CS2 Fade skiny
Fade skiny mají po zbrani barevný přechod. Paint seed určuje, jak je úplný, což se měří jako procento Fade: vyšší znamená, že je vidět celý rozsah.
Plné 90 až 100% Fade nesou prémii a procento se ze seedu vyčte fade kalkulačkou. Otevři níže libovolný Fade a porovnej ceny napříč trhy.
All 37 skins
Aktualizováno před 14 h
Motýlek (Fade) Utajené 41 275,40 Kč 24 markets -12.8% 62 /den ST
Karambit (Fade) Utajené 33 280,30 Kč 23 markets -10.4% 41 /den SV
Glock-18 (Fade) Omezené 26 408,96 Kč 23 markets -16.8% 18 /den ST
Bajonet M9 (Fade) Utajené 16 842,18 Kč 24 markets -11.5% 42 /den ST
Talon (Fade) Utajené 14 909,22 Kč 22 markets -10.5% 77 /den SV
AWP (Fade) Utajené 11 792,69 Kč 26 markets -15.3% 79 /den ST
Skeletový nůž (Fade) Utajené 9 180,85 Kč 24 markets -14.5% 90 /den ST
Vystřelovací nůž (Fade) Utajené 7 502,50 Kč 24 markets -9.8% 84 /den ST
Bajonet (Fade) Utajené 6 424,50 Kč 25 markets -8.4% 89 /den ST
Skládací nůž (Fade) Utajené 5 784,47 Kč 24 markets -8.6% 81 /den ST
Outdoorový nůž (Fade) Utajené 5 015,22 Kč 23 markets -12.4% 125 /den ST
Klasický nůž (Fade) Utajené 4 744,97 Kč 24 markets -0.1% 79 /den ST
Lovecký nůž (Fade) Utajené 4 225,66 Kč 24 markets -8.3% 58 /den ST
Falchion (Fade) Utajené 3 929,22 Kč 25 markets -5.6% 68 /den ST
Nůž Bowie (Fade) Utajené 3 719,01 Kč 24 markets -9.6% 57 /den ST
Nůž Ursus (Fade) Utajené 3 482,14 Kč 24 markets -6.5% 106 /den SV
UMP-45 (Fade) Tajné 3 121,55 Kč 24 markets -12% 23 /den ST
Nůž Kukri (Fade) Utajené 2 943,64 Kč 23 markets -9.1% 461 /den SV
M4A1-S (Fade) Utajené 2 748,71 Kč 23 markets -15.4% 1.1K /den ST
Pěstní dýky (Fade) Utajené 2 702,87 Kč 25 markets -1.7% 96 /den ST
Výsadkářský nůž (Fade) Utajené 2 617,30 Kč 24 markets -8.2% 323 /den ST
Záchranářský nůž (Fade) Utajené 2 470,83 Kč 25 markets -3.3% 327 /den ST
Rozparovací nůž (Fade) Utajené 2 347,06 Kč 26 markets -6.2% 111 /den
Profesionální rukavice (Fade) Mimořádný 2 078,12 Kč 23 markets -6.5% 659 /den ST
Nůž Navaja (Fade) Utajené 1 896,50 Kč 26 markets -6.5% 203 /den SV ST
Revolver R8 (Fade) Utajené 1 494,85 Kč 27 markets -9.7% 187 /den SV
MAC-10 (Fade) Vojenská kvalita 727,56 Kč 24 markets -19.4% 227 /den SV
MAC-10 (Amber Fade) Vojenská kvalita 236,63 Kč 24 markets -27.7% 377 /den SV
MP7 (Fade) Omezené 123,99 Kč 27 markets -11.6% 2.4K /den SV ST
M4A4 (Faded Zebra) Vojenská kvalita 93,21 Kč 25 markets -28.2% 608 /den SV
Galil AR (Amber Fade) Vojenská kvalita 80,99 Kč 25 markets -22.4% 609 /den SV
AK-47 (Crossfade) Vojenská kvalita 34,58 Kč 25 markets -5% 854 /den SV
AUG (Amber Fade) Vojenská kvalita 29,29 Kč 25 markets -7.5% 164 /den SV
Revolver R8 (Amber Fade) Tajné 20,30 Kč 28 markets +4.9% 1.3K /den SV
P2000 (Amber Fade) Omezené 9,39 Kč 27 markets +10.9% 334 /den SV
SSG 08 (Acid Fade) Vojenská kvalita 8,91 Kč 26 markets -12.5% 790 /den SV
Upilovaná brokovnice (Amber Fade) Vojenská kvalita 2,62 Kč 27 markets 0% 135 /den
Motýlek (Fade) ST Utajené 62/den · 24 trhů 41 275,40 Kč -12.8% 62 24
Karambit (Fade) ST Utajené 41/den · 23 trhů 33 280,30 Kč -10.4% 41 23
Glock-18 (Fade) SV Omezené 18/den · 23 trhů 26 408,96 Kč -16.8% 18 23
