MAG-7 (Naruszenie rdzenia) Sprawdź w grze
float 0.00 1.00

MAG-7 (Naruszenie rdzenia)

Ograniczone Souvenir +0.3% · 9 dni-18.3% · 32 dni

MAG-7 (Naruszenie rdzenia) to skin MAG-7 klasy Restricted w CS2. Dropi z London 2018 Nuke Souvenir Package.

Item facts

RzadkośćOgraniczoneSkiny MAG-7
Wypada zLondon 2018 Nuke Souvenir Packageskrzynka od 91,08 zł
Sprzedaż / dzień~1.4Kwszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena52,69 złsugerowana
zakres 58 dniPLN 39 – PLN 58najniższa oferta, min-max
Spread Steam6,61 zł8% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny MAG-7 (Naruszenie rdzenia) na 23 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
82,11 zł+99% więcej niż CS.MONEY
Widok
Najlepsza cena
Platforma6 ofertKYC
41,20 zł−50% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Rynek chiński28 ofertKYC
42,29 zł+1,08 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma27 ofertKYC
42,70 zł+1,49 zł
Zobacz ofertę
#4
Rynek chiński50 ofertKYC
43,21 zł+2,01 zł
Zobacz ofertę
#5
Natychmiastowa sprzedaż22 oferty
43,30 zł+2,09 zł
Zobacz ofertę
#6
Natychmiastowa sprzedaż29 ofert
43,67 zł+2,47 zł
Zobacz ofertę
#7
Natychmiastowa sprzedaż29 ofertKYC
43,71 zł+2,50 zł
Zobacz ofertę
#8
Natychmiastowa sprzedaż11 ofertKYC
44,30 zł+3,10 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026

Historia cen 11,03 USD -29% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week

Ta sama kolekcja (The 2018 Nuke Collection): Nuklearny ogród · Acheron · Panel sterowania · Zimna fuzja · Szkic obiektu · Chłodziwo · Wszystkie 18 przedmiotów →

MAG-7 (Naruszenie rdzenia): design, zużycie i rynek

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Wojskowa from The 2018 Nuke Collection can craft into this skin.

This + 9 more Ograniczone from The 2018 Nuke Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 25 rynkach minimum FN zmieniło się o -28.7% w 58 dni: 57,75 zł → 41,20 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 152,81 zł (50%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 25 rynków.
Ile kosztuje MAG-7 (Naruszenie rdzenia)?

MAG-7 (Naruszenie rdzenia) zaczyna się od 4,41 zł na 25 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 41,20 zł · MW 13,60 zł · FT 5,30 zł · WW 4,71 zł · BS 4,41 zł. Steam chce 82,11 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć MAG-7 (Naruszenie rdzenia)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 46,14 zł na WhiteMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 75,50 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy MAG-7 (Naruszenie rdzenia) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako Souvenir (od 81,72 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć MAG-7 (Naruszenie rdzenia)?

Dropi z London 2018 Nuke Souvenir Package (sam kontener handluje się od 91,08 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 4,41 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.