CS2 Hemmelig-skins
Hemmelig er den røde, øverste våpenskin-graden som trekkes fra cases og samlinger, ett trinn under de spesielle knivene og hanskene. Dette er de sjeldneste case-droppene og de mest gjenkjennelige skinsene i spillet.
Lista starter med de mest omsatte Hemmelig-skinsene. Åpne en hvilken som helst skin for å sammenligne priser på tvers av markeder og se hvor den er billigst å kjøpe eller best å selge.
All 60 skins
Oppdatert for 14 t siden
M4A1-S (Fade) 1 205,48 kr 23 markets -15.4% 1.1K /dag SV ST
M4A1-S (Printstream) 1 081,12 kr 25 markets -4.4% 1.2K /dag SV ST
AK-47 (Inheritance) 230,91 kr 27 markets -5.9% 4.8K /dag SV
AWP (Gungnir) 56 471,73 kr 21 markets -1% 7 /dag SV ST
Desert Eagle (Printstream) 245,08 kr 29 markets -5.6% 6.7K /dag SV ST
AK-47 (Vulcan) 885,16 kr 27 markets -9.3% 1.2K /dag SV ST
USP-S (Printstream) 248,14 kr 26 markets -4.9% 5.4K /dag SV ST
AWP (Printstream) 328,46 kr 26 markets -4.3% 3.6K /dag SV ST
AK-47 (Bloodsport) 944,80 kr 27 markets -8.2% 1.7K /dag SV
AWP (Dragon Lore) 40 773,09 kr 25 markets -0.3% 19 /dag SV ST
AWP (Asiimov) 639,60 kr 27 markets -6.9% 1.9K /dag SV
AK-47 (Wild Lotus) 33 928,71 kr 21 markets -4.1% 8 /dag SV ST
AWP (Lightning Strike) 3 907,00 kr 24 markets -6.6% 257 /dag SV
AWP (Desert Hydra) 7 424,26 kr 26 markets -6.7% 83 /dag SV ST
M4A4 (Temukau) 184,86 kr 25 markets -8% 2.9K /dag SV
AK-47 (Gold Arabesque) 8 041,46 kr 27 markets -6.8% 66 /dag SV ST
AK-47 (Fuel Injector) 790,00 kr 25 markets -3.9% 882 /dag SV ST
AK-47 (Asiimov) 303,57 kr 29 markets +3.3% 2.8K /dag SV ST
AK-47 (The Oligarch) 203,82 kr 24 markets -1.7% 2.5K /dag SV
AWP (Fade) 5 171,83 kr 26 markets -15.3% 79 /dag SV ST
AWP (Chrome Cannon) 197,79 kr 27 markets -2.5% 2.7K /dag SV
AK-47 (B the Monster) 368,48 kr 24 markets -8.7% 1.4K /dag SV ST
AK-47 (Fire Serpent) 4 495,00 kr 25 markets +3.6% 138 /dag SV ST
AWP (Queen's Gambit) 260,20 kr 24 markets +0.8% 1.9K /dag SV ST
MP9 (Starlight Protector) 472,09 kr 28 markets -13.4% 529 /dag SV ST
M4A1-S (Player Two) 401,89 kr 27 markets -8.1% 991 /dag SV ST
AK-47 (Nightwish) 425,35 kr 28 markets -13.5% 1.1K /dag SV ST
M4A4 (Buzz Kill) 786,82 kr 26 markets -11.2% 179 /dag SV ST
M4A4 (The Emperor) 439,13 kr 28 markets -10.9% 965 /dag SV ST
Glock-18 (Fully Tuned) 285,10 kr 25 markets +1% 1.7K /dag SV ST
M4A1-S (Vaporwave) 318,32 kr 26 markets -9% 1.9K /dag SV ST
