M9 Bayonet skiny

25 vzhledů 5 224,56 Kč – 140 593,28 Kč 36 trhů

Nejlevnější: Safari Mesh 5 224,56 Kč · Nejdražší: Black Pearl 140 593,28 Kč

Nože: Bajonet M9 · Motýlek · Skeletový nůž · Talon · Karambit · Všech 20 modelů →

Všech 25 vzhledů

nejnižší požadovaná cena za vzhled · min–max přes opotřebení · karty ⇄ tabulka

Aktualizováno: 13. října 2026

Rodina
Varianty
ST Vanilla Vanilla UtajenéBez vzhledu CS:GO Weapon Case 13 555,16 Kč -11.3% 24 trhů #3 in demand ST Doppler Doppler Utajené4 fáze + Ruby · Sapphire · Black Pearl Chroma Case od 17 354,07 Kč -8.1% 17 354 Kč–19 239 Kč opotřebení · 7 fází v tabulkovém zobrazení · 19 trhů ST Gamma Doppler Gamma Doppler Utajené4 fáze + Emerald Gamma Case od 21 961,52 Kč -7.3% 21 962 Kč–24 838 Kč opotřebení · 5 fází v tabulkovém zobrazení · 20 trhů #1 in demand ST Autotronic Autotronic Utajené Gamma Case 10 873,91 Kč -5.5% 10 874 Kč–22 834 Kč opotřebení · 27 trhů #2 in demand ST Marble Fade Marble Fade UtajenéSeedy Fire & Ice Chroma Case 13 661,08 Kč -14.8% 13 661 Kč–15 671 Kč opotřebení · 24 trhů #4 in demand ST Rust Coat Rust Coat Utajené Chroma Case 6 139,63 Kč -10.5% 6 140 Kč–7 313 Kč opotřebení · 24 trhů #5 in demand ST Fade Fade UtajenéFade procento CS:GO Weapon Case 16 842,18 Kč -11.5% 16 842 Kč–22 702 Kč opotřebení · 24 trhů #6 in demand ST Lore Lore Utajené Gamma Case 7 388,90 Kč -5.9% 7 389 Kč–21 810 Kč opotřebení · 26 trhů ST Tiger Tooth Tiger Tooth Utajené Chroma Case 11 893,32 Kč -10.2% 11 893 Kč–13 103 Kč opotřebení · 26 trhů ST Black Laminate Black Laminate Utajené Gamma Case 8 154,23 Kč -10.2% 8 154 Kč–14 298 Kč opotřebení · 25 trhů ST Damascus Steel Damascus Steel Utajené Chroma Case 7 743,41 Kč -16% 7 743 Kč–9 476 Kč opotřebení · 24 trhů ST Ultraviolet Ultraviolet Utajené Chroma Case 6 196,08 Kč -4.8% 6 196 Kč–26 422 Kč opotřebení · 26 trhů ST Freehand Freehand Utajené Gamma Case 6 441,09 Kč -3.7% 6 639 Kč–7 833 Kč opotřebení · 25 trhů ST Bright Water Bright Water Utajené Gamma Case 6 186,13 Kč -6.4% 6 186 Kč–7 783 Kč opotřebení · 26 trhů ST Night Night Utajené CS:GO Weapon Case 6 158,58 Kč -5.8% 6 159 Kč–22 920 Kč opotřebení · 27 trhů ST Stained Stained Utajené CS:GO Weapon Case 6 776,10 Kč -13.6% 6 776 Kč–10 368 Kč opotřebení · 26 trhů ST Slaughter Slaughter Utajené CS:GO Weapon Case 12 508,03 Kč -4.5% 12 508 Kč–16 022 Kč opotřebení · 25 trhů ST Forest DDPAT Forest DDPAT Utajené CS:GO Weapon Case 5 365,35 Kč -6% 5 365 Kč–13 349 Kč opotřebení · 25 trhů ST Blue Steel Blue Steel Utajené CS:GO Weapon Case 8 800,76 Kč -6.6% 8 801 Kč–14 864 Kč opotřebení · 26 trhů ST Scorched Scorched Utajené CS:GO Weapon Case 5 443,72 Kč -2.1% 5 444 Kč–16 212 Kč opotřebení · 26 trhů ST Crimson Web Crimson Web UtajenéPavučinové vzory CS:GO Weapon Case 8 322,53 Kč -8.4% 8 323 Kč–87 747 Kč opotřebení · 27 trhů ST Urban Masked Urban Masked Utajené CS:GO Weapon Case 5 395,70 Kč -2.3% 5 396 Kč–13 670 Kč opotřebení · 26 trhů ST Safari Mesh Safari Mesh Utajené CS:GO Weapon Case 5 224,56 Kč -8.8% 5 225 Kč–19 572 Kč opotřebení · 25 trhů ST Boreal Forest Boreal Forest Utajené CS:GO Weapon Case 5 338,07 Kč -3.1% 5 338 Kč–22 037 Kč opotřebení · 26 trhů ST Case Hardened Case Hardened UtajenéSeedy Blue Gem CS:GO Weapon Case 8 685,33 Kč -5.4% 8 685 Kč–21 174 Kč opotřebení · 25 trhů
Provedení Cena 30d Prodáno/den Tržiště
Vanilla Bez vzhledu CS:GO Weapon Case 41/den · 24 trhů 13 555,16 Kč -11.3% 41 24
Rodina Doppler
