CS2 Utajené skiny
Utajené je červený, nejvyšší grade skinů zbraní z beden a kolekcí, o stupeň níž než speciální nože a rukavice. Jsou to nejvzácnější dropy z beden a nejlépe rozpoznatelné skiny ve hře.
V čele seznamu jsou nejobchodovanější Utajené. Otevři libovolný skin, porovnej ceny napříč trhy a zjisti, kde je nejlevnější ho koupit nebo nejvýhodnější prodat.
All 60 skins
Aktualizováno před 15 h
M4A1-S (Fade) 2 748,71 Kč 23 markets -15.4% 1.1K /den SV ST
M4A1-S (Printstream) 2 465,15 Kč 25 markets -4.4% 1.2K /den SV ST
AK-47 (Inheritance) 526,52 Kč 27 markets -5.9% 4.8K /den SV
AWP (Gungnir) 128 765,44 Kč 21 markets -1% 7 /den SV ST
Desert Eagle (Printstream) 558,82 Kč 29 markets -5.6% 6.7K /den SV ST
AK-47 (Vulcan) 2 018,31 Kč 27 markets -9.3% 1.2K /den SV ST
USP-S (Printstream) 565,81 Kč 26 markets -4.9% 5.4K /den SV ST
AWP (Printstream) 748,95 Kč 26 markets -4.3% 3.6K /den SV ST
AK-47 (Bloodsport) 2 154,31 Kč 27 markets -8.2% 1.7K /den SV
AWP (Dragon Lore) 92 969,78 Kč 25 markets -0.3% 19 /den SV ST
AWP (Asiimov) 1 458,40 Kč 27 markets -6.9% 1.9K /den SV
AK-47 (Wild Lotus) 77 363,41 Kč 21 markets -4.1% 8 /den SV ST
AWP (Lightning Strike) 8 908,64 Kč 24 markets -6.6% 257 /den SV
AWP (Desert Hydra) 16 928,62 Kč 26 markets -6.7% 83 /den SV ST
M4A4 (Temukau) 421,52 Kč 25 markets -8% 2.9K /den SV
AK-47 (Gold Arabesque) 18 335,94 Kč 27 markets -6.8% 66 /den SV ST
AK-47 (Fuel Injector) 1 801,33 Kč 25 markets -3.9% 882 /den SV ST
AK-47 (Asiimov) 692,20 Kč 29 markets +3.3% 2.8K /den SV ST
AK-47 (Oligarch) 464,74 Kč 24 markets -1.7% 2.5K /den SV
AWP (Fade) 11 792,69 Kč 26 markets -15.3% 79 /den SV ST
AWP (Chrome Cannon) 450,99 Kč 27 markets -2.5% 2.7K /den SV
AK-47 (B the Monster) 840,20 Kč 24 markets -8.7% 1.4K /den SV ST
AK-47 (Fire Serpent) 10 249,38 Kč 25 markets +3.6% 138 /den SV ST
AWP (Queen's Gambit) 593,31 Kč 24 markets +0.8% 1.9K /den SV ST
MP9 (Starlight Protector) 1 076,45 Kč 28 markets -13.4% 529 /den SV ST
M4A1-S (Player Two) 916,38 Kč 27 markets -8.1% 991 /den SV ST
AK-47 (Nightwish) 969,86 Kč 28 markets -13.5% 1.1K /den SV ST
M4A4 (Buzz Kill) 1 794,08 Kč 26 markets -11.2% 179 /den SV ST
M4A4 (Emperor) 1 001,30 Kč 28 markets -10.9% 965 /den SV ST
Glock-18 (Fully Tuned) 650,07 Kč 25 markets +1% 1.7K /den SV ST