AWP (Neo-Noir) 335,16 kr 28 markets -6.1% 1.7K /dag SV ST
M4A4 (Neo-Noir) 194,82 kr 28 markets -4.6% 1.6K /dag SV ST
M4A4 (Asiimov) 657,60 kr 27 markets -4% 726 /dag SV ST
M4A1-S (Cyrex) 1 390,44 kr 28 markets -3.3% 297 /dag SV ST
AK-47 (The Empress) 814,60 kr 26 markets -7% 887 /dag SV ST
M4A4 (Full Throttle) 190,89 kr 25 markets -9.5% 2.1K /dag SV ST
SSG 08 (Dragonfire) 796,31 kr 28 markets -4.4% 250 /dag SV
M4A4 (Eye of Horus) 1 213,52 kr 23 markets -9.3% 182 /dag SV ST
AWP (Wildfire) 294,96 kr 27 markets -1.5% 2.2K /dag SV
AK-47 (Aphrodite) 82,04 kr 25 markets +1.3% 4.6K /dag SV ST
MP7 (Bloodsport) 171,75 kr 28 markets -1.9% 1.9K /dag SV ST
P90 (Asiimov) 1 351,48 kr 27 markets -7.3% 179 /dag SV ST
AK-47 (Head Shot) 178,56 kr 26 markets +1.8% 3.0K /dag SV ST
AK-47 (Leet Museo) 546,16 kr 28 markets -7.6% 544 /dag SV ST
USP-S (Kill Confirmed) 441,14 kr 28 markets -12.9% 1.8K /dag SV ST
AK-47 (Legion of Anubis) 227,94 kr 27 markets -4.2% 1.9K /dag SV
AK-47 (X-Ray) 2 334,86 kr 25 markets -6.1% 48 /dag SV ST
P250 (See Ya Later) 786,65 kr 28 markets -11.7% 179 /dag SV ST
M4A1-S (Golden Coil) 393,37 kr 26 markets -7.9% 1.3K /dag SV
AWP (CMYK) 697,42 kr 24 markets -11.3% 231 /dag SV ST
AK-47 (Neon Rider) 299,36 kr 28 markets -3.8% 2.2K /dag SV ST
AWP (Man-o'-war) 936,57 kr 25 markets -13.6% 167 /dag SV ST
AWP (Oni Taiji) 2 010,41 kr 27 markets -15.4% 115 /dag SV
AWP (LongDog) 288,79 kr 24 markets -9.6% 1.2K /dag SV ST
AK-47 (Neon Revolution) 844,18 kr 28 markets +0.9% 534 /dag SV ST
M4A1-S (Mecha Industries) 837,58 kr 27 markets -4.7% 424 /dag SV ST
USP-S (The Traitor) 241,54 kr 29 markets -7.6% 2.4K /dag SV ST
M4A4 (In Living Color) 215,88 kr 27 markets -1.7% 1.1K /dag SV ST
FAMAS (Roll Cage) 794,21 kr 27 markets -4.2% 122 /dag
M4A1-S (Fade) SV 1.1K/dag · 23 markeder 1 205,48 kr -15.4% 1.1K 23
M4A1-S (Printstream) ST SV 1.2K/dag · 25 markeder 1 081,12 kr -4.4% 1.2K 25
AK-47 (Inheritance) ST SV 4.8K/dag · 27 markeder 230,91 kr -5.9% 4.8K 27
AWP (Gungnir) SV 7/dag · 21 markeder 56 471,73 kr -1% 7 21
Desert Eagle (Printstream) ST SV 6.7K/dag · 29 markeder 245,08 kr -5.6% 6.7K 29
AK-47 (Vulcan) ST SV 1.2K/dag · 27 markeder 885,16 kr -9.3% 1.2K 27
USP-S (Printstream) ST SV 5.4K/dag · 26 markeder 248,14 kr -4.9% 5.4K 26
AWP (Printstream) ST SV 3.6K/dag · 26 markeder 328,46 kr -4.3% 3.6K 26
AK-47 (Bloodsport) ST SV 1.7K/dag · 27 markeder 944,80 kr -8.2% 1.7K 27
