
Dual Berettas (Hydro Strike)
Dual Berettas (Hydro Strike) je skin Dual Berettas kvality Restricted v CS2. Padá z bedny Gallery Case.
Item facts
Ceny Dual Berettas (Hydro Strike) na 22 trzích
Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026
Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Číslo vpravo je tvá čistá výplata po prodejním poplatku platformy. Kde prodat: všechny platformy v porovnání → · Jak počítáme čisté výplaty → · Ochrana před podvody →
Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week
Stejná kolekce (The Gallery Collection): Vaporwave · Outsiders · Gold Toof · Turbine · Rapid Transit · Neo-Noir · Všech 17 předmětů →
Více z Skiny Dual Berettas
Vše →Dual Berettas (Hydro Strike): design, opotřebení a trh
Comes out of contracts: 10x Vojenská kvalita from The Gallery Collection can craft into this skin.
This + 9 more Omezené from The Gallery Collection craft into one of:
Trade-up kalkulačka →Napříč 24 trhy se minimum FN pohnulo o -11.9 % za 58 dní: 135,71 Kč → 119,59 Kč.
Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 2 006,62 Kč (44 %).
Kolik stojí Dual Berettas (Hydro Strike)?
Dual Berettas (Hydro Strike) začíná na 15,97 Kč na 24 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 119,59 Kč · MW 49,16 Kč · FT 18,49 Kč · WW 21,64 Kč · BS 15,97 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 215,11 Kč.
Kde mohu prodat nebo zpeněžit Dual Berettas (Hydro Strike)?
Nejlepší čistá výplata je právě teď 114,05 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 204,40 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.
Existuje Dual Berettas (Hydro Strike) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?
Ano — tento skin se obchoduje i jako StatTrak (od 232,13 Kč), Souvenir (od 5 258,84 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.
Jak získám Dual Berettas (Hydro Strike)?
Padá z Gallery Case (kontejner samotný se obchoduje od 14,50 Kč), nebo ho koupíš přímo od 15,97 Kč na tržištích výše — koupit konkrétní skin je téměř vždy levnější než kvůli němu otevírat kontejnery.
Gallery Case