M4A1-S (Vaporwave) 725,81 Kč 26 markets -9% 1.9K /den SV ST
AWP (Neo-Noir) 764,23 Kč 28 markets -6.1% 1.7K /den SV ST
M4A4 (Neo-Noir) 444,22 Kč 28 markets -4.6% 1.6K /den SV ST
M4A4 (Asiimov) 1 499,44 Kč 27 markets -4% 726 /den SV ST
M4A1-S (Cyrex) 3 170,45 Kč 28 markets -3.3% 297 /den SV ST
AK-47 (Empress) 1 857,43 Kč 26 markets -7% 887 /den SV ST
M4A4 (Full Throttle) 435,27 Kč 25 markets -9.5% 2.1K /den SV ST
SSG 08 (Dragonfire) 1 815,74 Kč 28 markets -4.4% 250 /den SV
M4A4 (Eye of Horus) 2 767,05 Kč 23 markets -9.3% 182 /den SV ST
AWP (Wildfire) 672,55 Kč 27 markets -1.5% 2.2K /den SV
AK-47 (Aphrodite) 187,07 Kč 25 markets +1.3% 4.6K /den SV ST
MP7 (Bloodsport) 391,61 Kč 28 markets -1.9% 1.9K /den SV ST
P90 (Asiimov) 3 081,60 Kč 27 markets -7.3% 179 /den SV ST
AK-47 (Head Shot) 407,15 Kč 26 markets +1.8% 3.0K /den SV ST
AK-47 (Leet Museo) 1 245,35 Kč 28 markets -7.6% 544 /den SV ST
USP-S (Kill Confirmed) 1 005,88 Kč 28 markets -12.9% 1.8K /den SV ST
AK-47 (Legion of Anubis) 519,75 Kč 27 markets -4.2% 1.9K /den SV
AK-47 (X-Ray) 5 323,88 Kč 25 markets -6.1% 48 /den SV ST
P250 (See Ya Later) 1 793,69 Kč 28 markets -11.7% 179 /den SV ST
M4A1-S (Golden Coil) 896,95 Kč 26 markets -7.9% 1.3K /den SV
AWP (CMYK) 1 590,24 Kč 24 markets -11.3% 231 /den SV ST
AK-47 (Neon Rider) 682,59 Kč 28 markets -3.8% 2.2K /den SV ST
AWP (Man-o'-war) 2 135,53 Kč 25 markets -13.6% 167 /den SV ST
AWP (Oni Taiji) 4 584,09 Kč 27 markets -15.4% 115 /den SV
AWP (LongDog) 658,49 Kč 24 markets -9.6% 1.2K /den SV ST
AK-47 (Neon Revolution) 1 924,88 Kč 28 markets +0.9% 534 /den SV ST
M4A1-S (Mecha Industries) 1 909,82 Kč 27 markets -4.7% 424 /den SV ST
USP-S (Traitor) 550,75 Kč 29 markets -7.6% 2.4K /den SV ST
M4A4 (In Living Color) 492,24 Kč 27 markets -1.7% 1.1K /den SV ST
FAMAS (Roll Cage) 1 810,94 Kč 27 markets -4.2% 122 /den
M4A1-S (Fade) SV 1.1K/den · 23 trhů 2 748,71 Kč -15.4% 1.1K 23
M4A1-S (Printstream) ST SV 1.2K/den · 25 trhů 2 465,15 Kč -4.4% 1.2K 25
AK-47 (Inheritance) ST SV 4.8K/den · 27 trhů 526,52 Kč -5.9% 4.8K 27
AWP (Gungnir) SV 7/den · 21 trhů 128 765,44 Kč -1% 7 21
Desert Eagle (Printstream) ST SV 6.7K/den · 29 trhů 558,82 Kč -5.6% 6.7K 29
AK-47 (Vulcan) ST SV 1.2K/den · 27 trhů 2 018,31 Kč -9.3% 1.2K 27
USP-S (Printstream) ST SV 5.4K/den · 26 trhů 565,81 Kč -4.9% 5.4K 26
