MP9 (Orange Peel) Prohlédnout ve hře
float 0.06 0.80

MP9 (Orange Peel)

Průmyslová kvalita Souvenir -41.7% · 9 d-62% · 32 d

MP9 (Orange Peel) je skin MP9 kvality Industrial v CS2. Padá z bedny DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

VzácnostPrůmyslová kvalitaSkiny MP9
Vypadává zDreamHack 2013 Souvenir Packagebedna od 24 304,81 Kč
Prodáno / den~1.3Kvšechny trhy
LikviditaVysokájak rychle se prodává
Férová cena142,74 Kčnavrženo
rozpětí 58 dCZK 89 – CZK 228nejnižší požadovaná cena, min–max
Rozpětí Steam1,05 Kč0 % · požadovaná cena vs nákupní příkaz

Ceny MP9 (Orange Peel) na 24 trzích

Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →
Oficiální
Steam Market
Bez výběru penězBankovní karta · PayPal
286,54 Kč+223% více než CS.MONEY
Zobrazit
Nejlepší cena
Tržiště36 nabídekKYC
88,65 Kč−69% vs Steam
Zobrazit nabídku
#2
Čínské tržiště94 nabídekKYC
92,89 Kč+4,24 Kč
Zobrazit nabídku
#3
Okamžitý prodej15 nabídekKYC
93,90 Kč+5,25 Kč
Zobrazit nabídku
#4
Tržiště72 nabídekKYC
96,84 Kč+8,19 Kč
Zobrazit nabídku
#5
Čínské tržiště151 nabídekKYC
96,99 Kč+8,34 Kč
Zobrazit nabídku
#6
Okamžitý prodej40 nabídek
97,68 Kč+9,03 Kč
Zobrazit nabídku
#7
Okamžitý prodej62 nabídek
97,68 Kč+9,03 Kč
Zobrazit nabídku
#8
Okamžitý prodej62 nabídekKYC
97,89 Kč+9,24 Kč
Zobrazit nabídku

Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026

Historie cen 4,22 US$ -6% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week

Orange Peel na dalších zbraních

3 zbraně nesou tento vzhled

Cheapest way into the family: Five-SeveN (Orange Peel) at 0,273 Kč · MP7 (Orange Peel) tops it at 214,06 Kč.

Stejná kolekce (The Safehouse Collection): Nitro · Acid Fade · Condemned · Army Mesh · Silver Quartz · Forest Leaves · Všech 15 předmětů →

MP9 (Orange Peel): design, opotřebení a trh

Trade-up position

This + 9 more Průmyslová kvalita from The Safehouse Collection craft into one of:

Trade-up kalkulačka →
Market read

Napříč 26 trhy se minimum FN pohnulo o -5.8 % za 58 dní: 94,11 Kč → 88,65 Kč.

Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 4 157,11 Kč (69 %).

Zdroje: data předmětů Valve · náš cenový snímek z 26 trhů.
Kolik stojí MP9 (Orange Peel)?

MP9 (Orange Peel) začíná na 0,630 Kč na 26 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 88,65 Kč · MW 2,90 Kč · FT 0,630 Kč · WW 0,819 Kč · BS 0,777 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 286,54 Kč.

Kde mohu prodat nebo zpeněžit MP9 (Orange Peel)?

Nejlepší čistá výplata je právě teď 93,05 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 285,49 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.

Existuje MP9 (Orange Peel) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?

Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 412,58 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.

Jak získám MP9 (Orange Peel)?

Padá z DreamHack 2013 Souvenir Package (kontejner samotný se obchoduje od 24 304,81 Kč), nebo ho koupíš přímo od 0,630 Kč na tržištích výše — koupit konkrétní skin je téměř vždy levnější než kvůli němu otevírat kontejnery.