CS2 Klassifisert-skins
Klassifisert er den rosa graden, ett trinn under Hemmelig. Dette nivået rommer mange populære finisher som ser dyre ut uten en Hemmelig-prislapp.
Sortert etter hvor mye hver enkelt omsettes. Åpne en hvilken som helst skin for å sammenligne markeder og finne den billigste oppføringen eller det beste stedet å selge.
All 60 skins
Oppdatert for 14 t siden
AK-47 (Redline) 176,34 kr 28 markets -3.6% 3.2K /dag SV
M4A1-S (Blue Phosphor) 4 291,01 kr 24 markets -16.7% 129 /dag SV ST
AK-47 (Crane Flight) 59,45 kr 26 markets -5.9% 7.5K /dag SV
M4A1-S (Hot Rod) 11 009,40 kr 23 markets -7.7% 30 /dag SV ST
AK-47 (Ice Coaled) 31,21 kr 27 markets +2.2% 5.8K /dag SV ST
AK-47 (Case Hardened) 1 489,93 kr 28 markets -4.5% 670 /dag SV
AK-47 (Hydroponic) 7 252,80 kr 24 markets -0.2% 26 /dag SV
AWP (Crakow!) 138,53 kr 26 markets -0.5% 4.1K /dag SV ST
M4A1-S (Black Lotus) 21,64 kr 26 markets -2.4% 6.4K /dag SV ST
Galil AR (Eco) 97,28 kr 27 markets -9.1% 1.1K /dag SV
M4A4 (Poseidon) 9 186,53 kr 22 markets -6.6% 29 /dag SV ST
FAMAS (Mecha Industries) 142,20 kr 27 markets -7.4% 530 /dag SV ST
AWP (Redline) 270,26 kr 25 markets -2.9% 1.5K /dag SV
AWP (Green Energy) 26,23 kr 26 markets -10.9% 3.0K /dag SV ST
AK-47 (Point Disarray) 80,51 kr 28 markets -3.2% 4.1K /dag SV ST
Glock-18 (Shinobu) 33,70 kr 26 markets -2.2% 6.4K /dag SV
AK-47 (Nouveau Rouge) 40,88 kr 25 markets -0.9% 4.4K /dag SV ST
AWP (BOOM) 767,59 kr 27 markets -9.4% 455 /dag SV
Desert Eagle (Fennec Fox) 1 018,32 kr 25 markets -7.6% 216 /dag SV
USP-S (Whiteout) 282,51 kr 25 markets +3.2% 557 /dag SV
M4A1-S (Solitude) 9,38 kr 24 markets +1.4% 3.9K /dag SV ST
AWP (Ice Coaled) 28,79 kr 25 markets -9.6% 4.2K /dag SV ST
M4A1-S (Nightmare) 44,90 kr 27 markets -1.2% 4.4K /dag SV ST
AWP (Graphite) 1 045,99 kr 24 markets -14% 339 /dag SV ST
M4A1-S (Decimator) 95,16 kr 28 markets -5.7% 3.6K /dag SV ST
AK-47 (Searing Rage) 29,29 kr 26 markets -6.3% 5.3K /dag SV ST
Dual Berettas (Melondrama) 42,60 kr 27 markets -16.5% 1.2K /dag SV ST
AK-47 (The Outsiders) 41,17 kr 24 markets +1.1% 3.1K /dag SV ST
Desert Eagle (Mecha Industries) 37,14 kr 27 markets -7.6% 6.5K /dag SV ST
AWP (Duality) 16,18 kr 26 markets -9.2% 5.5K /dag SV ST
MP7 (Abyssal Apparition) 34,08 kr 27 markets -15.2% 1.2K /dag SV ST
AK-47 (Cartel) 101,00 kr 28 markets -5.4% 2.2K /dag SV ST
AK-47 (Frontside Misty) 108,56 kr 28 markets -5.3% 4.7K /dag SV ST
FAMAS (Rapid Eye Movement) 37,14 kr 27 markets -17.4% 1.3K /dag SV ST
M4A4 (Desolate Space) 80,51 kr 28 markets -9.3% 4.5K /dag SV ST
Desert Eagle (Conspiracy) 148,29 kr 26 markets -6.9% 1.8K /dag SV ST
USP-S (Jawbreaker) 23,65 kr 27 markets -4.2% 7.2K /dag SV ST
M4A4 (龍王 Dragon King) 98,32 kr 28 markets -4.1% 2.9K /dag SV
AWP (The End) 67,68 kr 24 markets +1.5% 4.3K /dag SV ST
Glock-18 (Water Elemental) 131,73 kr 28 markets -9.1% 2.3K /dag SV ST
M4A1-S (Leaded Glass) 83,10 kr 26 markets -7.1% 3.1K /dag SV ST
USP-S (Cortex) 26,04 kr 28 markets -6.4% 6.2K /dag SV ST
