
Tec-9 (Rust Leaf)
Tec-9 (Rust Leaf) je skin Tec-9 kvality Industrial v CS2. Patří do St. Marc Collection.
Item facts
Ceny Tec-9 (Rust Leaf) na 21 trzích
Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026
Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Číslo vpravo je tvá čistá výplata po prodejním poplatku platformy. Kde prodat: všechny platformy v porovnání → · Jak počítáme čisté výplaty → · Ochrana před podvody →
Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week
Stejná kolekce (The St. Marc Collection): Wild Lotus · Surfwood · Wild Lily · Dark Blossom · Midnight Lily · Synth Leaf · Všech 18 předmětů →
Více z Skiny Tec-9
Vše →Tec-9 (Rust Leaf): design, opotřebení a trh
This + 9 more Průmyslová kvalita from The St. Marc Collection craft into one of:
Trade-up kalkulačka →Napříč 22 trhy se minimum FN pohnulo o -15.7 % za 58 dní: 536,74 Kč → 452,71 Kč.
Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 5 931,16 Kč (38 %).
Kolik stojí Tec-9 (Rust Leaf)?
Tec-9 (Rust Leaf) začíná na 195,16 Kč na 22 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 452,71 Kč · MW 234,65 Kč · FT 195,16 Kč · WW 271,41 Kč · BS 236,96 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 735,05 Kč.
Kde mohu prodat nebo zpeněžit Tec-9 (Rust Leaf)?
Nejlepší čistá výplata je právě teď 409,89 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 661,31 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.



