Please Be Patient
Item facts
Ceny Please Be Patient na 15 trzích
Prodáváš tento skin? Podívej se, co bys dostal →Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Každá cena je celková částka, kterou zaplatíte, včetně poplatků kupujícího. Tečka ukazuje, jak dobře tržiště sedí vašemu regionu. Jak stanovujeme ceny → · Kurz USD na CZK z 14. 8. 2026
Tomuto filtru neodpovídají žádná tržiště.
Číslo vpravo je tvá čistá výplata po prodejním poplatku platformy. Kde prodat: všechny platformy v porovnání → · Jak počítáme čisté výplaty → · Ochrana před podvody →
Lowest ask · 17 snapshots since 22. 7. 2026 · dashed = a gap over a week
Více z Samolepky CS2
Vše →Please Be Patient: design and market
Napříč 15 trhy se minimální cena pohnula o +455.6 % za 23 dní: 0,189 Kč → 1,05 Kč.
Kolik stojí Please Be Patient?
Please Be Patient začíná na 1,05 Kč na 15 tržištích v našem srovnání, včetně poplatků kupujícího.
Kde mohu prodat nebo zpeněžit Please Be Patient?
Nejlepší čistá výplata je právě teď 0,823 Kč na CSFloat po jeho prodejním poplatku — karta Prodat řadí každou platformu podle toho, co ti skutečně zůstane.