P250 (Kintsugi) 30,35 kr 23 markets -11.5% 1.6K /dag SV
Glock-18 (AXIA) 131,92 kr 25 markets -15.9% 1.4K /dag SV ST
M4A4 (Hellfire) 587,81 kr 27 markets -0.6% 233 /dag SV
M4A4 (Hellish) 77,74 kr 25 markets -10.1% 2.1K /dag SV ST
P90 (Deathgaze) 30,57 kr 23 markets -6.3% 1.8K /dag SV ST
Tec-9 (Fuel Injector) 80,55 kr 28 markets -5.1% 1.1K /dag SV
Desert Eagle (Heat Treated) 8,52 kr 26 markets -3.8% 2.5K /dag SV ST
Desert Eagle (Cobalt Disruption) 619,14 kr 24 markets -8.7% 525 /dag SV
M4A1-S (Stratosphere) 22,02 kr 25 markets -22.5% 3.0K /dag SV
Desert Eagle (Starcade) 215,02 kr 25 markets -17.5% 593 /dag SV ST
AK-47 (Phantom Disruptor) 40,69 kr 29 markets -3.4% 3.7K /dag SV ST
M4A1-S (Atomic Alloy) 193,77 kr 27 markets +1.7% 1.2K /dag SV ST
Zeus x27 (Olympus) 21,44 kr 25 markets -11.4% 771 /dag SV
M4A1-S (Party Animal) 49,40 kr 25 markets -4.1% 3.5K /dag SV ST
M4A4 (Tooth Fairy) 27,95 kr 28 markets -4.3% 3.7K /dag SV ST
Glock-18 (Vogue) 25,18 kr 28 markets -3.5% 4.8K /dag SV ST
Galil AR (Chromatic Aberration) 21,64 kr 28 markets -5.3% 2.6K /dag SV ST
M4A1-S (Guardian) 186,49 kr 27 markets -1.1% 737 /dag
AK-47 (Redline) ST SV 3.2K/dag · 28 markeder 176,34 kr -3.6% 3.2K 28
M4A1-S (Blue Phosphor) SV 129/dag · 24 markeder 4 291,01 kr -16.7% 129 24
AK-47 (Crane Flight) ST SV 7.5K/dag · 26 markeder 59,45 kr -5.9% 7.5K 26
M4A1-S (Hot Rod) SV 30/dag · 23 markeder 11 009,40 kr -7.7% 30 23
AK-47 (Ice Coaled) ST SV 5.8K/dag · 27 markeder 31,21 kr +2.2% 5.8K 27
AK-47 (Case Hardened) ST SV 670/dag · 28 markeder 1 489,93 kr -4.5% 670 28
AK-47 (Hydroponic) SV 26/dag · 24 markeder 7 252,80 kr -0.2% 26 24
AWP (Crakow!) SV 4.1K/dag · 26 markeder 138,53 kr -0.5% 4.1K 26
M4A1-S (Black Lotus) ST SV 6.4K/dag · 26 markeder 21,64 kr -2.4% 6.4K 26
Galil AR (Eco) ST SV 1.1K/dag · 27 markeder 97,28 kr -9.1% 1.1K 27
M4A4 (Poseidon) SV 29/dag · 22 markeder 9 186,53 kr -6.6% 29 22
FAMAS (Mecha Industries) ST SV 530/dag · 27 markeder 142,20 kr -7.4% 530 27
AWP (Redline) ST SV 1.5K/dag · 25 markeder 270,26 kr -2.9% 1.5K 25
AWP (Green Energy) SV 3.0K/dag · 26 markeder 26,23 kr -10.9% 3.0K 26
AK-47 (Point Disarray) ST SV 4.1K/dag · 28 markeder 80,51 kr -3.2% 4.1K 28
Glock-18 (Shinobu) ST SV 6.4K/dag · 26 markeder 33,70 kr -2.2% 6.4K 26
AK-47 (Nouveau Rouge) SV 4.4K/dag · 25 markeder 40,88 kr -0.9% 4.4K 25
AWP (BOOM) ST SV 455/dag · 27 markeder 767,59 kr -9.4% 455 27
Desert Eagle (Fennec Fox) SV 216/dag · 25 markeder 1 018,32 kr -7.6% 216 25
USP-S (Whiteout) SV 557/dag · 25 markeder 282,51 kr +3.2% 557 25
M4A1-S (Solitude) SV 3.9K/dag · 24 markeder 9,38 kr +1.4% 3.9K 24
AWP (Ice Coaled) ST SV 4.2K/dag · 25 markeder 28,79 kr -9.6% 4.2K 25
M4A1-S (Nightmare) ST SV 4.4K/dag · 27 markeder 44,90 kr -1.2% 4.4K 27
AWP (Graphite) ST SV 339/dag · 24 markeder 1 045,99 kr -14% 339 24
M4A1-S (Decimator) ST SV 3.6K/dag · 28 markeder 95,16 kr -5.7% 3.6K 28
AK-47 (Searing Rage) ST SV 5.3K/dag · 26 markeder 29,29 kr -6.3% 5.3K 26
Dual Berettas (Melondrama) ST SV 1.2K/dag · 27 markeder 42,60 kr -16.5% 1.2K 27
