SV 99/den · 23 trhů 11 826,52 Kč -9% 99 23
AK-47 (Slate) ST SV 6.6K/den · 29 trhů 58,94 Kč +0.7% 6.6K 29
Glock-18 (Fade) SV 18/den · 23 trhů 26 408,96 Kč -16.8% 18 23
USP-S (Cyrex) ST SV 2.7K/den · 29 trhů 57,69 Kč -11.6% 2.7K 29
AK-47 (Midnight Laminate) SV 3.7K/den · 25 trhů 42,22 Kč +3.3% 3.7K 25
AWP (Atheris) ST SV 5.6K/den · 27 trhů 61,56 Kč -7.6% 5.6K 27
MAC-10 (Sakkaku) ST SV 1.7K/den · 25 trhů 5,02 Kč -17.8% 1.7K 25
AK-47 (Breakthrough) SV 3.5K/den · 23 trhů 35,14 Kč -0.5% 3.5K 23
M4A1-S (Emphorosaur-S) ST SV 4.0K/den · 26 trhů 7,42 Kč +4% 4.0K 26
M4A4 (Spider Lily) ST SV 1.9K/den · 28 trhů 92,56 Kč -2.9% 1.9K 28
M4A1-S (Electrum) ST SV 3.1K/den · 23 trhů 12,14 Kč -13.5% 3.1K 23
M4A1-S (Liquidation) ST SV 2.7K/den · 25 trhů 15,72 Kč +1.9% 2.7K 25
M4A1-S (Flashback) ST SV 1.4K/den · 28 trhů 49,77 Kč -7.3% 1.4K 28
Glock-18 (Nuclear Garden) SV 2.1K/den · 26 trhů 27,94 Kč +1.4% 2.1K 26
AK-47 (Blue Laminate) ST SV 2.1K/den · 29 trhů 247,76 Kč -1.4% 2.1K 29
M4A1-S (Night Terror) ST SV 4.4K/den · 29 trhů 8,95 Kč -15.6% 4.4K 29
Glock-18 (Dragon Tattoo) ST SV 175/den · 26 trhů 1 546,11 Kč -18.2% 175 26
Desert Eagle (Mulberry) SV 2.0K/den · 26 trhů 15,28 Kč -7% 2.0K 26
MP7 (Fade) SV 2.4K/den · 27 trhů 123,99 Kč -11.6% 2.4K 27
AK-47 (Orbit Mk01) ST SV 1.1K/den · 29 trhů 444,88 Kč -2.7% 1.1K 29
USP-S (Ticket to Hell) ST SV 4.0K/den · 28 trhů 9,17 Kč -17.2% 4.0K 28
MP7 (Amberline) ST SV 1.1K/den · 24 trhů 9,82 Kč +0.6% 1.1K 24
USP-S (Royal Guard) SV 1.3K/den · 26 trhů 8,30 Kč -2.7% 1.3K 26
Glock-18 (Block-18) ST SV 3.8K/den · 25 trhů 6,33 Kč -8.9% 3.8K 25
AWP (Exothermic) SV 2.4K/den · 25 trhů 44,01 Kč -7.7% 2.4K 25
Desert Eagle (Firebreathing) ST SV 4.4K/den · 26 trhů 12,01 Kč -10.6% 4.4K 26
PP-Bizon (Space Cat) ST SV 773/den · 29 trhů 9,17 Kč -15.5% 773 29
AWP (PAW) ST SV 4.0K/den · 28 trhů 37,50 Kč +3.2% 4.0K 28
MP9 (Mount Fuji) ST SV 1.1K/den · 28 trhů 87,75 Kč -13.9% 1.1K 28
Glock-18 (Weasel) ST SV 953/den · 27 trhů 20,74 Kč -6.8% 953 27
M4A1-S (Bright Water) ST SV 408/den · 26 trhů 665,57 Kč -1.4% 408 26
M4A4 (Evil Daimyo) ST SV 2.6K/den · 28 trhů 48,92 Kč -4.7% 2.6K 28
Desert Eagle (Trigger Discipline) ST SV 2.4K/den · 29 trhů 9,95 Kč -15.4% 2.4K 29
Desert Eagle (Emerald Jörmungandr) SV 30/den · 24 trhů 7 469,89 Kč -14.6% 30 24
AWP (Worm God) ST SV 2.3K/den · 28 trhů 40,17 Kč +2% 2.3K 28
Tec-9 (Whiteout) SV 1.2K/den · 26 trhů 20,30 Kč -10.8% 1.2K 26
Five-SeveN (Boost Protocol) ST SV 971/den · 27 trhů 60,25 Kč +2.4% 971 27
Galil AR (Galigator) ST SV 1.0K/den · 25 trhů 10,04 Kč -10.7% 1.0K 25
