
P90 (Kuolonkissa)
P90 (Kuolonkissa) on Covert-luokan P90-skini CS2:ssa. Se putoaa kotelosta eSports 2013 Case.
FN eivät ole olemassa tälle skinille — float alkaa arvosta 0.08, joten siisti MW on uusinta mitä saa
Item facts
P90 (Kuolonkissa)-hinnat 24 markkinalla
Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 14.8.2026
Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Oikealla oleva luku on nettosummasi alustan myyntikulun jälkeen. Missä myydä: kaikki alustat vertailtuna → · Näin laskemme nettomaksut → · Huijaussuoja →
Lowest ask · 25 snapshots since 17.6.2026 · dashed = a gap over a week
Sama kokoelma (The eSports 2013 Collection): PAM · Punainen laminaatti · Himmentynyt seepra · Roiske · Tuomionturri · Oranssi DDPAT · Kaikki 9 esinettä →
Lisää: P90-skinit
Kaikki →P90 (Kuolonkissa): design, kuluma ja markkinat
Comes out of contracts: 10x Salainen from The eSports 2013 Collection can craft into this skin.
The eSports 2013 Collection: top of its contract ladder, so it cannot be traded up any further.
Trade-up-laskuri →25 markkinalla MW-pohja liikkui -19.4 % 58 päivässä: 87,55 € → 70,59 €.
Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 58,15 € eroa (49 %).
Paljonko P90 (Kuolonkissa) maksaa?
P90 (Kuolonkissa) alkaa hinnasta 63,29 € vertailumme 25 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: MW 70,59 € · FT 63,29 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 137,65 €.
Missä voin myydä tai kotiuttaa P90 (Kuolonkissa)?
Paras nettomaksu juuri nyt on 66,83 € palvelussa DMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 110,03 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.
Onko P90 (Kuolonkissa) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?
Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa StatTrak (alkaen 248,81 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.
Miten saan P90 (Kuolonkissa)?
Se putoaa kotelosta eSports 2013 Case (itse säiliö vaihtaa omistajaa alkaen 37,39 €), tai voit ostaa sen suoraan alkaen 63,29 € yllä olevilta markkinapaikoilta — tietyn skinin ostaminen on lähes aina halvempaa kuin säiliöiden avaaminen sen takia.
eSports 2013 Case