Doppler Všechny fáze Chroma Case 289/den · 19 trhů od 17 354,07 Kč 17 354 Kč–19 239 Kč opotřebení -8.1% 289 19 Phase 1 Utajené Chroma Case 13 trhů 17 354,07 Kč 17 354 Kč–19 239 Kč opotřebení -12.6% — 13 Phase 2 Utajené Chroma Case 13 trhů 23 230,00 Kč 23 230 Kč–25 730 Kč opotřebení -9.3% — 13 Phase 3 Utajené Chroma Case 14 trhů 17 431,78 Kč 17 432 Kč–19 988 Kč opotřebení -8.5% — 14 Phase 4 Utajené Chroma Case 14 trhů 19 571,74 Kč 19 971 Kč–22 018 Kč opotřebení -4.2% — 14 Ruby Vzácná fáze Chroma Case 12 trhů 87 167,78 Kč 87 168 Kč–156 574 Kč opotřebení -8.4% — 12 Sapphire Vzácná fáze Chroma Case 13 trhů 70 097,78 Kč 70 098 Kč–84 808 Kč opotřebení -1.2% — 13 Black Pearl Vzácná fáze Chroma Case 10 trhů 140 593,28 Kč +5.1% — 10
Rodina Gamma Doppler
Gamma Doppler Všechny fáze Gamma Case 99/den · 20 trhů od 21 961,52 Kč 21 962 Kč–24 838 Kč opotřebení -7.3% 99 20 Phase 1 Utajené Gamma Case 12 trhů 22 835,12 Kč 22 835 Kč–28 373 Kč opotřebení -12.1% — 12 Phase 2 Utajené Gamma Case 13 trhů 29 571,99 Kč 29 572 Kč–32 763 Kč opotřebení -8.2% — 13 Phase 3 Utajené Gamma Case 13 trhů 22 507,51 Kč 22 508 Kč–28 186 Kč opotřebení -8.4% — 13 Phase 4 Utajené Gamma Case 15 trhů 22 420,58 Kč 22 421 Kč–27 068 Kč opotřebení -8.7% — 15 Emerald Vzácná fáze Gamma Case 13 trhů 117 754,89 Kč 117 755 Kč–126 801 Kč opotřebení -11% — 13
Všechny vzhledy · podle tržní aktivity
Autotronic Utajené Gamma Case 68/den · 27 trhů 10 873,91 Kč 10 874 Kč–22 834 Kč opotřebení -5.5% 68 27 Marble Fade Seedy Fire & Ice Chroma Case 106/den · 24 trhů 13 661,08 Kč 13 661 Kč–15 671 Kč opotřebení -14.8% 106 24 Rust Coat Utajené Chroma Case 61/den · 24 trhů 6 139,63 Kč 6 140 Kč–7 313 Kč opotřebení -10.5% 61 24 Fade Fade procento CS:GO Weapon Case 42/den · 24 trhů 16 842,18 Kč 16 842 Kč–22 702 Kč opotřebení -11.5% 42 24 Lore Utajené Gamma Case 143/den · 26 trhů 7 388,90 Kč 7 389 Kč–21 810 Kč opotřebení -5.9% 143 26 Tiger Tooth Utajené Chroma Case 102/den · 26 trhů 11 893,32 Kč 11 893 Kč–13 103 Kč opotřebení -10.2% 102 26 Black Laminate Utajené Gamma Case 88/den · 25 trhů 8 154,23 Kč 8 154 Kč–14 298 Kč opotřebení -10.2% 88 25 Damascus Steel Utajené Chroma Case 76/den · 24 trhů 7 743,41 Kč 7 743 Kč–9 476 Kč opotřebení -16% 76 24 Ultraviolet Utajené Chroma Case 110/den · 26 trhů 6 196,08 Kč 6 196 Kč–26 422 Kč opotřebení -4.8% 110 26 Freehand Utajené Gamma Case 133/den · 25 trhů 6 441,09 Kč 6 639 Kč–7 833 Kč opotřebení -3.7% 133 25 Bright Water Utajené Gamma Case 127/den · 26 trhů 6 186,13 Kč 6 186 Kč–7 783 Kč opotřebení -6.4% 127 26 Night Utajené CS:GO Weapon Case 67/den · 27 trhů 6 158,58 Kč 6 159 Kč–22 920 Kč opotřebení -5.8% 67 27 Stained Utajené CS:GO Weapon Case 54/den · 26 trhů 6 776,10 Kč 6 776 Kč–10 368 Kč opotřebení -13.6% 54 26 Slaughter Utajené CS:GO Weapon Case 62/den · 25 trhů 12 508,03 Kč 12 508 Kč–16 022 Kč opotřebení -4.5% 62 25 Forest DDPAT Utajené CS:GO Weapon Case 66/den · 25 trhů 5 365,35 Kč 5 365 Kč–13 349 Kč opotřebení -6% 66 25 Blue Steel Utajené CS:GO Weapon Case 55/den · 26 trhů 8 800,76 Kč 8 801 Kč–14 864 Kč opotřebení -6.6% 55 26 Scorched Utajené CS:GO Weapon Case 35/den · 26 trhů 5 443,72 Kč 5 444 Kč–16 212 Kč opotřebení -2.1% 35 26 Crimson Web Pavučinové vzory CS:GO Weapon Case 70/den · 27 trhů 8 322,53 Kč 8 323 Kč–87 747 Kč opotřebení -8.4% 70 27 Urban Masked Utajené CS:GO Weapon Case 86/den · 26 trhů 5 395,70 Kč 5 396 Kč–13 670 Kč opotřebení -2.3% 86 26 Safari Mesh Utajené CS:GO Weapon Case 38/den · 25 trhů 5 224,56 Kč 5 225 Kč–19 572 Kč opotřebení -8.8% 38 25 Boreal Forest Utajené CS:GO Weapon Case 53/den · 26 trhů 5 338,07 Kč 5 338 Kč–22 037 Kč opotřebení -3.1% 53 26 Case Hardened Seedy Blue Gem CS:GO Weapon Case 61/den · 25 trhů 8 685,33 Kč 8 685 Kč–21 174 Kč opotřebení -5.4% 61 25
Žádné odpovídající položky.

