P250 (Splash) Inspectează în joc
float 0.06 0.18

P250 (Splash)

Restricționat StatTrak +1.8% · 9 z-4.8% · 32 z

P250 (Splash) este un skin de P250 de categorie Restricted în CS2. Cade din eSports 2013 Case.

Item facts

RaritateRestricționatSkinuri P250
Se obține dineSports 2013 Casecutie de la 196,07 RON · șansa nivelului 16.0%
Lansat peiul. 2014cu eSports 2013 Case
Vândute / zi~550toate piețele
LichiditateMediecât de repede se vinde
Preț corect248,60 RONsugerat
interval 58 zRON 212 – RON 243cel mai mic preț cerut, min–max
Spread Steam43,83 RON13% · preț cerut vs ordin de cumpărare

Prețurile P250 (Splash) pe 22 de piețe

Vinzi acest skin? Vezi cât ai primi →
Oficial
Steam Market
Fără retragereCard bancar · PayPal
350,13 RON+61% mai mult decât Skinflow
Vezi
Cel mai bun preț
Vânzare instant2 oferte
217,40 RON−38% vs Steam
Vezi oferta
#2
P2P17 oferte
230,04 RON+12,64 RON
Vezi oferta
#3
Marketplace3 oferte
232,09 RON+14,69 RON
Vezi oferta
#4
Piața din China18 oferteKYC
236,70 RON+19,30 RON
Vezi oferta
#5
Piața din China7 oferteKYC
237,77 RON+20,38 RON
Vezi oferta
#6
Marketplace7 oferte
238,72 RON+21,33 RON
Vezi oferta
#7
Vânzare instant8 oferteKYC
239,72 RON+22,33 RON
Vezi oferta
#8
Piața din China11 oferteKYC
246,14 RON+28,74 RON
Vezi oferta

Fiecare preț este totalul pe care îl plătești, inclusiv comisioanele de cumpărător. Punctul arată cât de bine se potrivește platforma regiunii tale. Cum stabilim prețurile → · Curs USD la RON din 14 aug. 2026

Istoric prețuri 47,81 USD -8% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 iun. 2026 · dashed = a gap over a week

Aceeași colecție (The eSports 2013 Collection): BOOM · Red Laminate · Death by Kitty · Faded Zebra · Doomkitty · Orange DDPAT · Toate cele 9 obiecte →

P250 (Splash): design, uzură și piață

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-Spec from The eSports 2013 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Restricționat from The eSports 2013 Collection craft into one of:

Calculator de trade-up →
Market read

Pe 24 piețe minimul FN s-a mișcat cu -8.1% în 58 zile: 236,59 RON → 217,40 RON.

Cea mai ieftină platformă vs Steam acum: 603,54 RON diferență (38%).

Surse: datele de obiecte Valve · instantaneul nostru de prețuri de pe 24 piețe.
Cât costă P250 (Splash)?

P250 (Splash) pornește de la 75,57 RON pe 24 de piețe din comparația noastră, cu comisioanele cumpărătorului incluse. Minime actuale pe uzuri: FN 217,40 RON · MW 75,57 RON · FT 79,85 RON. Steam cere 350,13 RON pentru același anunț.

Unde pot vinde sau încasa P250 (Splash)?

Cea mai bună plată netă acum este 197,01 RON pe DMarket după comisionul de vânzare — fila Vinde ordonează fiecare platformă. Steam plătește 306,29 RON în portofel, dar banii Steam nu pot fi retrași ca bani reali.

P250 (Splash) există în StatTrak sau Souvenir?

Da — acest skin se tranzacționează și ca StatTrak (de la 403,60 RON). Folosește pastilele de Calitate de mai sus pentru a comuta; fiecare număr de pe pagină se recalculează pentru varianta aleasă.

Cum obțin P250 (Splash)?

Cade din eSports 2013 Case (containerul însuși se tranzacționează de la 196,07 RON), sau îl poți cumpăra direct de la 75,57 RON de pe piețele de mai sus — cumpărarea unui skin anume este aproape întotdeauna mai ieftină decât deschiderea containerelor pentru el.