Bajonet M9 (Fade) ST Utajené 42/den · 24 trhů 16 842,18 Kč -11.5% 42 24
Talon (Fade) ST Utajené 77/den · 22 trhů 14 909,22 Kč -10.5% 77 22
AWP (Fade) SV Utajené 79/den · 26 trhů 11 792,69 Kč -15.3% 79 26
Skeletový nůž (Fade) ST Utajené 90/den · 24 trhů 9 180,85 Kč -14.5% 90 24
Vystřelovací nůž (Fade) ST Utajené 84/den · 24 trhů 7 502,50 Kč -9.8% 84 24
Bajonet (Fade) ST Utajené 89/den · 25 trhů 6 424,50 Kč -8.4% 89 25
Skládací nůž (Fade) ST Utajené 81/den · 24 trhů 5 784,47 Kč -8.6% 81 24
Outdoorový nůž (Fade) ST Utajené 125/den · 23 trhů 5 015,22 Kč -12.4% 125 23
Klasický nůž (Fade) ST Utajené 79/den · 24 trhů 4 744,97 Kč -0.1% 79 24
Lovecký nůž (Fade) ST Utajené 58/den · 24 trhů 4 225,66 Kč -8.3% 58 24
Falchion (Fade) ST Utajené 68/den · 25 trhů 3 929,22 Kč -5.6% 68 25
Nůž Bowie (Fade) ST Utajené 57/den · 24 trhů 3 719,01 Kč -9.6% 57 24
Nůž Ursus (Fade) ST Utajené 106/den · 24 trhů 3 482,14 Kč -6.5% 106 24
UMP-45 (Fade) SV Tajné 23/den · 24 trhů 3 121,55 Kč -12% 23 24
Nůž Kukri (Fade) ST Utajené 461/den · 23 trhů 2 943,64 Kč -9.1% 461 23
M4A1-S (Fade) SV Utajené 1.1K/den · 23 trhů 2 748,71 Kč -15.4% 1.1K 23
Pěstní dýky (Fade) ST Utajené 96/den · 25 trhů 2 702,87 Kč -1.7% 96 25
Výsadkářský nůž (Fade) ST Utajené 323/den · 24 trhů 2 617,30 Kč -8.2% 323 24
Záchranářský nůž (Fade) ST Utajené 327/den · 25 trhů 2 470,83 Kč -3.3% 327 25
Rozparovací nůž (Fade) ST Utajené 111/den · 26 trhů 2 347,06 Kč -6.2% 111 26
Profesionální rukavice (Fade) Mimořádný 659/den · 23 trhů 2 078,12 Kč -6.5% 659 23
Nůž Navaja (Fade) ST Utajené 203/den · 26 trhů 1 896,50 Kč -6.5% 203 26
Revolver R8 (Fade) ST SV Utajené 187/den · 27 trhů 1 494,85 Kč -9.7% 187 27
MAC-10 (Fade) SV Vojenská kvalita 227/den · 24 trhů 727,56 Kč -19.4% 227 24
MAC-10 (Amber Fade) SV Vojenská kvalita 377/den · 24 trhů 236,63 Kč -27.7% 377 24
MP7 (Fade) SV Omezené 2.4K/den · 27 trhů 123,99 Kč -11.6% 2.4K 27
M4A4 (Faded Zebra) ST SV Vojenská kvalita 608/den · 25 trhů 93,21 Kč -28.2% 608 25
Galil AR (Amber Fade) SV Vojenská kvalita 609/den · 25 trhů 80,99 Kč -22.4% 609 25
AK-47 (Crossfade) SV Vojenská kvalita 854/den · 25 trhů 34,58 Kč -5% 854 25
AUG (Amber Fade) SV Vojenská kvalita 164/den · 25 trhů 29,29 Kč -7.5% 164 25
Revolver R8 (Amber Fade) SV Tajné 1.3K/den · 28 trhů 20,30 Kč +4.9% 1.3K 28
P2000 (Amber Fade) SV Omezené 334/den · 27 trhů 9,39 Kč +10.9% 334 27
SSG 08 (Acid Fade) SV Vojenská kvalita 790/den · 26 trhů 8,91 Kč -12.5% 790 26
Upilovaná brokovnice (Amber Fade) SV Vojenská kvalita 135/den · 27 trhů 2,62 Kč 0% 135 27 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Jak stanovujeme ceny →
CS2 Fade skiny: the guide
Co procento fadu vlastně měří
Fade je anodizovaný barevný přechod, který běží od žluté přes oranžovou a růžovou do fialové. Procento fadu udává, kolik z celého rozsahu je vykresleno na viditelném povrchu, a u většiny předmětů se pohybuje zhruba od 80% do 100%. Vyšší číslo znamená, že na zbrani nebo čepeli sedí celý rozsah od žluté po fialovou, místo aby byl na jednom konci oříznutý. Hodnota je daná paint seedem při vytvoření předmětu a používáním se nemění.