Cena = nejnižší požadovaná cena včetně poplatků napříč trhy, jakékoli opotřebení · Jak stanovujeme ceny →

About the Bajonet M9

Jak získat M9 Bayonet

M9 Bayonet je vzácná speciální položka, která padá z beden, ne ze hry. Objevuje se ve stejném starším poolu kontejnerů jako ostatní legacy nože (původní CS:GO Weapon Case, Operation bedny jako Bravo/Phoenix/Breakout a další „klasické" nožové bedny), takže k šanci na něj potřebuješ klíč k odpovídající bedně. Zkombinovaná šance vytáhnout z bedny jakýkoli nůž je zhruba 0,26 % a ten nůž je pak náhodně jeden model z nožové sady bedny a náhodné provedení — takže konkrétní M9 provedení je malý zlomek toho už tak vzácného tahu. Kvůli tomu skoro každý získává M9 na Steam Community Marketu nebo na third-party trzích spíš než vybalením. Model není dostupný v novějších bednách z éry Gamma/Chroma, které místo toho používají „butterfly" generaci nožů ve stylu Karambit/Talon.

Provedení a fáze Doppleru

M9 Bayonet nese legacy knihovnu provedení nožů. Mezi top-tier laky patří Doppler, Gamma Doppler, Marble Fade, Fade, Tiger Tooth, Lore, Autotronic, Crimson Web, Case Hardened a Slaughter. Střední a nižší stupně pokrývají Damascus Steel, Ultraviolet, Bright Water, Freehand, Stained, Blue Steel, Night, Rust Coat, Boreal Forest, Forest DDPAT, Safari Mesh, Scorched a Urban Masked. Provedení Doppler se dělí na Fáze 1–4 plus vzácné modré Sapphire, červené Ruby a Black Pearl; Gamma Doppler přidává zelený Emerald. Na M9 si Sapphire a Ruby čepele říkají o velké prémie, protože pokrytí modrou/červenou na jeho široké čepeli patří k nejcennějším. Existuje i prostý „Vanilla" M9 Bayonet — čepel bez provedení z leštěné oceli — který má vlastní sběratelskou základnu a sedí mezi dražšími „nemalovanými" noži.