AWP (Dragon Lore) SV 19/dag · 25 markeder 40 773,09 kr -0.3% 19 25
AWP (Asiimov) ST SV 1.9K/dag · 27 markeder 639,60 kr -6.9% 1.9K 27
AK-47 (Wild Lotus) SV 8/dag · 21 markeder 33 928,71 kr -4.1% 8 21
AWP (Lightning Strike) ST SV 257/dag · 24 markeder 3 907,00 kr -6.6% 257 24
AWP (Desert Hydra) SV 83/dag · 26 markeder 7 424,26 kr -6.7% 83 26
M4A4 (Temukau) ST SV 2.9K/dag · 25 markeder 184,86 kr -8% 2.9K 25
AK-47 (Gold Arabesque) SV 66/dag · 27 markeder 8 041,46 kr -6.8% 66 27
AK-47 (Fuel Injector) ST SV 882/dag · 25 markeder 790,00 kr -3.9% 882 25
AK-47 (Asiimov) ST SV 2.8K/dag · 29 markeder 303,57 kr +3.3% 2.8K 29
AK-47 (The Oligarch) ST SV 2.5K/dag · 24 markeder 203,82 kr -1.7% 2.5K 24
AWP (Fade) SV 79/dag · 26 markeder 5 171,83 kr -15.3% 79 26
AWP (Chrome Cannon) ST SV 2.7K/dag · 27 markeder 197,79 kr -2.5% 2.7K 27
AK-47 (B the Monster) SV 1.4K/dag · 24 markeder 368,48 kr -8.7% 1.4K 24
AK-47 (Fire Serpent) ST SV 138/dag · 25 markeder 4 495,00 kr +3.6% 138 25
AWP (Queen's Gambit) ST SV 1.9K/dag · 24 markeder 260,20 kr +0.8% 1.9K 24
MP9 (Starlight Protector) ST SV 529/dag · 28 markeder 472,09 kr -13.4% 529 28
M4A1-S (Player Two) ST SV 991/dag · 27 markeder 401,89 kr -8.1% 991 27
AK-47 (Nightwish) ST SV 1.1K/dag · 28 markeder 425,35 kr -13.5% 1.1K 28
M4A4 (Buzz Kill) ST SV 179/dag · 26 markeder 786,82 kr -11.2% 179 26
M4A4 (The Emperor) ST SV 965/dag · 28 markeder 439,13 kr -10.9% 965 28
Glock-18 (Fully Tuned) ST SV 1.7K/dag · 25 markeder 285,10 kr +1% 1.7K 25
M4A1-S (Vaporwave) ST SV 1.9K/dag · 26 markeder 318,32 kr -9% 1.9K 26
AWP (Neo-Noir) ST SV 1.7K/dag · 28 markeder 335,16 kr -6.1% 1.7K 28
M4A4 (Neo-Noir) ST SV 1.6K/dag · 28 markeder 194,82 kr -4.6% 1.6K 28
M4A4 (Asiimov) ST SV 726/dag · 27 markeder 657,60 kr -4% 726 27
M4A1-S (Cyrex) ST SV 297/dag · 28 markeder 1 390,44 kr -3.3% 297 28
AK-47 (The Empress) ST SV 887/dag · 26 markeder 814,60 kr -7% 887 26
M4A4 (Full Throttle) ST SV 2.1K/dag · 25 markeder 190,89 kr -9.5% 2.1K 25
SSG 08 (Dragonfire) ST SV 250/dag · 28 markeder 796,31 kr -4.4% 250 28
M4A4 (Eye of Horus) SV 182/dag · 23 markeder 1 213,52 kr -9.3% 182 23
AWP (Wildfire) ST SV 2.2K/dag · 27 markeder 294,96 kr -1.5% 2.2K 27
AK-47 (Aphrodite) SV 4.6K/dag · 25 markeder 82,04 kr +1.3% 4.6K 25
MP7 (Bloodsport) ST SV 1.9K/dag · 28 markeder 171,75 kr -1.9% 1.9K 28
P90 (Asiimov) ST SV 179/dag · 27 markeder 1 351,48 kr -7.3% 179 27
