
SCAR-20 (Pionier)
SCAR-20 (Pionier) to skin SCAR-20 klasy Mil-Spec w CS2. Dropi z Gallery Case.
Item facts
Ceny SCAR-20 (Pionier) na 23 rynkach
Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →Żaden rynek nie pasuje do tego filtra.
Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026
Żaden rynek nie pasuje do tego filtra.
Liczba po prawej to twoja wypłata netto po prowizji sprzedawcy serwisu. Gdzie sprzedawać: porównanie wszystkich serwisów → · Jak liczymy wypłaty netto → · Ochrona przed scamem →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week
Ta sama kolekcja (The Gallery Collection): Vaporwave · Nieznajomi · Złoty ząb · Turbina · Schemat metra · Hydrostrzał · Wszystkie 17 przedmiotów →
Więcej z Skiny SCAR-20
Wszystkie →



SCAR-20 (Pionier): design, zużycie i rynek
This + 9 more Wojskowa from The Gallery Collection craft into one of:
Kalkulator trade-upów →Na 25 rynkach minimum FN zmieniło się o -19.1% w 58 dni: 3,40 zł → 2,75 zł.
Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 9,27 zł (47%).
Ile kosztuje SCAR-20 (Pionier)?
SCAR-20 (Pionier) zaczyna się od 0,415 zł na 25 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 2,75 zł · MW 0,934 zł · FT 0,904 zł · WW 0,553 zł · BS 0,415 zł. Steam chce 5,23 zł za tę samą ofertę.
Gdzie sprzedać lub spieniężyć SCAR-20 (Pionier)?
Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 5,32 zł na WhiteMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 5,27 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.
Czy SCAR-20 (Pionier) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?
Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 5,08 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.
Jak zdobyć SCAR-20 (Pionier)?
Dropi z Gallery Case (sam kontener handluje się od 2,58 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 0,415 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.
Gallery Case