
Glock-18 (Ramseksen valtakunta)
Glock-18 (Ramseksen valtakunta) on Restricted-luokan Glock-18-skini CS2:ssa. Se putoaa kotelosta Anubis Collection Package.
Item facts
Glock-18 (Ramseksen valtakunta)-hinnat 24 markkinalla
Myytkö tämän skinin? Katso, mitä saisit →Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Jokainen hinta on kokonaissumma jonka maksat, ostajan maksut mukaan lukien. Piste näyttää kuinka hyvin paikka sopii alueellesi. Miten hinnoittelemme → · USD–EUR-kurssi 14.8.2026
Yksikään markkina ei vastaa tätä suodatinta.
Oikealla oleva luku on nettosummasi alustan myyntikulun jälkeen. Missä myydä: kaikki alustat vertailtuna → · Näin laskemme nettomaksut → · Huijaussuoja →
Lowest ask · 25 snapshots since 17.6.2026 · dashed = a gap over a week
Sama kokoelma (The Anubis Collection): Horuksen silmä · Musta Niili · Teräksinen delta · Neftyksen laineet · Mutanaamio · Koristeupotus · Kaikki 19 esinettä →
Lisää: Glock-18-skinit
Kaikki →Glock-18 (Ramseksen valtakunta): design, kuluma ja markkinat
Comes out of contracts: 10x Sotilasluokka from The Anubis Collection can craft into this skin.
This + 9 more Rajoitettu from The Anubis Collection craft into one of:
Trade-up-laskuri →26 markkinalla FN-pohja liikkui +7.4 % 58 päivässä: 64,71 € → 69,48 €.
Halvin alusta vs Steam juuri nyt: 40,75 € eroa (40 %).
Paljonko Glock-18 (Ramseksen valtakunta) maksaa?
Glock-18 (Ramseksen valtakunta) alkaa hinnasta 4,89 € vertailumme 26 markkinapaikalla, ostajan kulut mukana. Nykyiset kulumapohjat: FN 69,48 € · MW 14,01 € · FT 7,00 € · WW 5,40 € · BS 4,89 €. Steam pyytää samasta ilmoituksesta 116,47 €.
Missä voin myydä tai kotiuttaa Glock-18 (Ramseksen valtakunta)?
Paras nettomaksu juuri nyt on 68,34 € palvelussa DMarket myyntikulun jälkeen — Myynti-välilehti järjestää jokaisen alustan. Steam maksaa 111,43 € lompakkoosi, mutta Steam-rahoja ei voi nostaa oikeana rahana.
Onko Glock-18 (Ramseksen valtakunta) olemassa StatTrak- tai Souvenir-versiona?
Kyllä — tämä skini vaihtaa omistajaa myös muodossa Souvenir (alkaen 95,00 €). Vaihda Laatu-napeilla yllä; jokainen sivun luku lasketaan uudelleen valitulle variantille.
Miten saan Glock-18 (Ramseksen valtakunta)?
Se putoaa kotelosta Anubis Collection Package (itse säiliö vaihtaa omistajaa alkaen 1,46 €), tai voit ostaa sen suoraan alkaen 4,89 € yllä olevilta markkinapaikoilta — tietyn skinin ostaminen on lähes aina halvempaa kuin säiliöiden avaaminen sen takia.
Anubis Collection Package