AK-47 (Head Shot) ST SV 3.0K/dag · 26 markeder 178,56 kr +1.8% 3.0K 26
AK-47 (Leet Museo) ST SV 544/dag · 28 markeder 546,16 kr -7.6% 544 28
USP-S (Kill Confirmed) ST SV 1.8K/dag · 28 markeder 441,14 kr -12.9% 1.8K 28
AK-47 (Legion of Anubis) ST SV 1.9K/dag · 27 markeder 227,94 kr -4.2% 1.9K 27
AK-47 (X-Ray) SV 48/dag · 25 markeder 2 334,86 kr -6.1% 48 25
P250 (See Ya Later) ST SV 179/dag · 28 markeder 786,65 kr -11.7% 179 28
M4A1-S (Golden Coil) ST SV 1.3K/dag · 26 markeder 393,37 kr -7.9% 1.3K 26
AWP (CMYK) SV 231/dag · 24 markeder 697,42 kr -11.3% 231 24
AK-47 (Neon Rider) ST SV 2.2K/dag · 28 markeder 299,36 kr -3.8% 2.2K 28
AWP (Man-o'-war) ST SV 167/dag · 25 markeder 936,57 kr -13.6% 167 25
AWP (Oni Taiji) ST SV 115/dag · 27 markeder 2 010,41 kr -15.4% 115 27
AWP (LongDog) SV 1.2K/dag · 24 markeder 288,79 kr -9.6% 1.2K 24
AK-47 (Neon Revolution) ST SV 534/dag · 28 markeder 844,18 kr +0.9% 534 28
M4A1-S (Mecha Industries) ST SV 424/dag · 27 markeder 837,58 kr -4.7% 424 27
USP-S (The Traitor) ST SV 2.4K/dag · 29 markeder 241,54 kr -7.6% 2.4K 29
M4A4 (In Living Color) ST SV 1.1K/dag · 27 markeder 215,88 kr -1.7% 1.1K 27
FAMAS (Roll Cage) ST SV 122/dag · 27 markeder 794,21 kr -4.2% 122 27 Price = cheapest fee-included ask across markets · Sold/day = trades across all tracked markets · Slik priser vi →
CS2 Hemmelig-skins: the guide
Hva som plasserer et skin i Covert-graden
Covert er den røde rariteten, den høyeste graden som brukes på en vanlig våpenfinish i CS2. Den ligger på toppen av våpenstigen (Consumer, Industrial, Mil-Spec, Restricted, Classified, Covert), og bare de gylne sjeldne spesialobjektene, kniver og hansker, rangerer over den. En vanlig våpen-case inneholder vanligvis nøyaktig to Covert-finisher, og det er derfor det røde nivået alltid har den minste poolen av skins inne i en gitt kolleksjon.
De reelle oddsene for å trekke en Covert
Ved en vanlig case-åpning er de publiserte drop-ratene Mil-Spec 79.92 %, Restricted 15.98 %, Classified 3.20 %, Covert 0.64 %, og det sjeldne spesialobjektet (kniv eller hansker) 0.26 %. Så en Covert lander omtrent én gang per 156 åpninger i snitt, og en enkelt åpning er rundt 25 ganger mer sannsynlig å gi deg en blå Mil-Spec enn en rød Covert. Exterior og StatTrak-status trekkes deretter separat, så et Covert-trekk garanterer verken lav float eller en StatTrak-versjon.