Jak fade kalkulačka čte paint seed
Každý Fade předmět při dropu hodí paint seed, kterému se taky říká pattern index, mezi 0 a 1000. Ten seed posune, kam na model padne textura přechodu, takže dvě na pohled stejné zbraně můžou ukazovat hodně odlišné pokrytí barvou. Fade kalkulačka vytáhne seed z inspect linku předmětu a dohledá ho v tabulce pro daný předmět, aby vrátila procento. Tabulky se mezi předměty liší, protože geometrie a mapování textur každého modelu umisťují přechod jinak, takže stejné číslo seedu nedá stejné procento na Glock-18 a na Karambitu.
Které CS2 předměty nesou povrch Fade
Ze zbraní se Fade objevuje na Glock-18, Nově a MAC-10. Mnohem větší skupina jsou nože: Karambit, Bayonet, M9 Bayonet, Flip Knife, Gut Knife, Falchion, Huntsman, Bowie, Butterfly, Shadow Daggers a většina pozdějších modelů nožů má svou Fade variantu. Glock-18 Fade a Nova Fade jsou nejlevnější vstupní body, zatímco Karambit nebo Butterfly Knife Fade patří mezi nejdražší nože ve hře.
Proč fady od 90 do 100 procent stojí víc
Kupci platí příplatek za vysokoprocentní fady, protože celý barevný přechod je vidět jen blízko horní hranice. 100% fade ukazuje celý sled žluté, oranžové, růžové a fialové bez jakéhokoli oříznutí, čímž je pro každý předmět vlajkovou sběratelskou variantou. Poptávka se soustřeďuje na 90% a výš a 100% kusů je oproti středním seedům málo, takže cenový rozdíl proti fadu kolem 80% může být i při stejném opotřebení velký.
Jak se liší směr a vyvážení barev
Procento není jediná vlastnost daná seedem. Směr přechodu a vyvážení mezi teplými žlutými a chladnějšími růžovými a fialovými se mění seed od seedu, takže dva 95% fady můžou vypadat znatelně jinak. Na Glock-18 běží sled podél závěru, na Nově obtáčí tělo a na noži putuje po čepeli. Někteří sběratelé cíleně honí umístění barev, třeba špičku čepele, která padne do sytě fialové místo růžové.
Jak do toho zapadá float a opotřebení
Fade je souvislý anodizovaný nátěr, takže opotřebení přidá jen škrábance a oděr na hranách a nikdy nemění přechod ani procento. Většina Fade předmětů používá omezený nízký rozsah opotřebení, a proto se Glock-18 Fade a podobné skiny objevují jen ve Factory New a Minimal Wear. Protože jsou float a procento fadu nezávislé, dva Factory New kusy se můžou lišit jen pokrytím daným seedem, a právě to mezi nimi určuje cenu.
Co se počítá jako dobré procento Fade?
Cokoli na 90% a výš se bere jako vysoké a nese příplatek, a 100% je maximum a nejvyhledávanější. Fady v pásmu 80% jsou běžná a dostupnější úroveň.
Mění float nebo opotřebení vzor Fade?
Ne. Přechod a jeho procento jsou dané paint seedem a zůstávají pevné; float řídí jen povrchové škrábance a oděr na hranách.
Jak zjistím procento Fade svého skinu?
Zkopíruj inspect link předmětu do fade kalkulačky. Ta přečte paint seed a porovná ho s vyhledávací tabulkou daného předmětu, aby vrátila procento.
Které zbraně mají skin Fade?
Ze zbraní Glock-18, Nova a MAC-10. Fade je dostupný i na většině modelů nožů, včetně Karambitu, Bayonetu, M9 Bayonetu, Flip Knife, Butterfly Knife a Gut Knife.
Stojí 100% Fade ten příplatek navíc?
Pro sběratele a překupníky ano, protože plné fady jsou vzácné a drží si poptávku. Pokud ti jde jen o vzhled ve hře, fade kolem 90% je mnohem levnější a stejně ukazuje skoro celý přechod.
Jaký Fade je nejlevnější na vlastnictví?
Nejdostupnější Fade skiny jsou Glock-18 Fade a Nova Fade. Nožové fady jako Karambit nebo Butterfly jsou dramaticky dražší.