Dual Berettas (Rose Nacre) Prohlédnout ve hře
float 0.00 0.70

Dual Berettas (Rose Nacre)

Průmyslová kvalita Souvenir -13% · 9 d-2.9% · 32 d

Dual Berettas (Rose Nacre) je skin Dual Berettas kvality Industrial v CS2. Patří do Ascent Collection.

Item facts

VzácnostPrůmyslová kvalitaSkiny Dual Berettas
Prodáno / den1.6Jen Steam
LikviditaNízkájak rychle se prodává
rozpětí 58 dCZK 3.13 – CZK 4.62nejnižší požadovaná cena, min–max
Rozpětí Steam0,420 Kč6 % · požadovaná cena vs nákupní příkaz

Ceny Dual Berettas (Rose Nacre) na 24 trzích

Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →
Oficiální
Steam Market
Bez výběru penězBankovní karta · PayPal
6,72 Kč+79% více než C5 Game
Zobrazit
Nejlepší cena
Čínské tržiště261 nabídekKYC
3,76 Kč−44% vs Steam
Zobrazit nabídku
#2
P2P221 nabídek
3,78 Kč+0,02 Kč
Zobrazit nabídku
#3
Okamžitý prodej19 nabídek
3,95 Kč+0,19 Kč
Zobrazit nabídku
#4
Čínské tržiště305 nabídekKYC
3,99 Kč+0,23 Kč
Zobrazit nabídku
#5
Čínské tržiště299 nabídekKYC
3,99 Kč+0,23 Kč
Zobrazit nabídku
#6
Tržiště256 nabídekKYC
3,99 Kč+0,23 Kč
Zobrazit nabídku
#7
Tržiště69 nabídekKYC
4,20 Kč+0,44 Kč
Zobrazit nabídku
#8
Okamžitý prodej142 nabídek
4,20 Kč+0,44 Kč
Zobrazit nabídku

Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026

Historie cen 0,179 US$ -10% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week

Stejná kolekce (The Ascent Collection): Midnight Laminate · Mint Fan · Yeti Camo · Sky Blue · Grey Smoke · Robin's Egg · Všech 28 předmětů →

Dual Berettas (Rose Nacre): design, opotřebení a trh

Trade-up position

This + 9 more Průmyslová kvalita from The Ascent Collection craft into one of:

Trade-up kalkulačka →
Market read

Napříč 25 trhy se minimum FN pohnulo o -9.6 % za 58 dní: 4,16 Kč → 3,76 Kč.

Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 62,22 Kč (44 %).

Zdroje: data předmětů Valve · náš cenový snímek z 25 trhů.
Kolik stojí Dual Berettas (Rose Nacre)?

Dual Berettas (Rose Nacre) začíná na 0,210 Kč na 25 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 3,76 Kč · MW 0,924 Kč · FT 0,273 Kč · WW 0,210 Kč · BS 0,210 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 6,72 Kč.

Kde mohu prodat nebo zpeněžit Dual Berettas (Rose Nacre)?

Nejlepší čistá výplata je právě teď 6,39 Kč na WhiteMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 6,30 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.

Existuje Dual Berettas (Rose Nacre) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?

Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 1 111,08 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.