AK-47 (The Outsiders) ST SV 3.1K/dag · 24 markeder 41,17 kr +1.1% 3.1K 24
Desert Eagle (Mecha Industries) ST SV 6.5K/dag · 27 markeder 37,14 kr -7.6% 6.5K 27
AWP (Duality) ST SV 5.5K/dag · 26 markeder 16,18 kr -9.2% 5.5K 26
MP7 (Abyssal Apparition) ST SV 1.2K/dag · 27 markeder 34,08 kr -15.2% 1.2K 27
AK-47 (Cartel) ST SV 2.2K/dag · 28 markeder 101,00 kr -5.4% 2.2K 28
AK-47 (Frontside Misty) ST SV 4.7K/dag · 28 markeder 108,56 kr -5.3% 4.7K 28
FAMAS (Rapid Eye Movement) ST SV 1.3K/dag · 27 markeder 37,14 kr -17.4% 1.3K 27
M4A4 (Desolate Space) ST SV 4.5K/dag · 28 markeder 80,51 kr -9.3% 4.5K 28
Desert Eagle (Conspiracy) ST SV 1.8K/dag · 26 markeder 148,29 kr -6.9% 1.8K 26
USP-S (Jawbreaker) ST SV 7.2K/dag · 27 markeder 23,65 kr -4.2% 7.2K 27
M4A4 (龍王 Dragon King) ST SV 2.9K/dag · 28 markeder 98,32 kr -4.1% 2.9K 28
AWP (The End) SV 4.3K/dag · 24 markeder 67,68 kr +1.5% 4.3K 24
Glock-18 (Water Elemental) ST SV 2.3K/dag · 28 markeder 131,73 kr -9.1% 2.3K 28
M4A1-S (Leaded Glass) ST SV 3.1K/dag · 26 markeder 83,10 kr -7.1% 3.1K 26
USP-S (Cortex) ST SV 6.2K/dag · 28 markeder 26,04 kr -6.4% 6.2K 28
P250 (Kintsugi) ST SV 1.6K/dag · 23 markeder 30,35 kr -11.5% 1.6K 23
Glock-18 (AXIA) SV 1.4K/dag · 25 markeder 131,92 kr -15.9% 1.4K 25
M4A4 (Hellfire) ST SV 233/dag · 27 markeder 587,81 kr -0.6% 233 27
M4A4 (Hellish) SV 2.1K/dag · 25 markeder 77,74 kr -10.1% 2.1K 25
P90 (Deathgaze) ST SV 1.8K/dag · 23 markeder 30,57 kr -6.3% 1.8K 23
Tec-9 (Fuel Injector) ST SV 1.1K/dag · 28 markeder 80,55 kr -5.1% 1.1K 28
Desert Eagle (Heat Treated) SV 2.5K/dag · 26 markeder 8,52 kr -3.8% 2.5K 26
Desert Eagle (Cobalt Disruption) ST SV 525/dag · 24 markeder 619,14 kr -8.7% 525 24
M4A1-S (Stratosphere) SV 3.0K/dag · 25 markeder 22,02 kr -22.5% 3.0K 25
Desert Eagle (Starcade) SV 593/dag · 25 markeder 215,02 kr -17.5% 593 25
AK-47 (Phantom Disruptor) ST SV 3.7K/dag · 29 markeder 40,69 kr -3.4% 3.7K 29
M4A1-S (Atomic Alloy) ST SV 1.2K/dag · 27 markeder 193,77 kr +1.7% 1.2K 27
Zeus x27 (Olympus) ST SV 771/dag · 25 markeder 21,44 kr -11.4% 771 25
M4A1-S (Party Animal) SV 3.5K/dag · 25 markeder 49,40 kr -4.1% 3.5K 25
M4A4 (Tooth Fairy) ST SV 3.7K/dag · 28 markeder 27,95 kr -4.3% 3.7K 28
Glock-18 (Vogue) ST SV 4.8K/dag · 28 markeder 25,18 kr -3.5% 4.8K 28
Galil AR (Chromatic Aberration) ST SV 2.6K/dag · 28 markeder 21,64 kr -5.3% 2.6K 28
M4A1-S (Guardian) ST SV 737/dag · 27 markeder 186,49 kr -1.1% 737 27 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Slik priser vi →
CS2 Klassifisert-skins: the guide
Hvor Classified ligger på raritetsstigen
Classified er den rosa (magenta) våpengraden, rangert rett under Covert (rød) og rett over Restricted (lilla). Hele case-stigen går Mil-Spec (blå), Restricted (lilla), Classified (rosa), Covert (rød), så den gylne sjeldne spesial-plassen for kniver og hansker. Det er den nest sjeldneste finishen du kan trekke fra en vanlig våpen-case og det nest dyreste nivået i snitt, etter Covert.
