SG 553 (Army Sheen) Prohlédnout ve hře
float 0.00 0.30

SG 553 (Army Sheen)

Spotřebitelská kvalita Souvenir 0% · 9 d-22.2% · 32 d

SG 553 (Army Sheen) je skin SG 553 kvality Consumer v CS2. Patří do Bank Collection.

Item facts

VzácnostSpotřebitelská kvalitaSkiny SG 553
Prodáno / den~734všechny trhy
LikviditaVysokájak rychle se prodává
Férová cena1,09 Kčnavrženo
rozpětí 58 dCZK 0.48 – CZK 1.05nejnižší požadovaná cena, min–max
Rozpětí Steam0,420 Kč25 % · požadovaná cena vs nákupní příkaz

Ceny SG 553 (Army Sheen) na 22 trzích

Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →
Oficiální
Steam Market
Bez výběru penězBankovní karta · PayPal
1,68 Kč+100% více než CS.MONEY
Zobrazit
Nejlepší cena
Tržiště36 nabídekKYC
0,840 Kč−50% vs Steam
Zobrazit nabídku
#2
P2P275 nabídek
1,05 Kč+0,21 Kč
Zobrazit nabídku
#3
Čínské tržiště136 nabídekKYC
1,11 Kč+0,27 Kč
Zobrazit nabídku
#4
Čínské tržiště592 nabídekKYC
1,16 Kč+0,32 Kč
Zobrazit nabídku
#5
Okamžitý prodej2 nabídky
1,26 Kč+0,42 Kč
Zobrazit nabídku
#6
Tržiště896 nabídekKYC
1,26 Kč+0,42 Kč
Zobrazit nabídku
#7
P2P144 nabídekKYC
1,26 Kč+0,42 Kč
Zobrazit nabídku
#8
Výměna / swap14 nabídek
1,32 Kč+0,48 Kč
Zobrazit nabídku

Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026

Historie cen 0,040 US$ -20% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week

Army Sheen na dalších zbraních

6 zbraní nese tento vzhled

Cheapest way into the family: SG 553 (Army Sheen) at 0,210 Kč · CZ75-Auto (Army Sheen) tops it at 53,15 Kč.

Stejná kolekce (The Bank Collection): Tuxedo · Silver · Emerald Pinstripe · Franklin · Meteorite · Carbon Fiber · Všech 16 předmětů →

SG 553 (Army Sheen): design, opotřebení a trh

Market read

Napříč 22 trhy se minimum FN pohnulo o -20 % za 58 dní: 1,05 Kč → 0,840 Kč.

Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 17,65 Kč (50 %).

Zdroje: data předmětů Valve · náš cenový snímek z 22 trhů.
Kolik stojí SG 553 (Army Sheen)?

SG 553 (Army Sheen) začíná na 0,210 Kč na 22 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 0,840 Kč · MW 0,210 Kč · FT 0,252 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 1,68 Kč.

Kde mohu prodat nebo zpeněžit SG 553 (Army Sheen)?

Nejlepší čistá výplata je právě teď 2,20 Kč na WhiteMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 1,26 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.

Existuje SG 553 (Army Sheen) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?

Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 125,83 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.