AWP (Crakow!) Prohlédnout ve hře
float 0.00 1.00

AWP (Crakow!)

Tajné Souvenir -4.6% · 9 d-27.5% · 32 d

Crakow! pokrývá AWP hravým motivem ve stylu dětského hřiště s holčičkou a jejím robotem, což je záměrný dětinský protiklad ke smrtící pověsti pušky. Estetika voskovkové kresby z ní dělá jednu z neobvyklejších úprav AWP. Spoléhá se zcela na pohádkové kouzlo namísto vojenského nebo sci-fi stylu.

Item facts

VzácnostTajnéSkiny AWP
Vypadává zBudapest 2025 Overpass Souvenir Packagebedna od 52,52 Kč
Prodáno / den~4.1Kvšechny trhy
LikviditaVysokájak rychle se prodává
Férová cena2 234,50 Kčnavrženo
rozpětí 58 dCZK 1,743 – CZK 2,690nejnižší požadovaná cena, min–max
Rozpětí Steam173,31 Kč5 % · požadovaná cena vs nákupní příkaz
Oficiální
Steam Market
Bez výběru penězBankovní karta · PayPal
3 359,28 Kč+93% více než CSFloat
Zobrazit
Nejlepší cena
P2P231 nabídek
1 743,40 Kč−48% vs Steam
Zobrazit nabídku
#2
Čínské tržiště790 nabídekKYC
1 748,58 Kč+5,19 Kč
Zobrazit nabídku
#3
Tržiště790 nabídek
1 755,58 Kč+12,18 Kč
Zobrazit nabídku
#4
Čínské tržiště424 nabídekKYC
1 774,82 Kč+31,43 Kč
Zobrazit nabídku
#5
Okamžitý prodej19 nabídekKYC
1 790,87 Kč+47,48 Kč
Zobrazit nabídku
#6
Čínské tržiště376 nabídekKYC
1 791,38 Kč+47,98 Kč
Zobrazit nabídku
#7
Čínské tržiště352 nabídekKYC
1 797,59 Kč+54,20 Kč
Zobrazit nabídku
#8
Tržiště346 nabídekKYC
1 814,82 Kč+71,42 Kč
Zobrazit nabídku

Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026

Historie cen 82,99 US$ -33% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. 6. 2026 · dashed = a gap over a week

Stejná kolekce (The Overpass 2024 Collection): B the Monster · Tilted · Dragon Snore · Pipsqueak · Neon Squeezer · Wash me plz · Všech 16 předmětů →

AWP (Crakow!): design, opotřebení a trh

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Omezené from The Overpass 2024 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Tajné from The Overpass 2024 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulačka →
Market read

Napříč 27 trhy se minimum FN pohnulo o -32.7 % za 58 dní: 2 588,94 Kč → 1 743,40 Kč.

Nejlevnější platforma vs Steam právě teď: rozdíl 33 945,29 Kč (48 %).

Zdroje: data předmětů Valve · náš cenový snímek z 27 trhů.
Kolik stojí AWP (Crakow!)?

AWP (Crakow!) začíná na 319,73 Kč na 27 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího. Aktuální minima podle opotřebení: FN 1 743,40 Kč · MW 847,43 Kč · FT 444,51 Kč · WW 349,77 Kč · BS 319,73 Kč. Steam chce za stejnou nabídku 3 359,28 Kč.

Kde mohu prodat nebo zpeněžit AWP (Crakow!)?

Nejlepší čistá výplata je právě teď 1 740,03 Kč na DMarket po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu. Steam platí 3 185,97 Kč do peněženky, ale peníze ze Steamu nelze vybrat jako skutečné.

Existuje AWP (Crakow!) ve verzi StatTrak nebo Souvenir?

Ano — tento skin se obchoduje i jako Souvenir (od 3 287,85 Kč). Přepínej tlačítky Kvality nahoře; každé číslo na stránce se přepočítá pro vybranou variantu.

Jak získám AWP (Crakow!)?

Padá z Budapest 2025 Overpass Souvenir Package (kontejner samotný se obchoduje od 52,52 Kč), nebo ho koupíš přímo od 319,73 Kč na tržištích výše — koupit konkrétní skin je téměř vždy levnější než kvůli němu otevírat kontejnery.