XM1014 (Zombie Offensive) ST SV 1.1K/den · 28 trhů 8,30 Kč -16.6% 1.1K 28
MP9 (Arctic Tri-Tone) SV 995/den · 25 trhů 42,57 Kč -10.4% 995 25
USP-S (Sleeping Potion) SV 2.0K/den · 23 trhů 12,66 Kč -24.7% 2.0K 23
M4A1-S (Nitro) SV 3.5K/den · 29 trhů 7,64 Kč +4% 3.5K 29
MP9 (Urban Sovereign) ST SV 817/den · 24 trhů 9,84 Kč -4.8% 817 24
G3SG1 (Dream Glade) ST SV 786/den · 27 trhů 6,55 Kč -17.5% 786 27
Glock-18 (Umbral Rabbit) ST SV 2.2K/den · 25 trhů 5,68 Kč -11.1% 2.2K 25
AWP (Exoskeleton) ST SV 2.3K/den · 28 trhů 67,67 Kč -3.8% 2.3K 28
M4A1-S (Glitched Paint) SV 2.3K/den · 24 trhů 22,03 Kč -8.2% 2.3K 24
AWP (POP AWP) SV 1.1K/den · 25 trhů 113,73 Kč -5.3% 1.1K 25
M4A1-S (Basilisk) ST SV 1.7K/den · 27 trhů 125,30 Kč -13.2% 1.7K 27
FAMAS (Styx) SV 389/den · 25 trhů 177,25 Kč -13.1% 389 25
MP7 (Just Smile) ST SV 1.3K/den · 26 trhů 5,46 Kč -11% 1.3K 26
M4A4 (Turbine) ST SV 1.6K/den · 25 trhů 19,86 Kč +1.4% 1.6K 25
Glock-18 (Trace Lock) SV 1.6K/den · 23 trhů 13,75 Kč -8.7% 1.6K 23
M4A4 (Sheet Lightning) SV 1.3K/den · 26 trhů 9,82 Kč -5.4% 1.3K 26
Desert Eagle (Crimson Web) ST SV 2.0K/den · 28 trhů 180,31 Kč -10.4% 2.0K 28
AWP (Pit Viper) SV 1.7K/den · 27 trhů 16,37 Kč 0% 1.7K 27
FAMAS (ZX Spectron) ST SV 757/den · 28 trhů 38,64 Kč -6.3% 757 28
SSG 08 (Rapid Transit) ST SV 1.1K/den · 25 trhů 17,90 Kč +6.9% 1.1K 25
AWP (Phobos) ST SV 1.8K/den · 28 trhů 38,42 Kč -2.9% 1.8K 28 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Jak stanovujeme ceny →
CS2 Omezené skiny: the guide
Kde Restricted sedí na žebříčku vzácnosti
Restricted je fialová třída, třetí příčka v barevném systému zbraňových skinů. Nad ní jsou Mil-Spec (modrá), pak Classified (růžová), pak Covert (červená), přičemž rare special předměty (nože a rukavice) stojí mimo zbraňový žebříček. Restricted je praktická střední úroveň: jasný krok nahoru v kvalitě povrchu oproti modrému Mil-Specu, ale daleko od cenového skoku, který začíná u růžového Classified. Většina beden a kolekcí obsahuje několik Restricted skinů, takže třída pokrývá širokou škálu zbraní a stylů.
Proč většina Restricted skinů zůstává levná
Drop raty beden řadí Restricted na 15,98% na otevření, hned za Mil-Spec s 79,92%. Tahle vysoká šance znamená těžkou a stálou nabídku, takže většina Restricted skinů se usadí poblíž minima Steam Community Marketu a málokdy se od něj vzdálí. Poptávka je široká, ale mělká: spousta hráčů chce čistý fialový skin, ale málokdo zaplatí příplatek, když je podobný vzhled na jednu bednu daleko. Výsledkem je hluboký pool použitelných a dobře vypadajících povrchů dostupných za pakatel.
