SSG 08 (Mainframe 001) Inspiser i spillet
float 0.00 1.00

SSG 08 (Mainframe 001)

Mil-spek StatTrak Souvenir -4.4% · 9 d-25.2% · 32 d

SSG 08 (Mainframe 001) er en Mil-Spec-grad SSG 08-skin i CS2. Den dropper fra Fracture Case.

Item facts

SjeldenhetMil-spekSSG 08-skins
Slippes fraFracture Casekiste fra 3,90 kr · nivåodds 79.9 %
Utgittjuli 2020med Fracture Case
Solgt / dag~2.2Kalle markeder
LikviditetHøyhvor raskt det selges
Rettferdig pris8,80 krforeslått
58d-spennNOK 6.28 – NOK 8.81laveste prisforlangende, min–maks
Steam-spread0,571 kr5 % · prisforlangende vs kjøpsordre

SSG 08 (Mainframe 001)-priser på 24 markeder

Selger du dette skinet? Se hva du ville fått →
Offisiell
Steam Market
Ingen uttakBankkort · PayPal
12,65 kr+102% mer enn Skinflow
Vis
Beste pris
Direktesalg22 tilbud
6,28 kr−50% vs Steam
Se tilbud
#2
Markedsplass64 tilbudKYC
6,56 kr+0,29 kr
Se tilbud
#3
Kina-marked353 tilbudKYC
6,60 kr+0,32 kr
Se tilbud
#4
Kina-marked116 tilbudKYC
6,71 kr+0,44 kr
Se tilbud
#5
Kina-marked185 tilbudKYC
6,72 kr+0,45 kr
Se tilbud
#6
Direktesalg39 tilbudKYC
6,75 kr+0,48 kr
Se tilbud
#7
Markedsplass185 tilbud
6,75 kr+0,48 kr
Se tilbud
#8
P2P216 tilbud
6,85 kr+0,57 kr
Se tilbud

Hver pris er totalen du betaler, kjøpergebyrer inkludert. Prikken viser hvor godt stedet passer din region. Slik priser vi → · USD til NOK-kurs fra 14. aug. 2026

Prishistorikk 0,660 USD -22% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. juni 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The Fracture Collection): Printstream · Legion of Anubis · Tooth Fairy · Vogue · Entombed · Brother · Alle 17 items →

SSG 08 (Mainframe 001): design, slitasje og marked

Trade-up position

This + 9 more Mil-spek from The Fracture Collection craft into one of:

Trade-up-kalkulator →
Market read

På tvers av 26 markeder beveget FN-bunnen seg -22.4 % på 58 dager: 8,08 kr → 6,28 kr.

Billigste plattform vs Steam akkurat nå: 60,58 kr forskjell (50 %).

Kilder: Valve-itemdata · vårt prisbilde over 26 markeder.
Hvor mye koster SSG 08 (Mainframe 001)?

SSG 08 (Mainframe 001) starter på 0,380 kr på 26 markedsplasser i sammenligningen vår, kjøpergebyrer inkludert. Gjeldende bunnpriser per slitasje: FN 6,28 kr · MW 1,33 kr · FT 0,380 kr · WW 0,418 kr · BS 0,418 kr. Steam ber om 12,65 kr for samme annonse.

Hvor kan jeg selge eller ta ut penger for SSG 08 (Mainframe 001)?

Beste nettoutbetaling akkurat nå er 11,29 kr på WhiteMarket etter selgergebyret — Selg-fanen rangerer hver plattform. Steam betaler 12,08 kr til lommeboken din, men Steam-penger kan ikke tas ut som ekte penger.

Finnes SSG 08 (Mainframe 001) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skinet handles også som StatTrak (fra 10,08 kr), Souvenir (fra 1 348,44 kr). Bytt med kvalitetsknappene over; hvert tall på siden beregnes på nytt for valgt variant.

Hvordan får jeg SSG 08 (Mainframe 001)?

Den dropper fra Fracture Case (beholderen selv handles fra 3,90 kr), eller du kan kjøpe den direkte fra 0,380 kr på markedsplassene over — å kjøpe et bestemt skin er nesten alltid billigere enn å åpne beholdere etter det.