Hva en drop-rate på 3.20 % faktisk betyr
Hver våpen-case trekker en grad på den kanoniske drop-tabellen: Mil-Spec 79.92 %, Restricted 15.98 %, Classified 3.20 %, Covert 0.64 %, og den sjeldne spesial-kniven eller -hanskene på 0.26 %. En sjanse på 3.20 % tilsvarer omtrent én Classified for hver 31 caser åpnet i snitt. Det gjør Classified rundt fem ganger vanligere enn en Covert, men fem ganger sjeldnere enn en Restricted, og det er nettopp derfor den lander midt på priskurven.
Hvorfor Classified er verdi-sweet-spotet
En stor andel av spillets rene, gjenkjennelige finisher ligger på Classified i stedet for Covert, så du kan kjøre et design folk umiddelbart kjenner uten å betale toppnivå-priser. AK-47 Redline er det klassiske eksempelet: et Classified-skin som har vært en community-favoritt i årevis. Fordi Classified droppes fem ganger oftere enn Covert (3.20 % mot 0.64 %), holder base-prisene seg langt mer overkommelige mens finish-kvaliteten er sammenlignbar. For en lekker loadout på et begrenset budsjett gir Classified vanligvis mest utseende per krone.
Når et Classified-skin likevel koster mye
Graden setter et gulv, ikke et tak. En Classified kan klatre forbi mange Coverts når den bærer sjeldne stickers (Katowice 2014 holos er skoleeksempelet), en svært lav float i Factory New, eller en ettertraktet StatTrak-versjon. Skins fra utgåtte kolleksjoner eller kolleksjoner med lavt tilbud krever også premier fordi ingen nye kopier kommer inn i sirkulasjon. Mønster-sensitive finisher legger til enda et lag, siden bestemte paint seeds kan gi sjeldne visuelle uttrykk som samlere jakter på.
Hvordan Classified mater trade-up-kontrakter
Ti Classified-skins av samme grad går inn i en trade-up-kontrakt for å gi ut én Covert-output. Resultatet trekkes fra kolleksjonene til de ti inputsene dine, vektet etter hvor mange som kom fra hver kolleksjon, og Covert er den høyeste graden trade-ups kan nå, så du kan ikke trade-uppe deg til kniver eller hansker. Output-floaten er gjennomsnittet av de ti input-floatene, skalert inn i output-skinnets eget minimums- og maksimums-slitasjeområde. Lønnsomme trade-ups avhenger av input-kostnad, output-odds på tvers av de bidragende kolleksjonene, og float-kontroll, så de bærer en reell risiko for tap.
Float og slitasje på Classified-skins
Slitasje scores fra 0 til 1 og deles inn i Factory New (0.00 til 0.07), Minimal Wear (0.07 til 0.15), Field-Tested (0.15 til 0.38), Well-Worn (0.38 til 0.45) og Battle-Scarred (0.45 til 1.00). På Classified-skins er Field-Tested vanligvis sweet-spotet mellom pris og utseende, mens Factory New-kopier og floats under 0.01 bærer samler-premier. Noen finisher skjuler slitasje godt og ser rene ut selv i Field-Tested, så å sjekke den faktiske teksturen slår det å stole på slitasje-merkelappen alene.
Hvilken farge har Classified-rariteten i CS2?
Classified-skins bruker den rosa (magenta) raritetsfargen, og ligger ett nivå under Covert-rød og ett nivå over Restricted-lilla.
Hva er oddsene for å åpne et Classified-skin?
Classified droppes på 3.20 % per case-åpning, som i snitt blir omtrent én Classified for hver 31 caser.
Er Classified høyere enn Covert?
Nei. Covert (rød) er én grad over Classified (rosa) og er sjeldnere, og droppes på 0.64 % mot Classifieds 3.20 %.
Hvor mange Classified-skins trenger du til en trade-up?
Ti Classified-skins av samme grad gir én Covert-output, der resultatet trekkes fra kolleksjonene inputsene dine kom fra.
Hvorfor er noen Classified-skins dyrere enn Coverts?
Sjeldne stickers (særlig Katowice 2014 holos), svært lave floats, StatTrak-versjoner og utgåtte kolleksjoner kan dytte en Classified godt over en vanlig Covert.
Er Classified-skins god verdi?
Stort sett ja. Du får gjenkjennelige finisher av høy kvalitet til en brøkdel av Covert-prisene fordi tilbudet er omtrent fem ganger større.