Bloodhound Gloves
4 wykończenia 211,55 zł – 355,95 zł 36 rynkówBloodhound Gloves to jeden z oryginalnych modeli rękawic, wprowadzony razem z funkcją rękawic w Glove Case (listopad 2016). Cechą definiującą jest szeroki skórzany mankiet na nadgarstku: zszywany pasek w stylu rękawicy bojowej, który owija przedramię i zapina się na sprzączkę z metalowym pierścieniem, siedzący zauważalnie wyżej niż przycięte mankiety Driver czy Specialist Gloves. Palce są w pełni skórzane, ze wzmocnionymi panelami na kostkach, co daje cięższą sylwetkę rękawicy roboczej w widoku pierwszoosobowym.
Najtaniej: Bronzed 211,55 zł · Najdroższy: Charred 355,95 zł
Rękawice: Rękawice Bloodhound · Rękawice sportowe · Rękawice specjalistyczne · Rękawiczki samochodowe · Bandaże bokserskie · Wszystkie 8 modeli →
Wszystkie 4 wykończenia
najtańsza oferta per wykończenie · min-max po zużyciach · kafelki ⇄ tablicaZaktualizowano: 13 października 2026
Guerrilla Nadzwyczajne
Glove Case 234,88 zł -8.3% 235 zł–1566 zł zużyć · 26 rynk. #2 in demand
Charred Nadzwyczajne
Glove Case 355,95 zł -5.7% 356 zł–1878 zł zużyć · 25 rynk. #3 in demand
Snakebite Nadzwyczajne
Glove Case 253,45 zł +2.7% 253 zł–1119 zł zużyć · 26 rynk. #4 in demand
Bronzed Nadzwyczajne
Glove Case 211,55 zł -1.4% 212 zł–1666 zł zużyć · 25 rynk.
Guerrilla Nadzwyczajne
Glove Case 53/dzień · 26 rynków 234,88 zł 235 zł–1566 zł zużyć -8.3% 53 26
Charred Nadzwyczajne
Glove Case 37/dzień · 25 rynków 355,95 zł 356 zł–1878 zł zużyć -5.7% 37 25
Snakebite Nadzwyczajne
Glove Case 78/dzień · 26 rynków 253,45 zł 253 zł–1119 zł zużyć +2.7% 78 26
Bronzed Nadzwyczajne
Glove Case 77/dzień · 25 rynków 211,55 zł 212 zł–1666 zł zużyć -1.4% 77 25 Cena = najtańsza oferta z prowizją między rynkami dla dowolnego zużycia · Jak wyceniamy →
About the Rękawice Bloodhound
Malowania a Glove Case
Każde malowanie Bloodhound Gloves pochodzi z Glove Case, skrzynki, która wprowadziła do gry rękawice graczy. Model zakotwicza tańszy koniec rynku rękawic: ciemniejsze, niskokontrastowe malowania jak Charred to zwykle najprzystępniejszy sposób na posiadanie jakichkolwiek rękawic, a bardziej nasycone finishe jak Guerrilla i ciepło tonowane Bronzed siedzą o krok wyżej. Ponieważ cały model zadebiutował w jednej skrzynce, a nie był rozłożony na wiele kolekcji, podaż jest skonsolidowana, a ceny ściśle śledzą wolumen otwierania Glove Case. Potwierdź dokładne malowanie, kolekcję i aktualną cenę na stronie konkretnego malowania przed zakupem - przy wycenie nazwy malowań liczą się bardziej niż nazwa modelu.
Float i zachowanie zużycia
Rękawice korzystają ze standardowej skali floata 0-1, ale egzemplarze Bloodhound nie obejmują pełnego zakresu. Każde malowanie ma własny ograniczony minimalny i maksymalny float, więc prawdziwe Factory New lub Battle-Scarred może dla danego malowania nie istnieć; większość egzemplarzy handluje się w paśmie Field-Tested do Well-Worn. Wyższy float na tym modelu czyta się jako blaknięcie, brud i zagniecenia na szerokim mankiecie i skórze palców, gdzie duże płaskie panele czynią zużycie bardzo widocznym. Egzemplarze o niższym floacie zachowują wyrazisty kolor mankietu. Nie ma tu zależnego od floata odsłonięcia gołego metalu, więc praktyczny wybór jest kosmetyczny: dopłać za czystszy mankiet albo zaoszczędź na zużytym, który i tak dobrze prezentuje się w ruchu.
Jak wypadają na tle innych modeli rękawic
Na tle reszty lineupu Bloodhound Gloves są masywniejsze i bardziej użytkowe niż dopasowane Specialist Gloves czy smukłe Driver Gloves, a wysoki mankiet na sprzączkę to najłatwiejszy sposób, by je rozpoznać w grze. Dzielą rolę tieru wejściowego z modelami jak Hydra Gloves, generalnie podbijając Sport Gloves i Hand Wraps, które noszą najdroższe pożądane malowania. Na pierwszą parę rękawic z budżetem Bloodhound to jeden ze standardowych punktów startowych; po bardziej efektowny element centralny gracze sięgają zwykle po inne modele z wzorami o wyższym popycie.