
M4A1-S (Party Animal)
M4A1-S (Party Animal) je skin M4A1-S kvality Classified v CS2. Patří do Harlequin Collection.
Item facts
Ceny M4A1-S (Party Animal) na 22 trzích
Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026
Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Číslo vpravo je tvá čistá výplata po prodejním poplatku platformy. Kde prodat: všechny platformy v porovnání → · Jak počítáme čisté výplaty → · Ochrana před podvody →
Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week
Stejná kolekce (The Harlequin Collection): Exothermic · Honey Paisley · Byproduct · Fraise Crane · Sky Mandala · Picnic · Všech 19 předmětů →
Více z Skiny M4A1-S
Vše →M4A1-S (Party Animal): design, opotřebení a trh
Comes out of contracts: 10x Omezené from The Harlequin Collection can craft into this skin.
The Harlequin Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.
Trade-up kalkulačka →Napříč 24 trhy se minimum FN pohnulo o -42.1 % za 58 dní: 1 050,36 Kč → 608,58 Kč.
Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 12 352,17 Kč (49 %).
Kolik stojí M4A1-S (Party Animal)?
M4A1-S (Party Animal) začíná na 139,70 Kč na 24 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 608,58 Kč · MW 290,32 Kč · FT 143,31 Kč · WW 169,11 Kč · BS 139,70 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 1 196,58 Kč.
Kde mohu prodat nebo zpeněžit M4A1-S (Party Animal)?
Nejlepší čistá výplata je právě teď 663,11 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 1 186,07 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.
Existuje M4A1-S (Party Animal) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?
Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 93 462,67 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.