AWP (Printstream) ST SV 3.6K/den · 26 trhů 748,95 Kč -4.3% 3.6K 26
AK-47 (Bloodsport) ST SV 1.7K/den · 27 trhů 2 154,31 Kč -8.2% 1.7K 27
AWP (Dragon Lore) SV 19/den · 25 trhů 92 969,78 Kč -0.3% 19 25
AWP (Asiimov) ST SV 1.9K/den · 27 trhů 1 458,40 Kč -6.9% 1.9K 27
AK-47 (Wild Lotus) SV 8/den · 21 trhů 77 363,41 Kč -4.1% 8 21
AWP (Lightning Strike) ST SV 257/den · 24 trhů 8 908,64 Kč -6.6% 257 24
AWP (Desert Hydra) SV 83/den · 26 trhů 16 928,62 Kč -6.7% 83 26
M4A4 (Temukau) ST SV 2.9K/den · 25 trhů 421,52 Kč -8% 2.9K 25
AK-47 (Gold Arabesque) SV 66/den · 27 trhů 18 335,94 Kč -6.8% 66 27
AK-47 (Fuel Injector) ST SV 882/den · 25 trhů 1 801,33 Kč -3.9% 882 25
AK-47 (Asiimov) ST SV 2.8K/den · 29 trhů 692,20 Kč +3.3% 2.8K 29
AK-47 (Oligarch) ST SV 2.5K/den · 24 trhů 464,74 Kč -1.7% 2.5K 24
AWP (Fade) SV 79/den · 26 trhů 11 792,69 Kč -15.3% 79 26
AWP (Chrome Cannon) ST SV 2.7K/den · 27 trhů 450,99 Kč -2.5% 2.7K 27
AK-47 (B the Monster) SV 1.4K/den · 24 trhů 840,20 Kč -8.7% 1.4K 24
AK-47 (Fire Serpent) ST SV 138/den · 25 trhů 10 249,38 Kč +3.6% 138 25
AWP (Queen's Gambit) ST SV 1.9K/den · 24 trhů 593,31 Kč +0.8% 1.9K 24
MP9 (Starlight Protector) ST SV 529/den · 28 trhů 1 076,45 Kč -13.4% 529 28
M4A1-S (Player Two) ST SV 991/den · 27 trhů 916,38 Kč -8.1% 991 27
AK-47 (Nightwish) ST SV 1.1K/den · 28 trhů 969,86 Kč -13.5% 1.1K 28
M4A4 (Buzz Kill) ST SV 179/den · 26 trhů 1 794,08 Kč -11.2% 179 26
M4A4 (Emperor) ST SV 965/den · 28 trhů 1 001,30 Kč -10.9% 965 28
Glock-18 (Fully Tuned) ST SV 1.7K/den · 25 trhů 650,07 Kč +1% 1.7K 25
M4A1-S (Vaporwave) ST SV 1.9K/den · 26 trhů 725,81 Kč -9% 1.9K 26
AWP (Neo-Noir) ST SV 1.7K/den · 28 trhů 764,23 Kč -6.1% 1.7K 28
M4A4 (Neo-Noir) ST SV 1.6K/den · 28 trhů 444,22 Kč -4.6% 1.6K 28
M4A4 (Asiimov) ST SV 726/den · 27 trhů 1 499,44 Kč -4% 726 27
M4A1-S (Cyrex) ST SV 297/den · 28 trhů 3 170,45 Kč -3.3% 297 28
AK-47 (Empress) ST SV 887/den · 26 trhů 1 857,43 Kč -7% 887 26
M4A4 (Full Throttle) ST SV 2.1K/den · 25 trhů 435,27 Kč -9.5% 2.1K 25
SSG 08 (Dragonfire) ST SV 250/den · 28 trhů 1 815,74 Kč -4.4% 250 28
M4A4 (Eye of Horus) SV 182/den · 23 trhů 2 767,05 Kč -9.3% 182 23
AWP (Wildfire) ST SV 2.2K/den · 27 trhů 672,55 Kč -1.5% 2.2K 27
AK-47 (Aphrodite) SV 4.6K/den · 25 trhů 187,07 Kč +1.3% 4.6K 25
