

G3SG1 (Jungle Dashed)
G3SG1 (Jungle Dashed) je skin G3SG1 kvality Consumer v CS2. Padá z bedny DreamHack 2013 Souvenir Package.
Item facts
Ceny G3SG1 (Jungle Dashed) na 21 trzích
Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026
Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Číslo vpravo je tvá čistá výplata po prodejním poplatku platformy. Kde prodat: všechny platformy v porovnání → · Jak počítáme čisté výplaty → · Ochrana před podvody →
Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week
Jungle Dashed na dalších zbraních
3 zbraně nesou tento vzhled


Cheapest way into the family: G3SG1 (Jungle Dashed) at 0,126 Kč · CZ75-Auto (Jungle Dashed) tops it at 28,36 Kč.
Stejná kolekce (The Lake Collection): Cobalt Quartz · Mudder · Storm · Safari Mesh · Anodized Navy · Night Ops · Všech 15 předmětů →
Více z Skiny G3SG1
Vše →G3SG1 (Jungle Dashed): design, opotřebení a trh
Napříč 26 trhy se minimum FN pohnulo o -47.2 % za 58 dní: 30,25 Kč → 15,97 Kč.
Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 406,00 Kč (55 %).
Kolik stojí G3SG1 (Jungle Dashed)?
G3SG1 (Jungle Dashed) začíná na 0,126 Kč na 26 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 15,97 Kč · MW 0,588 Kč · FT 0,210 Kč · WW 0,252 Kč · BS 0,126 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 35,29 Kč.
Kde mohu prodat nebo zpeněžit G3SG1 (Jungle Dashed)?
Nejlepší čistá výplata je právě teď 15,65 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 33,19 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.
Existuje G3SG1 (Jungle Dashed) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?
Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 105,67 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.
Jak získám G3SG1 (Jungle Dashed)?
Padá z DreamHack 2013 Souvenir Package (kontejner samotný se obchoduje od 24 304,81 Kč), nebo ho koupíš přímo od 0,126 Kč na tržištích výše — koupit konkrétní skin je téměř vždy levnější než kvůli němu otevírat kontejnery.
DreamHack 2013 Souvenir Package