Covert-ene folk faktisk kjenner ved navn
De mest gjenkjente røde spenner over AWP Dragon Lore, AWP og M4A4 Asiimov, M4A1-S og Desert Eagle Printstream, AWP og M4A4 Hyper Beast, AK-47 Neo-Noir, AK-47 Vulcan og M4A4 The Empress. Dragon Lore kommer fra Cobblestone-kolleksjonen og er den fremste grailen, mens Printstream og Neo-Noir er case-Coverts som holder seg likvide og populære i aktive loadouts. Disse navnene forankrer nivået fordi de dukker opp konstant i proff-spill og trade-diskusjoner, ikke fordi de er de eneste Covert-ene.
Hvorfor to Coverts kan skille seg med fire sifre
Hvert skin på denne listen er rødt, likevel går prisene fra noen få dollar for en battle-scarred vanlig case-Covert opp til fire sifre og mer for grails. Driveren er tilbud, ikke grad: case-Coverts produseres kontinuerlig så lenge casen droppes, så de holder seg billige, mens skins fra utgåtte kolleksjoner eller skins som bare finnes i souvenir-form har et fast, krympende tilbud. Dragon Lore er det tydeligste eksempelet, fordi den bare kommer fra den eldre Cobblestone-kolleksjonen og souvenir-versjonene har ingen påfyll i det hele tatt.
Hva som løfter én Covert over en annen
Innenfor samme finish er float den første spaken: en Factory New eller nær-null float-kopi av et skin med et stort slitasjeområde krever en tydelig premie over en battle-scarred en. Stickers stables oppå, og sjeldne påsatte stickers som Katowice 2014 holos kan overgå selve base-skinnets verdi. StatTrak legger til en multiplikator på de fleste røde, souvenir-opphav betyr noe på finishene som har det, og for noen få mønstre endrer selve seeden utseendet nok til å prises separat.
Float, StatTrak og slitasjehistorien på røde
Coverts selges på tvers av alle fem exteriors når finishen tillater det, og float-takene er forskjellige per skin, så noen Coverts når aldri Factory New og andre ser rene ut selv i Field-Tested. StatTrak teller kills og finnes for de fleste case-Coverts, men ikke for hver souvenir- eller kolleksjonsfinish, så sjekk alltid før du antar at en StatTrak-versjon er tilgjengelig. Fordi slitasjetrekket er uavhengig av raritetstrekket, har en kjøper som velger en bestemt float og mønster på markedet langt mer kontroll enn en som åpner caser i blinde.
Hva er oddsene for å få et Covert-skin fra en case?
0.64 % per åpning på en vanlig våpen-case. Det er omtrent én Covert per 156 åpninger i snitt, før de separate trekkene for exterior og StatTrak.
Er Covert-skins de sjeldneste objektene i CS2?
Nei. Covert er den sjeldneste vanlige våpengraden, men de gylne sjeldne spesialobjektene (kniver og hansker) er enda sjeldnere på 0.26 % per case, ett nivå over Covert.
Hva er det dyreste Covert-skinnet?
AWP Dragon Lore fra Cobblestone-kolleksjonen er den fremste, særlig i souvenir-form med lav float eller proff-stickers, og når jevnlig fire sifre og høyere.
Hvorfor koster noen Covert-skins bare noen få dollar?
Case-Coverts fortsetter å droppe så lenge casen er i den aktive poolen, så tilbudet holder seg høyt og prisene lave, særlig i slitte exteriors som Well-Worn og Battle-Scarred.
Er AWP Asiimov en Covert?
Ja. AWP Asiimov og M4A4 Asiimov er begge Covert-grad. Asiimov-mønsteret dukker også opp på andre våpen i andre rariteter, så graden er per finish, ikke per mønster.
Har alle Covert-skins StatTrak-versjoner?
Nei. De fleste case-Coverts tilbyr StatTrak, men flere kolleksjons- og souvenir-only-Coverts gjør det ikke, så bekreft tilgjengeligheten på den spesifikke finishen før du kjøper.