
Zestaw utworów (Knock2, dashstar*)
Item facts
Ceny Zestaw utworów (Knock2, dashstar*) na 23 rynkach
Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →Żaden rynek nie pasuje do tego filtra.
Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026
Żaden rynek nie pasuje do tego filtra.
Liczba po prawej to twoja wypłata netto po prowizji sprzedawcy serwisu. Gdzie sprzedawać: porównanie wszystkich serwisów → · Jak liczymy wypłaty netto → · Ochrona przed scamem →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week
Więcej z Zestawy muzyczne CS2
Wszystkie →Zestaw utworów (Knock2, dashstar*): design and market
Na 24 rynkach cena minimalna zmieniła się o -4.4% w 58 dni: 38,00 zł → 36,35 zł.
Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 94,62 zł (41%).
Ile kosztuje Zestaw utworów (Knock2, dashstar*)?
Zestaw utworów (Knock2, dashstar*) zaczyna się od 36,35 zł na 24 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Steam chce 61,68 zł za tę samą ofertę.
Gdzie sprzedać lub spieniężyć Zestaw utworów (Knock2, dashstar*)?
Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 38,70 zł na DMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 57,90 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.
Czy Zestaw utworów (Knock2, dashstar*) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?
Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 71,95 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.