MP7 (Bloodsport) ST SV 1.9K/den · 28 trhů 391,61 Kč -1.9% 1.9K 28
P90 (Asiimov) ST SV 179/den · 27 trhů 3 081,60 Kč -7.3% 179 27
AK-47 (Head Shot) ST SV 3.0K/den · 26 trhů 407,15 Kč +1.8% 3.0K 26
AK-47 (Leet Museo) ST SV 544/den · 28 trhů 1 245,35 Kč -7.6% 544 28
USP-S (Kill Confirmed) ST SV 1.8K/den · 28 trhů 1 005,88 Kč -12.9% 1.8K 28
AK-47 (Legion of Anubis) ST SV 1.9K/den · 27 trhů 519,75 Kč -4.2% 1.9K 27
AK-47 (X-Ray) SV 48/den · 25 trhů 5 323,88 Kč -6.1% 48 25
P250 (See Ya Later) ST SV 179/den · 28 trhů 1 793,69 Kč -11.7% 179 28
M4A1-S (Golden Coil) ST SV 1.3K/den · 26 trhů 896,95 Kč -7.9% 1.3K 26
AWP (CMYK) SV 231/den · 24 trhů 1 590,24 Kč -11.3% 231 24
AK-47 (Neon Rider) ST SV 2.2K/den · 28 trhů 682,59 Kč -3.8% 2.2K 28
AWP (Man-o'-war) ST SV 167/den · 25 trhů 2 135,53 Kč -13.6% 167 25
AWP (Oni Taiji) ST SV 115/den · 27 trhů 4 584,09 Kč -15.4% 115 27
AWP (LongDog) SV 1.2K/den · 24 trhů 658,49 Kč -9.6% 1.2K 24
AK-47 (Neon Revolution) ST SV 534/den · 28 trhů 1 924,88 Kč +0.9% 534 28
M4A1-S (Mecha Industries) ST SV 424/den · 27 trhů 1 909,82 Kč -4.7% 424 27
USP-S (Traitor) ST SV 2.4K/den · 29 trhů 550,75 Kč -7.6% 2.4K 29
M4A4 (In Living Color) ST SV 1.1K/den · 27 trhů 492,24 Kč -1.7% 1.1K 27
FAMAS (Roll Cage) ST SV 122/den · 27 trhů 1 810,94 Kč -4.2% 122 27 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Jak stanovujeme ceny →
CS2 Utajené skiny: the guide
Co řadí skin do třídy Covert
Covert je červená vzácnost, nejvyšší třída udělovaná běžnému zbraňovému povrchu v CS2. Sedí na vrcholu zbraňového žebříčku (Consumer, Industrial, Mil-Spec, Restricted, Classified, Covert) a nad ním stojí jen zlaté rare special předměty, nože a rukavice. Standardní zbraňová bedna obvykle obsahuje přesně dva Covert povrchy, a proto má červená úroveň v každé kolekci ten nejmenší pool skinů.
Skutečné šance na vytažení Covertu
Při běžném otevírání bedny jsou zveřejněné drop raty Mil-Spec 79,92%, Restricted 15,98%, Classified 3,20%, Covert 0,64% a rare special předmět (nůž nebo rukavice) 0,26%. Takže Covert padne v průměru zhruba jednou za 156 otevření a jakékoli jedno otevření ti asi 25krát spíš dá modrý Mil-Spec než červený Covert. Exteriér a StatTrak status se pak hází zvlášť, takže vytažený Covert nezaručuje nízký float ani StatTrak verzi.