Restricted skiny jako vstupy do trade-upů
Trade-up kontrakt bere 10 skinů stejné třídy a vrací jeden skin o úroveň výš, takže 10 Restricted vstupů vyrobí jeden Classified. Exteriér výstupu určuje průměrný float tvých 10 vstupů, naškálovaný do vlastního rozsahu opotřebení výsledného skinu, a proto jsou nízko-floatové vstupy do trade-upů ceněné. Protože jsou levné Restricted skiny hojné, jsou standardním a levným palivem na farmení Classified výstupů. Kontrakt se vždy posune jen o jednu úroveň, takže Restricted nemůže skočit rovnou na Covert.
Co občas udělá z Restricted skinu cennost
V rámci třídy žene cenu nejdřív exteriér a float: Factory New nebo nízko-floatový kus žádaného povrchu může stát mnohonásobek otřískaného Field-Tested stejného skinu. StatTrak verze přidávají samostatný příplatek, protože jsou mnohem vzácnější než standardní varianta. Největší skoky přicházejí z nalepených vzácných samolepek, hlavně hol a craft kombinací ze starých turnajů, které můžou hodnotu samotného skinu zastínit. Hrstka povrchů taky získává z vyhledávaných paint-seed vzorů, i když vzor hraje roli jen u skinů, kde seed viditelně mění vzhled.
Float, exteriér a StatTrak uvnitř jednoho Restricted skinu
Každý Restricted skin má vlastní strop floatu, takže ne všechny dosáhnou Factory New; některé se rodí jen od Minimal Wear nebo hůř, což mění, jak čistě může vypadat nejlevnější kus. Jako kupec porovnáváš stejný povrch napříč exteriéry, kde nižší float znamená čistší povrch a obvykle vyšší cenu. StatTrak přidá počítadlo zabití a cenový příplatek, ale jinak je to totožný povrch. Přečtení floatu a exteriéru konkrétní nabídky ti o její skutečné hodnotě řekne víc než samotný štítek třídy.
Restricted versus třídy kolem něj
Proti Mil-Specu nesou Restricted skiny obecně detailnější povrchy a o trochu víc prestiže, ale obě třídy zůstávají dostupné díky vysokým drop ratům. Proti Classified je rozdíl v nabídce: Classified padá jen s 3,20%, zhruba pětkrát řidčeji než Restricted, což je hlavní důvod, proč ceny Classified sedí mnohem výš. Pokud chceš skin přátelský k peněžence, který přesto vypadá záměrně místo defaultně, je Restricted obvykle nejlepší hodnotové pásmo, než ceny vyšplhají u růžové úrovně.
Co znamená Restricted (fialová) v CS2?
Restricted je fialová třída zbraňových skinů, střední úroveň, která sedí nad Mil-Spec (modrá) a pod Classified (růžová) a Covert (červená). Signalizuje lepší povrch než běžné modré skiny bez příplatku za vzácnost vyšších tříd.
Jaká je šance na Restricted skin z bedny?
Restricted skiny padají s 15,98% na otevření bedny. To z nich dělá druhý nejběžnější tah hned za Mil-Spec s 79,92%, a proto je nabídka vysoká a ceny zůstávají nízké.
Kolik Restricted skinů potřebuješ na trade-up?
Deset. Trade-up kontrakt bere 10 skinů stejné třídy a vyhodí jeden skin o úroveň výš, takže 10 Restricted vstupů dá jeden Classified. Exteriér výstupu vychází z průměrného floatu těch 10 vstupů.
Proč je většina Restricted skinů tak levná?
Protože drop rate 15,98% tvoří velkou a stálou nabídku, zatímco poptávka je široká, ale ne hluboká. Většina kusů se usadí poblíž minima Steam marketu, takže čistý Restricted skin často stojí velmi málo.
Může být Restricted skin někdy drahý?
Ano. Nízko-floatové nebo Factory New kusy oblíbených povrchů, StatTrak verze, vyhledávané paint seedy a hlavně vzácné nalepené samolepky můžou Restricted skin vytlačit daleko nad jeho základní cenu.
Jsou Restricted skiny dobrá rozpočtová volba?
Patří k nejlepším hodnotovým pásmům v CS2. Dostaneš detailnější povrch než u defaultních nebo Mil-Spec skinů za zlomek cen Classified nebo Covertu, a to s hlubokým výběrem zbraní.