Co žene hodnotu: pattern, fade a float

U M9 přicházejí největší výkyvy hodnoty od provedení závislých na patternu. Case Hardened M9 se hodnotí podle umístění modré (takzvané „blue gem" patterny); čepel s těžkou modrou plochou má hodnotu velkého násobku hnědé/žluté. Fade M9 se hodnotí podle procenta fade, přičemž plné 100% fady jsou preferované. Marble Fade se loví kvůli čistému rozložení barev ve stylu „Fire & Ice" a Doppler/Gamma Doppler se třídí podle fáze před stavem. Float (opotřebení) pořád hraje roli — Factory New a Minimal Wear táhnou nejsilnější ceny a na nožích jako M9 drží nízký float ocel i zubatění ostře — ale u provedení řízených patternem seed často převažuje pár bodů floatu. Jednobarevné jako Tiger Tooth, Ultraviolet a Blue Steel jsou mnohem méně citlivé na pattern a oceňují se hlavně podle stavu.

M9 Bayonet versus ostatní modely nožů

V rámci legacy nabídky nožů se M9 obvykle cení nad standardním Bayonet a kolem nebo nad Karambitem a Butterfly podle provedení a nálady trhu — je pevně v „prémiové" kategorii, ne vstupní nůž. Nejlevnější reálnou cestou k modelu je nižší provedení (Boreal Forest, Safari Mesh, Forest DDPAT, Scorched, Urban Masked, Night) v Battle-Scarred nebo Well-Worn. Pokud chceš M9 konkrétně kvůli jeho animaci a na lak ti nezáleží, ta nízká provedení nebo Vanilla jsou rozpočtové cesty. Kupující, kteří chtějí ten vzhled, ale na M9 ceny nedosáhnou, často slevují na standardní Bayonet (podobná rodina čepelí, levnější) nebo na Gut/Falchion/Navaja z levnějších nožových stupňů.

Často kladené otázky

Je M9 Bayonet dobrý nůž?
Je to jeden z nejpopulárnějších legacy nožů kvůli své velké čepeli a výrazné točivé inspect animaci. Je čistě kosmetický a nedává žádnou herní výhodu, ale drží poptávku a hodnotu dalšího prodeje v rámci trhu s noži dobře.
Kolik stojí M9 Bayonet v CS2?
Ceny se širokou škálou liší podle provedení a stavu. Nízká provedení (Boreal Forest, Safari Mesh, Scorched) v obnošeném stavu jsou nejlevnějším vstupem, zatímco Doppler Sapphire/Ruby, čisté Fady a blue-gem Case Hardened čepele dosahují nejvyšších cen modelu.
Co je Vanilla M9 Bayonet?
Je to verze bez provedení — prostá leštěná nerezová čepel bez laku. Nedá se vybalit jako samostatná položka tak, jak jsou popsané malované verze, a nese sběratelskou hodnotu jako nůž z „čisté oceli", sedící mezi dražšími nemalovanými noži.
Která fáze Doppleru u M9 Bayonet je nejlepší?
Záleží na preferenci a ceně. Sapphire (sytě modrá) a Ruby (červená) jsou nejvzácnější a nejdražší, následované Black Pearl. Ze standardních fází jsou Fáze 2 a Fáze 4 obecně nejžádanější kvůli svému růžovému/černo-modrému pokrytí.
Dá se M9 Bayonet pořád vybalit?
Ano, ze starších beden, které obsahují legacy nožovou sadu, ale jen s odpovídajícím klíčem a se standardní ~0,26% šancí na nůž. Není v novějších bednách z éry Gamma/Chroma. Většina lidí ho místo toho kupuje na trhu.
Jaký je rozdíl mezi M9 Bayonet a Bayonet?
Sdílejí stejné bedny, ale jsou to různé modely. M9 má delší, zubatou sawback čepel s agresivnějším profilem a okázalejší točivou animací a obvykle se cení nad standardním Bayonet pro stejné provedení.