Coverty, které lidi vážně znají jménem
Mezi nejznámější červené patří AWP Dragon Lore, AWP a M4A4 Asiimov, M4A1-S a Desert Eagle Printstream, AWP a M4A4 Hyper Beast, AK-47 Neo-Noir, AK-47 Vulcan a M4A4 The Empress. Dragon Lore pochází z kolekce Cobblestone a je vlajkový grál, zatímco Printstream a Neo-Noir jsou bednové Coverty, které zůstávají likvidní a oblíbené v aktivních loadoutech. Tyhle názvy drží úroveň, protože se neustále objevují v profi hře a obchodních diskuzích, ne proto, že by to byly jediné Coverty.
Proč se dva Coverty můžou lišit o čtyři cifry
Každý skin v tomhle seznamu je červený, a přesto ceny běží od pár dolarů za battle-scarred běžný bednový Covert až po čtyři cifry a výš za grály. Hnací silou je nabídka, ne třída: bednové Coverty se ražou pořád, dokud bedna padá, takže zůstávají levné, zatímco skiny z vyřazených kolekcí nebo jen souvenirových dropů mají pevnou a zmenšující se nabídku. Nejjasnější příklad je Dragon Lore, protože pochází jen ze starší kolekce Cobblestone a jeho souvenirové verze nemají žádný přísun navíc.
Co tlačí jeden Covert nad druhý
U stejného povrchu je první páka float: Factory New nebo skoro nulový float kus skinu s velkým rozsahem opotřebení si říká o jasný příplatek oproti battle-scarred. Na to se navrší samolepky, a vzácné nalepené samolepky jako Katowice 2014 hola můžou hodnotu samotného skinu zastínit. StatTrak přidává na většině červených násobek, souvenirový původ hraje roli na površích, které ho mají, a u pár vzorů mění vzhled natolik samotný seed, že se naceňuje zvlášť.
Float, StatTrak a příběh opotřebení u červených
Coverty se prodávají napříč všemi pěti exteriéry, pokud to povrch dovolí, a stropy floatu se u skinů liší, takže některé Coverty se k Factory New nikdy nedostanou a jiné vypadají čistě i ve Field-Tested. StatTrak počítá zabití a existuje pro většinu bednových Covertů, ale ne pro každý souvenirový nebo kolekční povrch, takže si vždy ověř, než budeš počítat s tím, že je sledovaná verze dostupná. Protože je hod opotřebení nezávislý na hodu vzácnosti, kupec, který si na marketu vybírá konkrétní float a vzor, má mnohem větší kontrolu než ten, kdo otevírá naslepo.
Jaká je šance na Covert skin z bedny?
0,64% na otevření standardní zbraňové bedny. To je v průměru zhruba jeden Covert za 156 otevření, ještě před samostatnými hody na exteriér a StatTrak.
Jsou Covert skiny nejvzácnější předměty v CS2?
Ne. Covert je nejvzácnější běžná zbraňová třída, ale zlaté rare special předměty (nože a rukavice) jsou ještě vzácnější s 0,26% na bednu, o úroveň nad Covertem.
Jaký je nejdražší Covert skin?
Vyčnívá AWP Dragon Lore z kolekce Cobblestone, hlavně v souvenirové podobě s nízkým floatem nebo samolepkami profihráčů, která pravidelně dosahuje čtyř cifer a výš.
Proč některé Covert skiny stojí jen pár dolarů?
Bednové Coverty padají dál, dokud je jejich bedna v aktivním poolu, takže nabídka zůstává vysoká a ceny nízké, hlavně v opotřebených exteriérech jako Well-Worn a Battle-Scarred.
Je AWP Asiimov Covert?
Ano. AWP Asiimov i M4A4 Asiimov jsou oba třídy Covert. Vzor Asiimov se objevuje i na dalších zbraních v jiných vzácnostech, takže třída je na povrch, ne na vzor.
Mají všechny Covert skiny StatTrak verze?
Ne. Většina bednových Covertů StatTrak nabízí, ale několik kolekčních a jen souvenirových Covertů ne, takže si u konkrétního povrchu před koupí ověř dostupnost.